«Рух нових сил»: чому Дерев’янко іде у президенти та що пропонує (прес-служба)

«Рух нових сил»: чому Дерев’янко іде у президенти та що пропонує  (прес-служба)

Після лютневого  викрадення  лідера партії «Рух нових сил» Міхеїла Саакашвілі  та вивезення за межі України, активність представників цієї політсили  аж ніяк не слабшає.   Процес  становлення  партії «Рух нових сил» триває.

Необділена  візитами  керівництва  «Руху нових сил» Тернопільська обласна  організація,  яка,  судячи  з  усього,  стрімко  розвивається.  Тепер,  після  рішення члена  ради  партії  Юрія  Дерев’янка  балотуватися  в  Президенти,  першою  областю,  яку  він відвідає, було  анонсовано  Тернопільську.

Так, у  супроводі  координатора «Руху нових сил» на Тернопіллі Петра Мокрія керівництво  партії  у неділю, 15 липня зустрілося з обласним  активом  партії. Очільник обласного осередку нагадав про  намір Дерев’янка балотуватися у президенти та необхідність, згідно із статуту партії, підтвердити його повноваження в обласних організацій. Сам же Юрій Дерев’янко в  переповненому  залі  кінотеатру «Палац кіно» на вул.  І. Франка презентував   свою  програму  розвитку  країни.  Запропонований план дій, за його словами, повинен зробити кожного українця більш заможним і менш залежним від влади, чиновників. Складається він з кількох частин.

- Це, мабуть, третій шанс перезавантажити країну, - каже Юрій Дерев’янко. – Перший був у 2005 році, коли обрали Ющенка, другий –  після Євромайдану. І я  хотів би, щоб він відбувся  без майданів, революції, щоби він відбувся у спосіб максимально легітимний. І щоби після виборів, хто б не став Президентом, ми менше залежали і від того, хто просто припускається помилок або ж свідомо нас обманює.  Що ми пропонуємо. Наша програма складається з кількох частин. Перша  частина  - економіка.  Я її називаю новою економікою або неоекономікою. Друга частина – це цифрова держава. Третя частина – плавний перехід до прямої демократії. Четверта частина – питання, яке стосується війни, миру, повернення тимчасово окупованих територій,  анексованих, припинення війни. 

Податкова система – чотири податки

Так,чи найважливішим пунктом є питання економіки,  адже від цього залежить благополуччя кожної людини.  За словами пана Дерев’янка, зростання валового внутрішнього продукту  на 3,5 % - це загальний ріст нашого добробуту. І для того, щоб ми повернулися до рівня, скажімо, 2013 року, треба чекати років 10.  І саме такий ріст нам, додає він, пропонують чинні прем’єр та президент, розповідаючи про економічне зростання, стабілізацію. Однак такий шлях, на його думку, неприйнятний і абсурдний. І можна піти іншим шляхом, зробивши три важливі речі: змінити податкове законодавство, тобто систему оподаткування, захистити право власності, і третє – змінити послідовно систему, що повинна захищати інтереси українця, який сьогодні має національну валюту. 

- Я пропоную систему, при який зведений бюджет буде зростати протягом 4-х років в 1,94, це майже у два рази, за чотири роки, - каже Юрій Дерев’янко. -  Наша модель податкової системи базується на чотирьох податках, які забезпечують надходження, які дуже легко адмініструються, які не вимагають  величезної армії чиновників для того, щоби здійснювати перевірки, штрафувати, і вимагати від нас хабарі. Що це за податки – це податок на витрати.  Це коли хто-небудь з нас робить будь-яку витрату,  наприклад  придбав авто собі - ставка  податку 4%.  Або  пішов в ресторан і оплатив собі послугу – ставка 4%, або купив будь-який товар – ставка 4. Якщо я надав таку послугу за кордон, тобто я здійснив експорт товарів, послуг за кордон – ставка - нуль відсотків.

Другий податок – акцизи. Команда «Руху нових сил» пропонує залишити його  на три види товарів - пальне, тютюн, алкоголь. Сьогодні акцизи існують на автомобілі, на комплектуючі, на багато інших речей. Це, за словами  пана Дерев’янка, не дуже великі  доходи сьогоднішнього бюджету, але величезна кількість адміністрування, величезна корупція. Третій вид  податку – рента від нафти, газу, корисних копалин. Його пропонують залишити як базове оподаткування з тими самими ставками. І четвертий вид податку - це податок на виведення коштів з банківської системи – 10 %.  Причому, якщо йдеться про купівлю реєстраційних речей – землі,  транспорту, нерухомості, то оплата проходитиме  суто через банки.

- Тобто, ми говоримо про те, що ми  маємо створити умови, які є для підприємців, бізнесу і громадян  дуже простими,  такими, які легко адмініструються і водночас неодмінно налаштовані на повернення коштів у банківську систему  та забезпечують надходження до бюджету, - каже Дерев’янко. -  Причому, в нашій податковій системі  податковим агентами є банки. І за  такої системи займатися тіньової економікою, не сплачувати податків – просто нема сенсу. Та й загалом вона не тільки не дозволяє нам отримати швидкісний ріст доходів у бюджет, а й отримати за п’ять років ВВП у 2,5-3 рази більший, як зараз.

Пропонує ввести «Блокчейн» та криптогривню

Роз’яснив пан Дерев’янко, що має на увазі під іншими пунктами програми. Зокрема у цьому контексті розповів про необхідність легалізації усіх економічних видів діяльності.

