Після "пінної вечірки" фонтан на "Алясці" так і не запрацював

Після "пінної вечірки" фонтан на "Алясці" так і не запрацював

Фонтан на бульварі Вишневецького, який відкрили лише рік тому, досі не запрацював після поломки. У водоканалі кажуть, що триває обстеження.

Позеленіла вода, у якій плавають яблука і сміття - такий вигляд зараз має фонтан на бульварі Вишневецького.

 - Днями син хотів помити там руки, але коли глянули, на що схожа вода, то просто стало бридко, - розповідає тернополянка Діана. - Чому фонтан ніхто не відремонтував за стільки часу?

Після "пінної вечірки" фонтан на "Алясці" так і не запрацював, фото №1 на сайті 20minut.uaПісля "пінної вечірки" фонтан на "Алясці" так і не запрацював, фото №2 на сайті 20minut.uaНагадаємо, фонтан зламали в липні. Тоді малечі вилила у воду пляшку рідини для миття посуду. "Оновлений" фонтан радував недовго - під час "пінної вечірки" хтось пошкодив механізм подачі води. 

 - Досі проводимо обстеження, щоб з'ясувати, як відновити роботу фонтана, - кажуть в "Тернопільводоканалі".

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Діонісій
    для наших людей, щось зроби добре, поломають, потрощать, знищать!

keyboard_arrow_up