Для розгляду електронних петицій тепер потрібно більше голосів та менше часу

Для розгляду електронних петицій тепер потрібно більше голосів та менше часу

Термін збору підписів електронних петицій у Тернополі зменшили з 90 до 30 днів, а мінімальну кількість підписів збільшили з 250 до 300 голосів.

Тернополяни вже почали обурюватися, що відтепер для розгляду електронних петицій потрібно більше голосів та менше часу.

В міській раді кажуть, що таким чином хочуть виявити найбільш актуальні питання.

Відео дня

- Нові умови відповідають чинному законодавству, - кажуть у відділі зв'язків з громадськістю та ЗМІ міської ради. - На початку впровадження петицій ми дали найменші показники по кількості - не менше 250 голосів, та найбільше по часу - 90 днів. Ми побачили, що люди активно голосують, тому немає нічого страшного в нововведеннях. Тепер відповідати на петиції будуть оперативніше, а ті хто хочуть підтримати її роблять зазвичай це в найближчі дні. До прикладу, в  Луцьку петиція розглядається впродовж 14 днів з дня її оприлюднення  за умови не менш, ніж 300 підписів громадян.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:01 На території середньовічного замку у Скалаті тривають реставраційні роботи 20:40 Затоплена вулиця в Саранчуках, град на Підгаєччині: наслідки негоди на Тернопільщині play_circle_filled 19:34 Шестеро потерпілих в аварії на дорозі Теребовля-Кровинка 19:03 Як у Тернополі проходили паради випускників: дивіться відео! play_circle_filled Від читача 11:22 Концерт BAH.ROMA 18:30 На території колишнього села Пужники на Тернопільщині віднайшли останки понад 30 осіб 18:00 Рік умовно дали уродженцю Кременця за поширення комуністичної символіки 17:01 Як знизити ризик укусу змії та як надати першу допомогу 16:00 Футбол: збаразький «Галич» припинив співпрацю зі своїм головним тренером 15:10 День пам'яті Героя України Сергія Коновала відкрили у парку Шевченка 14:00 У Шумській громаді створили нову прийомну сім’ю 13:03 «Змагання — це для мене свято». За 14 хвилин подолав «Легенькі 5 км» переможець забігу у Тернополі 12:02 Тернополянка опубліковала унікальні фото будівництва церкви Св. апостола Петра: в памʼять про тата play_circle_filled 11:05 Як приготувати соковите м'ясо в горщиках: три рецепти 10:00 Частина вулиці 15 Квітня буде без води 09:37 Ворог вночі атакував дронами Київ, Черкаси, Харківщину. Серед постраждалих — двоє дітей (ОНОВЛЕНЕ) play_circle_filled 09:00 Тернопіль втратив захисника Анатолія Бараховича
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up