У мене є мрія

Перед новим роком заведено ділитися мріями. У мене вона теж є. Не зовсім звична. Я мрію,  що колись буде створений концтабір, куди запроторять усю нечисть,  яка заважає жити нормальним людям. Передусім - всю оту «круту» публіку, яка починала з наперстків і рекету, далі перейшла до «рєшання праблєм», а потім несподівано стала «шановними людьми». Гідну компанії їм могло б скласти чимало представників системи, яку в нас через якесь дике непорозуміння називають правоохоронною. Генерали, полковники, підполковники і так далі. Прокурори усіх рангів. Судді у мантіях. Майстри фабрикування справ, виправдання мерзотників і засудження невинних. Партнери у тенісі, преферансі, рибалці, полюванні та оргіях у саунах. Ті, які калічать і вбивають людей на записаних на тещу «Мерсах» і запросто виходять сухими з води. От їх усіх і кинути за колючий дріт - нехай влаштовують там між собою «розборки», з’ясовують, хто кого «підставив», хто кого «кинув», хто має відповісти за «базар»… А для «окультурення» додати до них гурт брехливих політиканів усіх рівнів, спритних «господарників», які багатіють на зубожінні людей, вкупі з бутафорськими кошовими отаманами – нехай вирішують, кого і що лобіювати; вибудовують схеми «відкатів» і встановлюють мінімальні суми «подяк»;  утверджують «козацькі традиції», під камуфляжем яких добре «бралося», «давалося» і зловживалося.. У один барак з ними можна поселити й молодих «відморозків», у яких постійно «сверблять» кулаки – нехай набираються досвіду і в майбутньому з «шісток» також виростуть до «шановних людей». Ось їх усіх бараком – на ранкове шикування. Перекличка під гавкіт вівчарок. Короткий інструктаж перед роботою на каменярні, прорубці лісу, чи ще краще – на урановій шахті.  А потім  - «Направо! Кроком руш»!». І – взяти на приціл КПВТ чи ПКТ. «Крок наліво, крок направо – спроба втечі! Розстріл на місці!». І – коротка черга по першому, хто не підкорився наказу. Через 50 метрів – друга… 

У мене є мрія – побачити у той момент фізіономії всієї згаданої вище мерзоти. Хоча й даю собі звіт, що таке бажання може претендувати на увагу психіатричного консиліуму, але не можу відмовитися від нього, оскільки в його основі – одвічне прагнення людини до справедливості. Справедливості, яка вже й забула, коли ступала ногою на територію під назвою «Україна». У мене є мрія, що вона колись віднайде до неї дорогу серед мороку і болота.

Коментарі (7)
 • Ігор дуда

  До відома тих, кого може зацікавити: до поданих у публікації  (RIA, 24 грудня) кличок мого ущербного знайомого з гіллястими рогами (валєра-саша крест-jack winchester-віктор м.- валентина-наталка-ірина) додалося ще й олігофренічне VoVa. Взагалі, в плані "кликух" воно навіть  виявляє  певну винахідливість і - дотримується гендерної рівності (майже половина кличок - жіночі). Отож нехай пробачать "шановні леді" - на їхні істерично-гінекологічно-дисменорейні  відгуки доводиться відповідати так, як вони самі провокують і заслуговують.
 • VoVa

  Ще один тернопільський Сталін (чи Гітлер?) з'явився. Від таких психопатів людям і життя немає. Тут консиліум не потрібний, тут діагноз вже відомий. Чи то може у КДБ працював охоронником? По фото так точно охоронник з зони. Очі злі. Тому і думки такі. Нормальна людина таких мрій немає. Крові він хоче. Застрілися краще!

  Ігор дуда reply VoVa

  Surprise! Раніш було дубове ЧМО джек-саша-льова,

  А раптом стало ЧМО "гуманне" - VoVa

  Воно вже грамотніше, бо слова і букви знає,

  Хоча і плутає "немає" і "не має",

  А загалом, це трохи нагадало

  Те, що колись "ірина смілик" написала,

  Отож, дубове ЧМО, хоч і сховайся під порогом -

  Та все одно стирчать і "вуши"  й роги

  Пиши, дебіл, достатньо часу маю

  Коньяк і ром (за твій рахунок) теж допомагають

  А щодо розстрілів... таких, як ти, фуйло, стрілять не варто -

  У тебе роги уже є, а це не жарти...

  Ірина Смілик 3 грудня 2018 р. Яка ж ви брудна людина, Ігоре Дуда! Боже борони з такими знатися і справу якусь мати. Навіть з розміщеної фотографії видно, що ви дуже жорстока, самолюбива, егоїстична людина. Погляд садистський. Ніякої теплоти, людяності і не відчувається

  Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/blogs/chi-bude-bez-neyi-derzhava.html
 • Валентина Тернопіль

  Але ви дійсно хвора істота. Лікуватися не пробували? Не завадило би.

