"Якщо не боїтесь світла - виходимо до людей": Анатолій Гриценко закликав кандидатів до відкритих дебатів у прямому ефірі (прес-служби)

"Якщо не боїтесь світла - виходимо до людей": Анатолій Гриценко закликав кандидатів до відкритих дебатів у прямому ефірі (прес-служби)

Українці мають реальні шанси жити так, як у кращих європейських країнах. Як це зробити, розповів кандидат на посаду Президента країни, керівник політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко під час свого візиту на Тернопільщину у вівторок, 19 лютого. Він зустрівся із виборцями та журналістами у Тернополі і Чорткові.

Прес-конференцію політичний лідер почав зі спогадів про Революцію Гідності. За його словами, минуло вже п’ять років, а влада так і не дала відповіді на питання, хто винен у розстрілі простих громадян, які вийшли на вулицю, аби відстояти своє право на свободу та краще життя.

- Ми пам’ятаємо, згадуємо хлопців, напружуємо кулаки, але, на превеликий жаль, за довгих п’ять років організатори та співучасники страшного злочину проти українського народу не відповіли за свої вчинки. Президент і генпрокурори по черзі говорили, що це – справа честі, однак злочини не розслідувані, а докази знищені. Це неприпустимо, що люди, які завдяки Майдану прийшли до влади, продовжили те мародерство, ту корупцію, те хамство і непрозорість, що уособлювали правління Януковича. По-суті, ми отримали те ж саме, але трішки з іншими обличчями. Тому, як на мене, Майдан ще триває…

Запрошує опонентів на дебати в прямому ефірі

Президентська виборча кампанія, яка стартувала в Україні, перейшла у віртуальну площину. Кандидат в Президенти Анатолій Гриценко пропонує перевести її в реальний режим. Адже українці повинні знати, що люди, котрі йдуть до влади, перш за все, чітко розуміють проблеми, які стоять перед країною і турбують кожну родину. Крім того, команда має переконливо показати своє розуміння шляхів вирішення цих проблем. І ще одне, чи не основне – щоб кожен кандидат показав команду, із якою він планує будувати краще майбутнє для країни. Лише присутність цих трьох компонентів може свідчити про спроможність діяти, змінювати та покращувати.

- На вулиці майоріють борди різних політиків, мережу заполонили рекламні ролики, значною мірою однакові по змісту. Усі «гарантують» безпеку, порядок, добробут, справедливість. Ми бачимо цифри, які начебто стануть реальністю. Але люди не знають, на скільки обґрунтовані ті обіцянки. Тому маю цілком логічну пропозицію: п’ятьом-шістьом кандидатам, яким соціологи дають шанс вийти в другий тур, зібратися на дебати у прямому ефірі на центральних каналах. Я звертаюся нині до Петра Порошенка, Юлії Тимошенко, Володимира Зеленського, навіть до Юрія Бойка, сам підтверджую свою присутність. Це дуже важливо для проведення змістовної виборчої кампанії, - каже він.

Саме відкриті дебати в прямому ефірі дадуть змогу громадянам оцінити реальну ситуацію, побачити, хто стоїть за тими картинками і цифрами, що є на рекламних щитах. Українці зрозуміють, на скільки передвиборчі обіцянки є обґрунтованими та скільки в них фальші.

- Ми готові прийти з командою, обґрунтувати кожне число та позицію з програми. Я вважаю, що дебати – це чесно, прозоро, відповідально. Досить вже фальші, змагання, реклами, грошей, пустих лозунгів, технологів, популістичних заяв тощо! У нас залишилося більше 40 діб для того, щоб українці могли зробити свідомий вибір. А вибори насправді – це Майдан, мирний, спокійний, який повинен дати шанс тим, хто працює ефективніше, відповідальніше. Від себе особисто гарантую: чесне, поважливе ставлення до кожного кандидата, без жодної образи, тільки змістовна і конструктивна розмова для того, щоб допомогти виборцям зрозуміти, хто є хто. Якщо не боїтесь світла - виходимо до людей, у прямий ефір, і нехай українці зроблять свій свідомий вибір.

До того ж, Анатолій Гриценко пропонує політикам прийти на дебати разом зі своєю командою, аби показати, хто очолюватиме наступні державні структури – СБУ, Міністерство оборони, Нацбанк, Міністерство закордонних справ та Генпрокуратуру.

Боротьба з корупцією – із першого крісла

Президентські вибори дають нам шанс – повернути у владу професійність, чесність і совість, продовжує Анатолій Гриценко. Щоб людина, родина і наша країна жили гідно – у мирі, добробуті і безпеці! Тож усім нам потрібні швидкі рішучі зміни, порядок і справедливість!

