В основі цієї стратегії є людина. Пріоритетними напрямками стратегії, за словами пана Барни, є: вклад в людину, економіку, туризм, село, дітей.
Звітував пан Барна 9 липня на подвір’ї Збаразького замку. Окрім преси, сюди запросили голів райдержадміністрацій. Заздалегідь підготовлену промову очільник області читав близько години. - Я не дарма вибрав як місце звіту про роботу за 100 днів Збаразький замок, - наголосив він. - Наша команда наочно демонструє, що туризм є одним з пріорітетних напрямків. Тому, незважаючи на об’єктивні труднощі, сфера гостинності Тернопільщини не стоїть на місці, а постійно розвивається. Реконструкція діючих готелів, спорудження нових туристично-відпочинкових комплексів здійснюють в основному за рахунок внутрішніх інвесторів, яким ми надаємо всесторонню підтримку, оскільки це - робочі місця, податки до місцевих бюджетів.
Тези зі звіту Степана Барни про перших 100 днів роботи на новій посаді:
- У результаті діяльності ради підтримки учасників АТО прийняли обласну програму підтримки осіб, які брали участь в АТО та членів сімей загиблих під час проведення АТО. Ця програма - на 2015-2019 роки. Обласною програмою „Турбота” на 2015 рік передбачені 2,7 млн грн для надання одноразової допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО. Ми вже виплатили 900 тис. гривень вищезазначеній категорії осіб. 89 особам, у тому числі 11 неповнолітнім дітям, встановлено право на пільги як члену сім’ї загиблого ветерана війни.
- За цей короткий час ми налагодили тісні міжнародні контакти. Ми зустрічалися з представниками українського бізнес-клубу Чехії, провели форуму-конференцію «Мобільна українська молодь», отримали гарантії від компанії «Вуд Конекшн» про створення впродовж 2-3 місяців близько 70 робочих місць та інвестування в фабрику підлоги та виробів з деревини. Тернопільщину відвідало 11 почесних та 3 Генеральні Консули, яким представлено інвестиційний потенціал області. За результатами проведених перемовин досягнуто домовленості щодо організації відпочинку за кордоном груп дітей із сімей воїнів АТО (Угорщина – 40 дітей, Сербія – 15 дітей, Польща – 70 дітей, Литва – 20 дітей).
- Зараз ми працюємо над тим, щоби зробити Тернопільщину базовою областю для окремих спортивних дисциплін. Ми хочемо, щоб активніше використовувався потенціал Кременецького району - санна траса, лижні трапліни, можливості парапланеризму. Окрему увагу хочемо приділити зимовим видам спорту, зокрема біатлону, адже маємо під боком олімпійську базу з біатлону, де маємо збудувати нову трасу.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер