Як святкують іменини тернопільські Оксани

Як святкують іменини тернопільські Оксани

6 лютого - іменини Оксани. Ми запитали відомих тернополянок із цим  іменем, чому їх так назвали та як святкують свій День ангела.  
 

Оксана – жіноче ім’я, що має грецьке походження. Походження імені Оксана пов’язано з грецьким словом «ксенос», яке означає «чужоземний», «чужий». Деякі дослідники висловлюють думку, що ім’я Оксана є похідним від імені Ксенія. У такому випадку воно може означати «гостинна».

На іменини життя дарує найбільші подарунки

Оксана Чмиленко, дизайнер еко-одягу:

Відео дня

 - Оксаною мене назвав тато, чому - не знаю. Скоріш за все йому сподобалося це ім'я. І я також просто не уявляю, яке з інших імен мені би підійшло. І за звучанням, і за значенням це таки моє ім'я. Навіть коли доводилося працювати під псевдонімом - змінювала тільки прізвище. Іншого імені не сприймала, навіть в інших варіантах - Ксені, і тим більше Ксюші. Своїх особистих свят я не святкую гучно і надто урочисто. З дитинства день ангела був важливішим за день народження. Це - теж від тата, бо так було прийнято в нашій родині. На іменини найбільші подарунки дарує життя. Двічі саме у цей  час тести на вагітність показували дві довгожданні смужки. І тепер я щаслива мама двох синочків.

Оксаною назвав тато

Оксана Кузьменко, журналістка:

 - Ім‘я Оксана підібрав мій батько, воно мені не надто подобається. Хоч і деколи відображає суть мого характеру: гостинна та мандрівна. Іменин я не святкую, хоча колись мене вітали і родичі, і друзі. Подарунків на день ангела вже давно не дарують, лише бабуся може привітати по телефону.

 

 

Дуже любить своє ім’я

Оксана Малінович, заслужена артистка України:

 - Таткові завжди подобалося це ім'я, а мама каже, що це ім'я захищає власника від не добрих людей: “Оксана - Осанна” - найкоротша молитва. Моє ім'я мені дуже подобається. Святкувала іменини 5 лютого, бо у день ангела - дві вистави, ми з сім'єю їдемо в кіно, а потім вечеря. Подарунки я люблю, і мій чоловік завжди намагається здивувати.

 

 

Іменини - нагода почути приємні слова

Ксеня Кічак, ведуча:

 - Мені моє ім’я дуже подобається. В школі особливо приємно було бути єдиною із ім’ям Оксана в класі. Потім у студентські роки на своєму шляху у зустрічала дуже багато дівчат із ім’ям Оксана і завжди вони були привітні та добрі. Іменини я не святкую, але цей день - чудова нагода почути приємні слова. Подарунки мені дарують найрідніші люди, один із найцікавіших сюрпризів, який мені дарували на іменини - сертифікат на шоколадне обгортання.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
14:35 У Тернополі облаштують мобільний спортивний комплекс для ветеранів та громади 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад 10:25 На Тернопільщині врятували собаку із глибокого колодязя 09:30 Підтоплений будинок і заблокована швидка: ніч на Тернопільщині була неспокійною 09:10 Росія вночі запустила по Україні 728 дронів й 13 ракет 09:02 На Тернопільщині через негоду знеструмлені понад 32 тисячі споживачів 09:00 Перестало битись серце захисника з Лановеччини Василя Костюка 08:00 Укрзалізниця запускає безбар’єрний вагон для пасажирів на кріслі колісному photo_camera 05:03 У Тернополі гучно. В небі над містом та областю — шахеди та ракети (ОНОВЛЕНЕ) photo_camera 22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up