Фундамент, який закладе основу економічного росту держави та поверне довіру до влади, - це повне знищення корупції. Адже сьогодні, за підрахунками команди Анатолія Гриценка спільно з Радою бізнесу України, близько 400 млрд грн щороку не доходять до державного бюджету, починаючи від митниці, податкової, сумнівних держзакупівель до офшорних схем, фармацевтики, тарифів, нецільового використання ресурсів тощо. На переконання кандидата в Президенти, ці кошти можна було б спрямувати на покращення рівня життя та добробуту кожної української родини, негайного підвищення зарплат і пенсій (а не під вибори!).

- Подолання корупції дасть шанс нашій країні побачити світло. Гроші, які розкрадають посадовці всіх рівнях, непорівнянні з тими, що чиновники просять в МВФ чи отримують в позику під великі відсотки на інших зовнішніх ринках. Тому антикорпуційний сектор займає в нашій передвиборчій програмі основну нішу. Адже це – і питання економіки, і питання довіри. Ми не озвучуємо захмарні обіцянки. Боротися з корупцією, переконані, потрібно з першого крісла. Адже, як відомо, риба гниє з голови… У випадку нашої перемоги звільнення від поборів почнеться з Банкової, Кабміну, Верховної Ради, Генпрокуратури, СБУ і далі програма буде підтримана на всіх рівнях. Адже, впевнений, українці хочуть жити спокійно, у безпеці і добробуті, а не озиратися на кожному кроці і не чекати, щоб ламали, обдирали чи ще щось.

Тест простий: оціни, як було до виборів

Нині багато кандидатів обіцяють позбутися від корупції. Анатолій Гриценко пропонує надійний тест: подивись, як було до виборів, що змінилося.

- Петро Порошенко голосно говорить про те, що саме він зламає хребет коруції. Та що бачимо насправді? У мене просте питання – чому не зробили цього за п’ять років при владі? Те, що обіцяють і не виконують, - ніщо більше, як популізм! А він дуже шкідливий для країни. Тому, повторюся, відкриті дебати дали б можливість громадянам побачити істинне обличчя кожного.

Кандидат на посаду Президента країни Анатолій Гриценко відверто заявляє, що він йде лише на один термін. Бажання «просиджувати» час у нього немає. Це – напружена, відповідальна робота на благо народу України. Тож команда за п’ять років обіцяє виконати все те, що записано в програмі. У свою чергу, молоді, розумні, креативні люди зможуть отримати досвід роботи на різних державних посадах, аби в майбутньому мати шанс вести країну вперед до кращого майбутнього.

Об’єднатися заради України та її громадян

Лідер партії «Громадянська позиція» заявив, що також бачить можливості для подальшого об'єднання опозиційних політиків за умови, якщо вони будуть ставити інтереси країни вище особистих амбіцій.

- Це буде правильно, щоб ті кандидати, які мають спільні прагнення та бачення ситуації, об’єдналися, і після 7 березня від них ішов один кандидат на пост Президента. Це дає шанс на перемогу набагато більший, ніж іти поодинці, - наголошує він.

За словами політика, він продовжує контактувати з кандидатом у Президенти, керівником партії «Самопоміч», мером Львова Андрієм Садовим. Лишилося 10 днів на те, щоб прийняти правильне та відповідальне для країни рішення.

- Шанс є. Об’єднаються ті, для кого Україна важливіша. Той, хто піде сам, власні амбіції та зобов’язання перед кимось – на першому місці. Ми щиро готові до співпраці, до зустрічі, аби зробити цю об’єднавчу справу важливою та переможною, - акцентує Анатолій Гриценко.

Кандидат на пост Президента не виключає можливих фальсифікацій на виборах. Каже, що у діючої влади для цього є всі необхідні інструменти. Щоб уникнути цього, команда Анатолія Гриценка звернулася в Апеляційний суд, аби він надав право всім кандидатам мати доступ до реєстру виборців. Такого в історії країни ще не було.

- Ще ніколи кандидат не міг працювати з базою виборців лише в будівлі ЦВК, лице на спеціальному комп’ютері, лише у визначені години – це все, щоб створити неможливість проведення передвиборчої агітації. Ми оскаржуємо постанову ЦВК у суді. Адже вона позбавляє права на нормальну роботу. До речі, спочатку ЦВК озвучувала одну кількість виборців – 35 млн, а згодом – 29 млн 900 тис. Ось чому важливо все перевірити, - говорить він.

Не може Україна залишатися у виборчому середньовіччі

Насправді важелів впливу на чесний виборчий процес дуже багато. Опоненти шукають різні брудні методи дезінформації, дезорієнтації громадян, наголошує пан Анатолій. Приміром, робота тимчасової слідчої комісії щодо розкрадань в армії.

- Я підготував голові ТСК, пану Віннику офіційне письмове звернення, що не братиму участь у брудних піар-виставах роботи цієї комісії. З повагою до Парламенту, як законодавчого інституту країни, я готовий дати відповіді на всі питання, що цікавлять. Прошу їх скерувати запитання у письмовій формі, вичерпні відповіді обіцяю надати оперативно, - зачитав звернення Анатолій Гриценко. – Ігрища, які влаштовують «порохоботи», не варті уваги. Усі їхні звинувачення неправдиві, є відповідне судове рішення, яке підтверджує це. Але вони продовжують говорити…

Лідер «Громадянської позиції» також зауважив, що перше звинувачення про розкрадання в армії прозвучало ще в 2014-му. Однак жодного доказу, жодної порушеної справи, жодного свідчення з того часу. Пусті розмови, фальш і нічого більше. Він сподівається, що ця брудна історія закінчиться разом із виборами.

