Огляди

Огляди

Уже два тижні в Україні тривають заходи, спрямовані на збереження здоров'я людей у зв'язку з коронавірусом. І церква – місце, де людей, особливо старших, завжди було дуже багато, також долучилася до карантину. Як тепер проводять богослужіння та сповіді, для кого саме в окремих церквах на Великдень ввели обмеження, читайте у матеріалі. 

Протягом двох тижнів карантину все більше тернополян почали носити захисні маски. Упродовж цього часу, навіть попри застереження лікарів залишатися вдома, деякі тернополяни все ж виходять на прогулянки і навіть беруть з собою дітей. Проте погода 30 березня внесла корективи і змусила містян залишатися вдома. Засніжило! 

Під час карантину бізнес України переживає нелегкі часи. Влада каже, що використовує різні шляхи, щоб пережити цей час з якомога меншими наслідками. Які зміни на час карантину запроваджено для того, щоб тримати бізнес на плаву, читайте в матеріалі.

Якщо ви думаєте, що життя студента в гуртожитку ─  це суцільні розваги, гуляння до ночі, нічні клуби і тотальна нестача грошей, то ви праві тільки в останньому. Можливо, для деяких студентів підходять всі перелічені пункти, проте не для мене та моїх однокімнатників. В цій статті я, як журналіст і студент одночасно, постараюся показати вам, як живуть студенти в одному з тернопільських гуртожитків під час карантину. Обіцяю гарний настрій. 

Незважаючи на карантин і прохання залишатися вдома, усе ж деякі студенти додому поїхати не можуть. З різних причин: у когось робота, хтось просто не встиг сісти на потрібний автобус чи поїзд. Проте тепер вони повинні залишатися в гуртожитку. А які заходи безпеки проводять задля збереження здоров'я жителів гуртожитку, дізнавалися «20 хвилин».

Аби уберегти покупців та своїх працівників в тернопільських супермаркетах з'явилися певні обмеження. Чи означає це, що покупцям тепер проблематичніше буде відвідувати супермаркети, дізнавалися «20 хвилин».

КП «Тернопільводоканал» повідомляє, що з 23 березня до 3 квітня буде проводитися  заплановане очищення  резервуарів. На підприємстві радять кип'ятити воду перед споживанням.

Сьогодні вранці тернопополяни, що проходили повз залізничний вокзал зробили фото курсуючого поїзда. Незважаючи на те, що Укрзалізниця  тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення. Рейси дійсно скасовані, чи все ж вони курсуватимуть постійно, дізнавалися «20 хвилин».

Робочий тиждень в самому розпалі, проте в Файному, як і в інших містах нашої країни, зупинили свою роботу  кафе, деякі кіоски та ще багато установ. А чи дотримуються містяни режиму карантину, дізнавалися «20 хвилин».

Під час карантину більшість установ будуть закриті. Проте досить велика кількість компаній продовжать свою роботу, наприклад «Нова пошта» та «Укрпошта». Чи відбулися зміни в  роботі цих установ та чи побільшало там людей, дізнавалися «20 хвилин».

keyboard_arrow_up