Культура

Перший документальний повнометражний фільм про вишиті сорочки  «Спадок нації» презентували 21 червня у тернопільському кінотеатрі «Палаці кіно» .

Викладачами англійської, моделями, танцюристами та акторами масовки працюють українці у Китаї. Також у цій державі є наші бізнесмени. Піднебесна – країна незвичної культури, але адаптуватися там можна, якщо є готовність до змін

Етно-, еко-, рок-фестивалі - ось що чекає на українських меломанів влітку 2016 року. 

Ніка Прохорчук підготувала переклад жестовою мовою пісні "Віддай мені (свою любов)".  

Фестиваль «Братина» пройде біля села Стіжок Шумського району 20 червня 2016 року. На учасників чекають ярмарок, концерти, народна кухня і книжковий круглий стіл. Спеціальним гостем фесту буде гурт «Гайдамаки».

Організатори фестивалю, який проходитиме у Міжнародному аеропорту Тернопіль 7-10 липня, підтримали донорський рух в Україні та надали 5 безкоштовних квитків для донорів-волонтерів.  

Близько півсотні студентів Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької організували інструментальний концерт в парку "Топільче" 4-5 травня.

Літчитання та цитати на футболках – саме такі методи обрали тернопільські автори, аби ознайомити із сучасною літературою людей різних поколінь.

Вечерю з батьками за фото із ними пропонує виграти своїм читачам редакція "20 хвилин".

Першу фотовиставку відкрили тернополяни, які завершили курс "Основи фотографії" ‪від ‎Medialab‬ .

keyboard_arrow_up