Ми дізналися, із ким залишиться трирічна донька вбитої медсестри з Теребовлі

Ми дізналися, із ким залишиться трирічна донька вбитої медсестри з Теребовлі
  • Жахливе вбивство 28-річної медсестри з Теребовлі 19 червня в місті обговорювали кілька днів.  Маленька Алла в одну ніч втратила маму і тата. Останнього і підозрюють у вбивстві.

  • Тепер долю дитини вирішує місцева служба у справах дітей. “20 хвилин” уже відомо, хто може стати для неї новими батьками.

Нагадаємо, 19 червня На Теребовлянщині чоловік, ймовірно, убив дружину, а потім підірвав себе, так йдеться на сайті поліції. У подружжя залишилася маленька донечка.

Молода медсестра останніх півтора року працювала в Німеччині. Вдома, у Теребовлі, доглядав за дитиною її чоловік Роман.

Про те, що останній часто бив дружину,розповідають знайомі, друзі та колеги Анни. Деякі сусіди кажуть, що не помічали за Романом агресії в родині, хоч і відгукуються про нього неоднозначно.

Відео дня

Алла кругла сирота

У ніч з 18 на 19 червня, коли Анна повернулася з Німеччини, її жорстоко вбили. У злочині підозрюють її чоловіка, який в ту ж ніч вчинив самогубство, підірвавши себе на гранаті. Пара була в процесі розлучення.

Маленька Алла залишилася сиротою. На похоронах мами дівчинки не було. Весь час вона перебувала разом із рідною сестрою Романа Лілею. У перші дні після трагедії мови про опікунство не було, адже вбиті горем родичі ховали близьких людей. 

Раніше перший секретар Теребовлянської ОТГ Володимир Довгань розповідав, що опікуна для трирічної Алли шукатимуть, перш за все, серед близьких родичів.

– Наша служба у справах дітей займеться цим питанням. У покійної є рідний брат. Чи зможе він стати опікуном? Можливо, але не завжди родичі підходять для того, щоб стати опікунами. Звісно, у першу чергу, розглянемо опікунів серед рідні, – пояснював секретар.

У службі в справах дітей Теребовлянської ОТГ про майбутніх опікунів дитини говорять мало.

– Наше найперше завдання – щоб дитина була в люблячій сім’ї, – пояснює начальниця місцевої служби у справах дітей Лідія Борецька. – Зараз ми працюємо над тим, що маленька Алла мала родину, бажано біологічну.

Сестра чоловіка подала документи 

Близька подруга Анни розповіла, що опікункою для Алли, ймовірно, буде сестра Романа Лілія. Дитина вже перебуває у неї, відколи дитина втратила маму. Лілія мовляв уже подала документи, щоб удочерити Анну. 

– Маленька з ними весь час. Вони доглядають за дитиною. Знаю, що брат Ані також приїжджає і гуляє з Аллочкою, – каже подруга вбитої. – Він працює в Польщі, але зараз перебуває в Теребовлі. Щодо Лілії, позитивно чи негативно про неї сказати не можу, тому що фактично не підтримувала з нею зв’язок. Наскільки мені відомо, вона працює у місцевому відділі соціального захисту населення.

Ймовірна прийомна мама – пані Лілія живе з чоловіком у Теребовлі. Родичі Анни нібито дають згоду на оформлення опікунства.

Знайомі ж Анни неоднозначно ставляться до того, що родина вбивці буде виховувати дитину.

Двоюрідна тітка вбитої Наталя розповіла, що не проти, аби дитиною опікувалася Лілія.

– Алла їх знає, вона росла в будинку, де живе сестра Романа. Рідна бабуся дитини по татовій лінії також приїде, буде доглядати, – говорить Наталя. – Я не проти Лілії. Вона з чоловіком – добрі люди. Дитині буде добре з ними. Брат Анни оформити опікунство на дитину не зможе, бо не працює в Україні.

Що каже сама тітка?

Брат вбитої Анни Віктор вважає, якщо Лілія вдочерить дитину, так буде на краще для Алли.

– Ми не збираємось тягатись роками по судах, так як обоє маємо однакові права на дитину, – пояснив він. – Від наших дій постраждає тільки маленька Алла. Тому ми вирішили, що разом зробимо усе щоб дитина мала хороше життя. Ліля отримає опікунство разом з чоловіком ,а я як рідний дядько буду завжди поруч.

Нам вдалося поспілкуватися і з пані Лілею. Вона підтвердила, що дійсно бажає стати опікункою маленької Алли.

– Дитина зараз знаходиться в мене. Родичі Анни не проти, – каже вона. – Алла в надійних руках, перш за все, про це відомо родичам по лінії Анни.

На особисту зустріч з журналістом “20 хвилин” пані Лілія відмовилася. 

 

Читайте також:

Тепер вона – справжній янгол! У Теребовлі поховали 28-річну Анну, у якої залишилася 3-річна донька

У день народження донечки ховають маму. Історія медсестри з Теребовлі, яку вбив чоловік (ЕКСКЛЮЗИВ)

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up