Розслідування

Розслідування

У Тернополі планують відкрити новий дитячий садок, облаштування якого може обійтися в 10 680 308, 56 гривень. Журналісти «20 хвилин» дізналися, як міська рада отримала приміщення від забудовника та коли мають завершити ремонти.

Мешканці будинку на Бродівській хочуть повернути земельну ділянку, якою користувалися понад 20 років. Її тишком-нишком забрала і передала ОСББ з сусіднього будинку міська рада. Журналісти «20 хвилин» зверталися туди з інформаційним запитом, а також у поліцію – дізнатись, як проходить розслідування справи. Що нам відповіли – читайте у матеріалі!

Погано розчищені та слизькі дороги і тротуари у січні після снігопадів обурювали тернополян. Тож  журналісти «20 хвилин» вирішили з'ясувати, хто і за скільки займається прибиранням Файного. І дізналися – міська рада доручила справу одній приватній фірмі, яка згідно з угодами, може отримати понад 300 мільйонів за прибирання Тернопільської громади.    

У липні в Тернополі розгорілася хвиля обурення через заявлену реставрацію колишнього монастиря домініканців, який примикає до Катедри. Суперечки не вщухали кілька місяців. Яка наразі ситуація з ремонтними роботами? Що розповіли про будівлю у Мінкульті? Чого досягли активісти і що каже церква?

Міська рада тишком-нишком забрала земельну ділянку на Бродівській, а мешканців будинку, які нею користувались багато років, попередити «забула». Люди бояться, що якщо територію забудують, то до їхнього будинку не зможе під’їхати ні пожежна, ні швидка. Вони попросили, аби журналісти «20 хвилин» розібрались у ситуації.

Був дозвіл лише на обслуговування каплиці, а тепер тут зводять новий храм. Бо, кажуть, навіть у час війни є можливості і ті, хто дають кошти. Ділянка в зеленій зоні, хоча за генпланом тут можна будувати. Редакція звертається до правоохоронців перевірити законність «будівельних» рішень. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Ми зібрали думки містян, представників собору та підрядника щодо відновлення монастиря домініканців на вулиці Сагайдачного. Хочете дізнатися більше? Тоді читайте далі у матеріалі. 

У Тернополі розгорілася хвиля обурення через реставрацію колишнього монастиря домініканців, який примикає до Архикатедрального собору. Будівля є однією з 5 пам’яток архітектури національного значення у нашому місті. На зустрічі запрошують лише зручних журналістів, однак наша редакція не буде осторонь цієї теми і разом із небайдужими тернополянами та експертами ми докопаємось до правди.

Чисельність вуличних котів у Тернополі ніхто не регулює, ми й далі не маємо прихистку чи бодай центру для перетримки хвостатих.  Та й під час тривог деякі тернополяни не можуть спуститися в підвал, бо там тварини та їхні екскременти.  Що з цим робити? Ми дізналися думку мешканців, голів ОСББ, зоозахисників та влади. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» та WAN-IFRA в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Медики б’ють на сполох, адже через об’єднання, кажуть, пацієнти та працівники можуть залишитися без приміщення. Чому обласна влада вирішила провести реорганізацію – розбиралася редакція «20 хвилин». Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

keyboard_arrow_up