Ремонт

  • Олександр Вільчинський
  • Автор: Олександр Вільчинський
  • Український прозаїк, журналіст, науковець, асистент кафедри журналістики ТНПУ. Лауреат Всеукраїнського конкурсу романів та кіносценаріїв «Коронація слова 2002», володар гран-прі і першої премії «Коронація слова 2003»

  • access_time

      Отож, вже місяць, як клопоти будівельників, які зводять багатоповерхівку у мене перед вікнами, стали мені ще ближчими. Ті хлопці ще з минулого літа надихають мене, урізноманітнюючи і без того урбаністичний пейзаж тернопільської “Аляски”, а ми в лютому почали ремонт… Чому не влітку? Бо просто шкода витрачати на це літо, ми навіть надіємося закінчити його до Великодня. Точніше, коли починали, то мали тверде переконання, що так і буде та й майстри нас запевняли, що це цілком реально.

      Щоправда, тепер наша впевненість, що встигнемо до Паски вже не така міцна. Як завжди, життя вносить корективи, плюс суб’єктивний фактор: то електрик прихворів, то паркетникові у п’ятницю не виходить, аж у середу, то колір та формат кухні потребували додаткових консультацій і компромісів. Останній ремонт ми робили майже двадцять років тому і навіть так вийшло, що не один, а два в один рік, та все ж з того часу “прорабські” навики були мною дещо втрачені та й ремонтна індустрія пішла вперед. Відкрилися нові можливості і щодо стандартів і щодо матеріалів.

     Та найбільше ускладнює ситуацію те, що ми продовжуємо серед того всього жити. Частину речей закинули на дачу, з частиною, як і з деякими меблями, довелося попрощатися. Ще раз переконався, що найбільш цінна річ у помешканні – це унітаз, звісно, якщо є вода і опалення. І ще не було такого дня, аби серед того рейваху по кілька разів на день не губилися як не окуляри, то мобілка чи зарядне до неї… І мабуть, ще ніколи з таким нетерпінням не чекав Великодня. 

 

Коментарі (0)

Анонім

Ви не авторизовані

Відомий співак Олег Скрипка словами про дебілів, які не здатні вивчити української, знову актуалізував тему мови. Для багатьох...

    Відомий співак Олег Скрипка словами про дебілів, які не здатні вивчити української, знову актуалізував...

      Поки йде війна, нехай і “гібридна”, важко знайти важливішу тему. І хоч дехто із друзів...

Рівно рік тому – це був замок неподалік Едінбурга, річечка Північний Еск і щоденні прогулянки мальовничими пагорбами до найближчого...