- Наша позиція – всі економічні види повинні бути легалізовані і працювати за чіткою  системою,  бути частиною нашого ВВП і наших економічних стосунків. Звісно, якщо ми говоримо про гральний бізнес, то мають бути однаковими правила для всіх – це має бути 5-зірковий готель, але не кожна ятка на ринку. Але ми не говоримо про ті речі, легалізація яких заборонена – торгівля зброєю чи органами, ми говоримо про економічні види діяльності.

Ще одним важливим кроком, який пропонує команда, це є захист права власності, застосування технології «Блокчейну». Вона полягає у тому, що на відміну від існуючої системи, інформація про права власності міститься на 10,100, 100 комп’ютерах,а не на одному в Мін’юсті,  і це означає, що  інформацію неможливо виправити, замінити, як це робиться зараз. А для переходу права власності застосуються виключно дві речі  – це добровільна  згода власника або рішення суду – все. Ніяких інших відхилень.

- Іще  - про банківську систему, - продовжує він.  - Ми пропонуємо з часом впровадити замість нашої безготівкової гривні - криптогривню. Готівкова залишається звісно.  Але сьогодні, якщо на вашому рахунку 1000-10000, а Нацбанк прийняв рішення зробити емісію, на 10% збільшити кількість грошей в економіці, то ви по факту на 10% біднішаєте.  Ви це побачите пізніше, коли зрозумієте, що ціни зросли. Але першим кроком до цього була емісія. А криптогривня та використання сучасної технології дозволить при використанні  Нацбанком емісії, робити її пропорційно. Тобто, якщо банк зробив емісію, кожен з вас на наступний день побачить 11 тисяч  гривень, якщо у вас на рахунку було 10. Це буде справедливо, а з іншого, це буде стримувати Нацбанк не робити ці емісії з метою інфляційною.

  Також при системі крипто гривні, нічого нікуди зникнути не може, бо кожна  трансакція залишається в системі назавжди. Відтак це унеможливлює виведення коштів на підставну фірму і подальше зникнення цієї фірми та слідів рахунків.  Найголовніше, що ця система робить, створює величезні конкурентні умови, і  руйнує монополію і схеми, які сьогодні  дуже важливі як інструмент для всієї нашої олігархії.

Не відпускали продовж трьох годин

Загалом однопартійці, прихильники партії та прості пересічні тернополяни не відпускали пана Дерев’янка упродовж трьох годин. Запитаннями сипали не лише щодо намірів його як кандидата у президента, а й щодо усіх реформ, які відбуваються чи мають відбутися в країні, та ряду політичних процесів, в тому числі – щодо місцевих.  Приміром,  на  зустріч  прийшли  і вчителі та батьки дітей з Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи  мистецтв ім. Ігоря Герети, яку місцева влада реорганізовує попри їхній спротив.

Врешті-решт  під час дискусії як  гості  міста , так  і  численні слухачі дійшли  висновку: Україна  потребує  негайних  змін, кримінальну  владу  необхідно  викинути на  узбіччя  історії, а працьовиті  українці  мають  повернутись  із  заробітків  додому  та  господарювати  на своїй  землі.  Юрій  Деревянко  наголосив, що виступає за побудову системи, де люди  ухвалюватимуть рішення  в державі, використовуючи свій голос не раз на 5 років, а постійно.

- Ця система стане запорукою того, щоб сучасні українці жили в мирній, багатій, успішній державі, яка буде номером один у Європі, – висловив переконання член "Руху нових сил".

Як результат – присутні на  обласному зібранні одноголосно підтримали намір Юрія Дерев'янка балотуватися від «Руху нових сил» на пост президента.

0
0
0
0
Коментарі (2)
  • Nadiya Shulyk

    Ліпше хай балотується на призедента Грузії.
  • Герасимчук Ростислав

    Кремлівський проект
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

20:20 Митрополита Епіфанія обрали главою Єдиної помісної церкви України 20:00 Дмитро Підручний – 26-ий у гонці переслідування на Кубку світу 19:00 Як відрізнити грип від ГРВІ та застуди (інфографіка) 18:00 Як пережити нерозділене кохання та не втратити розум Від читача 17:46 Ялинкова кампанія 2019 на Тернопільщині 17:00 Тернополянки в Малайзії: Різдво – з кутею і ялинкою 16:00 Олена Підгрушна достроково зійшла з дистанції під час гонки на Кубку світу 15:00 У Тернополі водій став ангелом-охоронцем для бабусі, яка потрапила у небезпеку на дорозі 14:00 Софія Чіп складає кубик Рубіка за декілька секунд 13:15 В нічному клубі Кременця покалічився хлопець. До тями досі не прийшов 12:23 Дві тисячі доларів – і ти адвокат. У Тернополі викрили корупційну схему одержання адвокатського посвідчення 12:00 17-річна дівчина загинула, її сестра - водійка «Шевроле» - під домашнім арештом 11:00 Подія тисячоліть: Об’єднавчий собор у Києві вирішує, чи створять Єдину помісну церкву (онлайн) play_circle_filled 10:00 Зима бігу не перешкода 09:00 Готуємо печену буженину з картопляним пюре 08:00 Сьогодні, 15 грудня: День працівників суду 07:00 Погода в Тернополі 15 грудня: сніг, -3
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up