Команда корвета "Тернопіль" на березі - без грошей, без капітана, без честі і гідності

Команда корвета "Тернопіль" на березі - без грошей, без капітана, без честі і гідності
- Нас дружньо кинули і дали стусана, - розповідає Юра Юр'єв, кок корвета "Тернопіль". - Спочатку українська влада, потім російські бойовики.

За словами кока, сьогоднішня ніч з 20 на 21 березня вся команда корвета "Тернопіль" провела на березі, по знайомим, друзям, родичам. Ніхто не знає, яка їх подальша доля.
Увечері 20 березня, корвет "Тернопіль", як і інші українські кораблі, які були заблоковані в Севастопольській бухті, захопили російські військові.- Зовнішність у військових звичайно була характерна, ну, не зовсім словянська. Зате були класні автомати, як аргумент і ультиматум морякам: "Або ви берете свої особисті речі і гайда на берег, або ми стріляємо" , - розповідає член екіпажу корвету. - Капітан корабля вирішив не ризикувати життям моряків....
Нас називають зрадниками, кажуть мовляв "Росіяни все таки здаются". Ідіть до чорта. За місяць, які хлопці провели на кораблі, сходили з розуму від невідомості, через відсутність будь-яких наказів, в окупації, нам говорили лише "тримайтеся". А сьогодні всі моряки залишилися без копійки грошей. У них зарплата за лютий перерахована на картки "Приватбанку". Його тут вже не існує. Та тут взагалі дивне щось творитися з банківською системою. Одним словом ще вчора ми були моряки, а сьогодні - безпритульні. На корветі зараз тільки капітан, передає так сказати майно новому власнику.
До речі , російські вояки без жартів пропонують нам скинутися на квиток додому. Нормально?

Коментарі (64)
  • Anonymous
    Мирному населению в период информационной войны. Инструкция по эксплуатации. 1. Любая война закончится. 2. В каждом народе есть разные люди, не все участвуют в войне — не стόит оскорблять всех подряд. 3. Политики договорятся, а Ты останешься с тем дерьмом, которым Ты поливаешь “своих идеологических противников”. 4. Во время войны врут все. Не распространяй информацию анонимную и ту, в истинности которой не уверен на 101% [или не можешь проверить]. Если так хочешь что-то написать, пиши только о том, что Ты видишь сам. Это честно. Остальное — участие во вранье. 5. Хочешь высказать свое отношение к политике — выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять. 6. Не нравится мнение другого человека, и уж очень рвёшься высказаться — выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, ведь чаще всего вы с ним лично не знакомы. 7. Знай, что ненавидеть незнакомых тебе людей — это заболевание. 8. Взаимоотношения между людьми весьма сложные даже на уровне семьи или трудового коллектива. Между государствами всё ещё сложнее. Всё просто и понятно только дуракам. Не торопись делать выводы — не будь дураком. 9. Оставайся всегда Человеком и помни пункт 1.
  • Anonymous
    Мирному населению в период информационной войны. Инструкция по эксплуатации. 1. Любая война закончится. 2. В каждом народе есть разные люди, не все участвуют в войне — не стόит оскорблять всех подряд. 3. Политики договорятся, а Ты останешься с тем дерьмом, которым Ты поливаешь “своих идеологических противников”. 4. Во время войны врут все. Не распространяй информацию анонимную и ту, в истинности которой не уверен на 101% [или не можешь проверить]. Если так хочешь что-то написать, пиши только о том, что Ты видишь сам. Это честно. Остальное — участие во вранье. 5. Хочешь высказать свое отношение к политике — выскажи, при этом не обязательно кого-то оскорблять. 6. Не нравится мнение другого человека, и уж очень рвёшься высказаться — выскажись об этом мнении, а не об этом человеке, ведь чаще всего вы с ним лично не знакомы. 7. Знай, что ненавидеть незнакомых тебе людей — это заболевание. 8. Взаимоотношения между людьми весьма сложные даже на уровне семьи или трудового коллектива. Между государствами всё ещё сложнее. Всё просто и понятно только дуракам. Не торопись делать выводы — не будь дураком. 9. Оставайся всегда Человеком и помни пункт 1.
  • Anonymous
    Треба вже зараз організовувати підпілля. Друзі, влада безхребетна!!! Кожен боїться узяти на себе відповідальність! І ніхто нам не допоможе, окрім нас самих!
  • Anonymous
    так так поки наша влада в роздумах РФ потихеньку наступає
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
16:10 Вода забрала життя вісьмох людей з початку року на Тернопільщині, серед них — двоє дітей 15:40 Вимоги стали жорсткішими: в Україні запровадили нові умови для бронювання працівників 15:07 Крадіжка грошей з трьох водоматів за ніч: поліцейські затримали підозрюваного 14:35 Понад 50 авто у колоні «На щиті»: Тернопільщина проводжає в останню путь чотирьох воїнів play_circle_filled photo_camera Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 14:00 У філармонії завершується сезон і контракт директора photo_camera 13:30 Скільки платитимуть батьки за освіту дітей в мистецьких школах Тернополя та хто матиме пільги 13:00 19 тисяч доларів вкрали з квартири тернополянки, поки вона була на роботі 12:30 «Вона була єдиною дитиною у матері. Це такий біль…» У Тернопільському ставі потонула 15-річна дівчина 12:00 На Тернопільщині чоловік отримав вогнепальне поранення стопи 11:30 Параатлет із Тернополя встановив рекорд світу на змаганнях у Тунісі 11:00 На Херсонщині загинув патрульний із Тернополя 35-річний Ігор Кульбаба 10:48 Трьох дітей та чоловіка розшукують на Дністрі: усі зникли під час відпочинку на воді 10:10 У лікарнях Тернопільщини з'являться наглядові ради 09:38 Освітянам обіцяють підвищення зарплат з початком нового навчального року 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Юрія Пристайка та Ігоря Пастрана 08:00 Освіжаючі парасольки запрацювали у Тернополі: адреси 22:00 Спека до +35 та без дощів: прогноз погоди на Тернопільщині на найближчі дні 21:00 За два місяці поліція виявила десятки порушень серед водіїв електросамокатів 20:00 «Молодь має жити, а ми повоюємо»: історія мінометника Сергія Лесика, який повернувся «На щиті» photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up