  Ігор дуда reply Валентина Тернопіль

  Як я й прогнозував (RIA за 24 грудня), після "критичного"  місяця обізвалася гермафродитна половина мого давнього приятеля. Для неї - високодуховна поезія:

  незрівнянна "валентинко", яка ж мила ти скотинка!

  ти не саша крест-дебіл, в тебе повно творчих сил!

  ти б - новели як Жорж Санд чи amour як Maupassant,

  але... вийми, "валентинко".

  із промежини ганчірку,

  умочи з "гівном" у чан

  й саші викрути в "стакан"

  він від того "поумніє",

  тебе ласкою зігріє,

  роги нагострить й опять

  буде кльово сочінять!

  VoVa reply Ігор дуда

  Але ви і свинота! Таке писати. Кошмар якийсь. Сьогоднішня журналістика.

  Ігор дуда reply VoVa

  Невже не сподобалася поезія?! Вельми шкодую. Що ж, доведеться обійтися суто медичними порадами:

  3 основных степени проявления болезненных месячных

  Умеренная боль с незначительным общим недомоганием. При этом работоспособность женщины нарушается редко, а уровень жизненной активности практически не снижается. Однако хотелось бы заметить, что подобная достаточно легкая форма дисменореи без своевременного обращения к гинекологу может со временем перерасти в более тяжелую, связанную с усилением недомогания и продолжительностью болезненных состояний.

  Вторым по степени распространенности является случай, для которого характерны сильные боли внизу живота, общая слабость, тошнота, головные боли, частое мочеиспускание, озноб. Кроме того, женщина может испытывать чувство тревоги, депрессии, становиться раздражительной. У многих больных этой формой болезненных месячных наблюдается бессонница, непереносимость различных запахов, повышенный аппетит. Работоспособность заметно нарушается, и часто необходим прием соответствующих лекарственных препаратов, подобранных исключительно с помощью специалиста.

  Третья степень болезненных месячных проявляется в чрезмерной боли в области живота и поясницы, резко выраженной общей слабости, сильных головных болях, повышении температуры. Бывает рвота, диарея, боли в сердце, тахикардия, нередки обмороки. В подобном состоянии активность снижается практически до нуля, а прием обезболивающих (например, анальгетиков) не дает никакого эффекта, еще больше травмируя ослабленный организм женщины. При подобных проявления дисменореи медлить с обращением к врачу-гинекологу нельзя, так как чаще всего подобные симптомы связаны с аномалией внутренних половых органов.

  "валентина", у тебя, поди , уже пятая или шестая степень. Сочувствую...

Ранковий похід до бювету - у тумані а то й під занудливий дощ - заняття не з найприємніших. Єдине, що надихає на нього -...

Світ навколо нас — зовсім не чорно-білий, хоча уява іноді зображає його саме таким. Спробуй одразу визначити, хто перед...

Пригадую, коли розпочалася епопея навколо будови "стоквартирного культурно-мистецького центру" за ПК "Березіль"...

Перед новим роком заведено ділитися мріями. У мене вона теж є. Не зовсім звична. Я мрію,  що колись буде створений концтабір,...

Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні Спецтема: карантин

11:02 Як спланувати літо, якщо страждаєте від алергії 10:32 Коронавірус та карантин станом на 7 червня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ) 09:58 В Україні майже 27 тисяч випадків Covid-19. Які області "лідирують" 09:17 Кількість нових хворих на коронавірус у Тернополі стрімко зростає. Яка ситуація в районах Від читача 00:26 Найгірша Вулиця в Україні 09:01 Хрусткі палички з кабачків і не тільки: рецепти після яких ви полюбите цей овоч 08:00 Цей день в історії, 7 червня: американські Сполучені Колонії змінили назву на Сполучені Штати 08:00 Цей день в історії: 7 червня День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:01 Літо "прокидається": на Трійцю буде жарко 21:01 Перевірте себе: як добре ви знаєте вулиці рідного міста? ТЕСТ 20:03 Біля Мишковичів загорівся мікроавтобус 18:01 Трагедія у День Валентина: передав кермо другові напідпитку, той скоїв ДТП і загинув 17:02 Екстремальний відпочинок: що і де можна спробувати в Україні 16:45 Вантажівка пішла під землю: на Тернопільщині обвалився міст 16:01 На "Циганці" проведуть турнір з пляжного волейболу 15:40 Відійшов у вічність медик з Тернопільщини 15:02 Як правильно підготувати дитину до щеплення: поради фахівців 14:02 Африканська чума на Тернопільщині атакує тварин 13:01 Нові правила роботи ресторанів, кафе, барів. Що потрібно знати відвідувачам (ІНФОГРАФІКА)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up