Світові лідери чекають від України відповідальності

До 31 березня залишається не так багато часу. Увесь світ чекає від України конкретних дій. Анатолій Гриценко переконаний, що курс держави повинен залишитися незмінним – у ЄС та НАТО. Важливо – аби ми, українці, хотіли туди йти, а не просто декларували ці засади на папері.

- У Конституції записано, що курс незмінний – проєвропейський. У ЄС та НАТО не беруть країни, у яких Президент, прем’єри та інші чиновники загрузли в офшорах, корупції, сліпих трастах, - наголошує він.

На 55-ій конференції з безпеки в Мюнхені  Анатолій Гриценко мав можливість поспілкуватися зі світовими політичними лідерами. Усі вони мають приблизно схожу позицію: вибір зробить країна, українці проголосують за того, кого вважають гідним кандидатом.

- Ми – не Росія, наразі ніхто з нас не може спрогнозувати результат виборів. Отже, країна має шанс. Зарубіжні партнери щиро хочуть, щоб наша держава вийшла сильнішою із виборів, щоб не було нового популізму, екстремізму, потрясінь, махінацій, чергового Майдану на захист результату. Вони хочуть, щоб це було швидко, спокійно, переконливо. Світ чекає, аби нова українська влада тримала слово, а Україна усвідомила, що вона повинна навчитися вирішувати свої проблеми сама, лише потім можуть допомогти зарубіжні партнери. Влада має припинити торгувати на крові, і лише потім у неї є право просити про поміч. А коли ми бачимо, що наші політики та кандидати мають бізнес у країні-агресорі, то просити щось у світових партнерів – низько. Фальш не сприймають. Тож ми, українці, маємо реальний шанс змінити ситуацію на краще та взяти курс на повноцінний рух вперед, до кращого життя за європейськими стандартами! – завершує Анатолій Гриценко.

 

 

 

 

 

 

 

 

13
0
0
1
Коментарі (7)
 • Біс

 • Герасимчук Ростислав

  Не дай Боже, щоб такий став президентом.

  Біс reply Герасимчук Ростислав

  Давайте краще Пороха залишимо, будемо далі робити анктикорупційні суди і прокуратури. Це просто дибілізм, типу одну корупційні інші антикорупційгні, і так усі знають скільки потрібно кому занести. Ходив до Барни на особистий прийом, більше ніж дивитись пристально в очі нічого нового не побачив і не почув. Треба гнати тих работнічків, а то скоро усе місто забудують!!!

  Біс reply Біс

  ЧОМУ ПОРОШЕНКО НІЯК НЕ ВЛИВАЄ НА МІСЦЕВИХ ЦАРЬКІВ: НАДАЛ, ЮЛИК, БАРНА, БОГОМОЛ? УСІ МІЛЬЙОНЕРИ !!!

  Біс reply Біс

 • David Starr

  Непоганий кандидат, але Смешко все ж кращий буде.

  Біс reply David Starr

  Невідомо за кого голосувати, але ту шоблу що сьогодні при владі пора розганяти !!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

21:50 Гороскоп для усіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 20:30 У напрямку Білої видно густий дим та вогонь 20:00 "Нива" поступилась "Карпатам" у контрольному матчі 19:00 “Робила нігті майже шість годин”: майстер манікюру розповіла, чому вважає свою роботу мистецтвом Від читача 00:09 Гриценко та його "Громадянська позиція" зганьбились на Тернопільщині (фото) 18:00 Мавпа з гранатою, навушники замість золота, поїзд зійшов з рейок. ТОП-5 новин тижня 17:00 ТОП-10 весняних фото, які тернополяни опублікували в Instagram (шукайте свою світлину) photo_camera 16:00 "Галичанка" перший етап Суперліги завершила поразками 15:00 Урбаніст Володимир Антків: «Треба, щоб люди відчували щось спільне зі своїм містом» 14:00 Борис Гора: «Хочу, щоб люди подорожували «на тверезу голову» 13:00 Сьогодні можна безкоштовно пройти флюорографію. Спробувала і журналістка "20 хвилин" 12:00 У Тернополі відбулися прем’єри вистав про сирітку Ксеню і пастку для двоголового Орла 11:06 На Театралці - кілька вантажівок. Готуються до приїзду Президента 10:00 Діти знають, як заробляють Куліковський, Козак, Лещишин і Хохлов 09:00 Тернополянка - чемпіонка України із сноубордингу 08:00 Сьогодні, 24 березня: Всесвітній день боротьби з туберкульозом 07:00 Погода у Тернополі: 24 березня, без опадів, +11°
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up