Культура

Викладачами англійської, моделями, танцюристами та акторами масовки працюють українці у Китаї. Також у цій державі є наші...

Етно-, еко-, рок-фестивалі - ось що чекає на українських меломанів влітку 2016 року. 

Ніка Прохорчук підготувала переклад жестовою мовою пісні "Віддай мені (свою любов)".  

Фестиваль «Братина» пройде біля села Стіжок Шумського району 20 червня 2016 року. На учасників чекають ярмарок, концерти,...

Організатори фестивалю, який проходитиме у Міжнародному аеропорту Тернопіль 7-10 липня, підтримали донорський рух в Україні та надали 5 безкоштовних квитків для донорів-волонтерів.  

Близько півсотні студентів Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької організували інструментальний концерт в парку "Топільче" 4-5 травня.

Літчитання та цитати на футболках – саме такі методи обрали тернопільські автори, аби ознайомити із сучасною літературою людей різних поколінь.

Вечерю з батьками за фото із ними пропонує виграти своїм читачам редакція "20 хвилин".

Першу фотовиставку відкрили тернополяни, які завершили курс "Основи фотографії" ‪від ‎Medialab‬ .

Цьогоріч чимало випускників замість пишного плаття чи костюма вирішили одягнути вишиванки. Власників найкращих з них нагородили під час урочистостей свята випускників в суботу, 28 травня.  

Виставку Ірини Кнейслер "Я - художник" відкрили у арт-кав'ярні "Зернятко", що на вул. Валова, 10.

Портрет української льотчиці Надії Савченко почав малювати тернопільський художник  Юрій Цуприк в п'ятницю, 27 травня. Раніше на стіні на вул. Князя Острозького, 43 був шарж Путіна. 

Дізнайся більше про те, які відомі діячі народилися на Тернопільщині!

Вулиця Олени Кульчицької існує у центрі Тернополя, але далеко не всі, хто проходить тут, знають про нашу землячку-Кульчицьку і те, чим же вона заслужила на таку пошану.

keyboard_arrow_up