Перестало битися серце колишнього заступника начальника МНС Тернопільщини. Він віддав службі 30 років

Перестало битися серце колишнього заступника начальника МНС Тернопільщини. Він віддав службі 30 років
  • 29 липня на 62-му році життя  відійшов у вічність полковник служби цивільного захисту у відставці Степан Миколайович Осуховський. 
  • Він був свідком і безпосереднім учасником становлення пожежно-рятувальної служби краю, неодноразово брав участь у гасінні складних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Більшу частину свого життя Степан Миколайович віддав службі в пожежній охороні. Працював на керівних посадах, від пожежного, і аж до заступника начальника Головного управління МНС України у Тернопільській області. Був свідком і безпосереднім учасником становлення пожежно-рятувальної служби краю, неодноразово брав участь у гасінні складних пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, проявляючи рішучість та самовідданість, за що неодноразово заохочувався. В його активі чимало винагород, а грамот й подяк – і не злічити. Та найвищою нагородою для нього завжди були врятовані людські життя, а головним критерієм – престиж служби та почуття професійної гордості.

Добра, мудра людина, хороший наставник, справжній товариш... Життєвий шлях Степана Миколайовича Осуховського є зразком служіння своєму народові, прикладом людської гідності та добропорядності, повідомляють в Головному управлінні ДСНС у Тернопільській області.

– Стаж роботи Степана Миколайовича 30 років, – каже речник управління ДСНС в області Сергій Данілін. – І весь за час своєї роботи він показав бездоганний приклад рятувальника. З посади заступника управління МНС у Тернопільській області він і пішов на пенсію на початку 2010-их років. Дуже хороший керівник та людина. Лише теплі слова спадають на думку, коли говорю про нього.

Відео дня

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в серцях тих, хто знав та працював зі Степаном Миколайовичем Осуховським.

Панахида за померлим відбудеться 30 липня о 20:00 за адресою: с. Чистилів, вул. Медова, 5.

Похорон – 31 липня об 11:00.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up