Як правильно підібрати Wi-Fi роутер? (новини компаній)

Те, що найбільш актуально в наш час – це постійний і безперебійний доступ до мережі. Допомогти у цьому може маршрутизатор, або ж, як його частіше називають, Wi-Fi роутер.
Найбільш важливо зараз справді залишатись на зв’язку. Тому, якщо ви досі не маєте роутера, мерщій переходьте за посиланням https://comfy.ua/ua/internet-router/ та обирайте для себе.
Насправді, завдання роутера полягає в тому, щоб об’єднати всі комп’ютери, смартфони, планшети та інші ґаджети в єдину мережу бездротовим зв’язком. Роутери – надзвичайно популярні не лише в житлових, але й офісних приміщеннях та різноманітних організаціях.
Важливо зрозуміти як побудовані роутери, аби підібрати саме той, який підійде вам. Бездротовий роутер є компактним комп’ютерним мережевним пристроєм, який забезпечений більш ніж двома інтерфейсами, який зв’язує кілька сегментів мережі різних форматів.
Спробуємо розібратись як обрати найкращий та найзручніший Wi-Fi роутер. Перш за все потрібно зрозуміти його призначення. Вдома може підійти і малопортовий девайс, проте ніколи не зникнуть ризики недостатньої здатності пропуску мережі. Часто бюджетні роутери можуть знижувати або ж обмежувати частково підключення принтерів до комп’ютерів.
Якщо ж ви серйозно підходите до вибору роутера, то з легкістю уникнете всі проблеми, ознайомившись з основними критеріями.
Девайс мусить мати такі критерії:
-
Хорошу апаратну начинку, адже так зможе скачати більше інформації за певний проміжок часу.
-
Підтримку протоколів мережі провайдера, що займається в регіоні роздачею інтернету.
-
Тип для підключення WAN-порту – Ethernet, ADSL, USB 3G, SFT.
Зараз є дуже багато виробників, окрім найпопулярніших, чия продукція представлена в багатьох магазинах. Серед них:
-
Edimax;
-
Ergo;
-
Huawei;
-
Asus;
-
D-Link;
-
TP-Link;
-
Keenetic;
-
Mercusys;
-
MikroTik;
-
Razer;
-
Tenda;
-
Totolink;
-
Vinga;
-
Xiaomi;
-
Zyxel.
Якщо у вас великий офіс чи помешкання, то при виборі роутера важливо звернути увагу на кількість в ньому антен. Якщо ці антени внутрішні, то підходять хіба що для маленької квартири, якщо передбачається використання на великій площа, то слід обирати більшу кількість антен. А безліч варіантів з кількістю антен:
-
1;
-
2;
-
3;
-
4;
-
5;
-
6;
-
7;
-
8;
-
9;
-
2 вбудовані та 2 зовнішні;
-
3 зовнішні та 1 внутрішня;
-
4 знімні зовнішні та 4 вбудовані.
Також звертайте увагу на додаткові функції роутера. Мережа може бути різна: така, що складається з окремих пристроїв, віртуальна приватна мережа, з одночасним обміном даними з кількома девайсами, з телебаченням протоколу інтернету. Тому користуйтесь порадами і обирайте роутер так, щоб не пошкодувати про свій вибір.