Педагогічний університет запрошує стати учасником "Студії живої історії"

Педагогічний університет запрошує стати учасником "Студії живої історії"
Програма «Студії живої історії» відкриває набір учасників на 2016 рік! До 20 лютого 2016 року ТНПУ шукає молодих людей з усієї України віком від 18 до 30 років, які мають живу мотивацію до змін, тих, хто здатні робити історію живою, і тих, кого цікавить усна, родинна та/чи глобальна історія.

Для участі в програмі не потрібно бути фаховим істориком чи мати хороші оцінки з історії. Анкети на участь приймаються он-лайн.

Українському суспільству дуже важливо знайти порозуміння всередині себе. Досить часто каменем спотикання стає саме різне сприйняття спільного минулого – історії. Ми хочемо закцентувати увагу на важливості прийняття історії іншого та на можливості співіснування людей з різними та інакшими досвідами минулого. Перевагою українського суспільства є його різноманіття. Саме тому програма «Студії живої історії» вже другий рік поспіль пропонує платформу для чесного діалогу щодо переосмислення нашого колективного минулого, повідомили в прес-центрі ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Більше про програму та про конкурс читайте на сайті "Іншої Освіти"

Із додатковими питаннями можна звертатися до координації програми:

Тарас Грицюк [email protected]

Василь Кулевчук [email protected]

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up