Вибори-2014: Найголовніше з усіх точок України (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)
18.55 Бойовики ДНР розгромили дільницю на Донеччині
18:45 Джеффрі Пайєт суттєвих порушень не помітив
18:20 - СБУ затримала групу хакерів, які хотіли зламати систему ЦВК
17:45 - Росія почала забирати війська від українських кордонів - Державна прикордонна служба
17:20 - станом на 15.00 явка виборців по Україні склала 40,41% - ЦВК
17:00 Геннадій Кернес проголосував в Ізраїлі.
16.40 Тарута вважає, що на Луганщині вибори відбулись. Ринату Ахметову не вдалось проголосувати.
16:20 На Закарпатті - черги на дільницях. Кримські татари голосують у Херсонській області. Мустафа Джемілєв голосував у Києві.
16:01 За виборчим процесом в Україні спостерігає Мадлен Олбрайт.
15:35 - проголосували 38,53 % виборців
15:07 ОПОРА прогнозує, що на Луганщині проголосує не більше 200 тисяч виборців.
Дарту Вейдеру, який подавав свою кандидатуру на пост Президента України на дільниці не видали бюлетень через шолом.
14:35 Найвищу явку фіксують на Київщині, найнижчу - на Сході. На Донеччині проголосувало менше 5% виборців.
14:20 МВС підтвердило загибель італійського фотографа під Слов'янськом.
13:00 станом 11.00 проголосували 17% українських виборців - повідомляє ЦВК.

12:27 Уже проголосували і інші кандидати. Сергій Тігіпко:
Олег Ляшко з родиною, про що одразу повідомив у своєму Фейсбуці:

Дмитро Ярош без охорони і правосекторців:

12:26 У Донецьку бойовики увірвалися на телеканал та вимагали розмістити в ефірі прапор "ДНР".
12:10 У Львівській області начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців ЛОДА Федір Алейніков повідомив, що станом на 11.00 год. на Львівщині на президентських виборах проголосували 294822 виборці (14,9%).
12:09 У Тернопільській області повідомили про рекордну явку - 14,8%.
11:45 Кандидат в президенти Петро Порошенко приїхав на виборчу дільницю голосувати.
11:48 В Луцьку по дорозі на дільницю помер 80-річний чоловік.
11:42 Терористи у Сніжному викрали кандидата на посаду мера
11:40 Кандидат у президенти України, лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко разом зі своїм чоловіком Олександром проголосувала у Дніпропетровську на виборчій дільниці №121/166.
10:36 Поступив сигнал про можливий вибух на дільницях у Миколаєві - людей евакуювали
10:21 Патріарх Філарет проголосував на виборах Президента на простій виборчійдільниці на Пушкінській у Києві
10:15 Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вже на виборчій дільниці. Спілкується із людьми.
10:01 В Одесі невідомі намагалися підпалити виборчу дільницю.
9:42 Юлія Тимошенко проголосувала в Дніпропетровську. Сказала, що підтримала "європейський вибір України".
9:40 У Донецькій області терористи нападають на виборчі дільниці
9.18 Вибори у Тернополі поки без порушень
9:09 Виборчі дільниці в Донецьку та Сєвєродонецьку не відкрились
8:28 Дільниці відкрились по всій країні.
Виборчі дільниці 25 травня працюють з 8:00 до 20:00, після цього починається підрахунок голосів.
Після 20:00 з’являться попередні дані екзит-полів – опитувань, які соціологи проводять на виході з виборчих дільниць.
У бюлетені – прізвища 21 кандидата.
Протягом виборчої кампанії свої кандидатури з президентських перегонів зняли Олег Царьов, Наталя Королевська, Петро Симоненко, Зорян Шкіряк, Олександр Клименко та Василь Цушко.
Українська влада сподівається, що обрання президента допоможе розв’язати проблеми у відносинах із Росією.
У двох східних регіонах – Донецькій і Луганській областях багато виборчих дільниць не змогли розпочати роботу. Бойовики з самопроголошених Донецької і Луганської «народних республік», які Україна вважає терористичними організаціями, погрожують терактами в день голосування, викрадають членів виборчих комісій.
Вибори також не відбуваються в анексованому Росією Криму. Громадяни України з кримською реєстрацією можуть проголосувати в інших регіонах України.
Поза тим очікується рекордна явка на вибори цього року.
20minut.ua відслідковує всі важливі події дня голосування.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.