Що схвилювало тернополян цього тижня

Ціни на квіти, туристичні можливості Тернополя, еміграція - це та багато іншого зачепило тернополян цього тижня

Що схвилювало тернополян цього тижня

Анастасія ВЕРБІЦЬКА, (35 р.), соціальний педагог:

- Шокована! Просто шокована цінами на квіти, які зашкалювали на свята. Молоді люди, які хотіли зробити приємність своїм рідним жінкам, мамам, бабусям і просто дорогим людям, - не мали змоги цього зробити. Я все розумію, бізнес-бізнесом. Але ж немає підстав встановлювати такі ціни! За кілька днів ні долар не виріс, ні інших економічних підґрунть для цього не було. Просто варто пам’ятати, що попри всі бізнесові інтереси таки варто залишатись людьми. 

 

Володимир ДЕМЧИШИН, (45р.), керівник обласного тур-інфо центру:

- Історія культури та традицій  Тернопільщини є важливим фактором розвитку процесу туристичної галузі та економіки. Обласний тур-інфо центр  - це те місце, де подають  інформацію туристам безкоштовно про можливості Тернопільщини. Не тішить  те, що високоприбуткова галузь, як туризм, не сприяє соціально-економічному розвитку області. Немає інвестицій в санаторно-курортні комплекси.

 

 

Марія ЧЕХ, (23 р.), філолог:

- Хвилює масова еміграція українців. Учні, закінчуючи навчання в школі, з радістю покидають рідну домівку, знаходячи можливість навчатися на престижному факультеті десь за кордоном. Студенти, що завершили навчання у ВНЗ виїжджають , аби працевлаштуватись та мати перспективне майбутнє. Це звичайно добре, але що залишиться від нашої батьківщини, якщо ми всі шукатимемо кращого життя деінде?

 

 

Катерина КОНДРАТЮК, член ГС "Рада бізнесу Тернопілля":

- Неочікувано пошуки оренди будинку для моєї сім`ї перевернули мої переконання про расизм в Тернополі. Я завжди була переконана, що расизму як такого в нас нема, за 10 років шлюбу з іноземцем (хоча він вже давно громадянин України) я дійсно не зустрічалась з цим. Проте раз за разом нам відмовляли в оренді саме через колір шкіри мого чоловіка.

 

 

 

Сергій ГОЛОВАЙЧУК, шеф-кухар:

- Я не так часто дивлюсь телевізор, бо часу немає, але події, які канали висвітлюють в ефірі, мене просто вбивають. З 10-ти новин, що нам демонструють, 9-ть це - вбивство, грабунки, обман заради наживи. Ось, наприклад, мене просто вбило, що Антін Мухарський вже декілька років судиться із колишньою дружиною, щоб бачити дітей. Хоча він сплачує аліменти і є ненайгіршим батьком у світі. Найцікавіше, що влада чомусь підтримує те, що рідний батько через амбіції колишньої не може спілкуватись з дітьми.  

 

Олена ВЕЛИЧАНСЬКА (46 р.), старший офіцер групи для роботи з особовим складом та громадськістю обласного військкомату:

- Мене хвилює, коли закінчиться цей "ура-патріотизм"в нашій країні. Цей передвиборний шабаш. І коли в людей прийде розуміння, що ворог вже біля нашого дому, коли ми на строкову службу будемо відбирати, а не виловлювати! 

 

Коментарі (1)
  • Анна Батіг

    шок від ц1н  як  вижити пенс1онерам
16:49 Голови ОСББ, які встановили контейнери для роздільного збору сміття, отримали усне попередження 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі 14:00 Серед новоспечених тернопільських патрульних - половина жінок 13:30 В ТНЕУ вибирають ректора photo_camera 13:00 «Циганку» і «Дальній» пляж готують до сезону 12:31 Тернополяни стали абсолютними чемпіонами юніорського чемпіонату з армспорту 12:20 Величезна пожежа на Тернопільщині: горіло фермерське господарство 12:12 Олексія Станька відпустили під домашній арешт 12:00 Позиція «Самопомочі»: зберегти навчальну концепцію і приміщення за школою мистецтв 11:30 У Тернополі розпочинають сезон фестивалів. У травні буде три

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up