Огляди

Огляди

Бажання бути красивою для жінки природне, проте для підтримки бездоганного вигляду необхідно багато зусиль і часу. Салони краси та перукарні Тернополя: даний огляд допоможе оперативно знайти необхідну інформацію.

Якщо ви належите до числа тих людей, які не уявляють своє життя без запашної піци та любите посмакувати суші, тоді цей матеріал для вас.

З сучасним ритмом життя потрібно постійно бути у фокусі. Як встигнути все і при цьому зберегти свій зір? Про це вам розкажуть та допоможуть учасники нашого огляду.

І автомобілі, і сільськогосподарська техніка потребують якісного пального та якісних запчастин. Адже обираючи надійні запчастини від перевірених виробників, ви попереджаєте неполадки, які можуть виникнути, коли їх чекаєш менше за все.  Пропонуємо Вам огляд магазинів, де можна придбати якісні запчастини, які значно покращать роботу вашого авто і техніки. Компанії учасники: 1. Магазин "Shurup Plus" 2. Маріан-Агро, продаж сільськогосподарської техніки та запчастин 3. Магазин "Autoshop"

Задумались де придбати вікна та двері? Необхідну інформацію Ви зможете знайти у нашому огляді. Компанії учасники: 1. Компанія Максимум 2. Компанія "Danapris Doors" 3. Фабрика "Мілано" 4. Компанія "Viknar’off" 5. Компанія "Агатасталь"

Ці старовинні костели вразять вас своєю історією або архітектурою.

Багатьох з нас не покидає думка про відпочинок. Літо - сезон відпусток та подорожей. Редакція 20minut.ua підготувала для вас підбірку де можна відпочити в Тернопільській області та за її межами.  

Набридло гортати стрічку соцмереж тернополян та гостей Файного міста і бачити одні і ті ж локації? Невже у Тернополі красиві місця для позування на камеру закінчуються на Театральній площі та набережній Ставу? «20 хвилин» ламають стереотипи. Ми підібрали для вас ТОП-7 нестандартних локацій для фотосесії у нашому місті.     

Прибирання квартир (в тому числі прибирання після ремонту та нещасних випадків) – послуга популярна. Дійсно, навіщо витрачати кілька днів і масу зусиль, якщо клінінгова компанія впорається із завданням за декілька годин, а результат не залишить бажати кращого. Більш того, його персонал виконає роботу якісніше, наприклад, вимити вікна або скляні фасади на верхніх поверхах самостійно дуже важко, а то й неможливо.  1. Клінінгова компанія "Клінінг Аква" 2. Компанія "Універсальний Прибиральник" 3. Клінінгова компанія "Чисто з Нами" 4. Клінінгова компанія "ЦЕХ" 5. Клінінгова компанія "Прибиральник" 6. Клінінгова компанія "Рука чистоти"  

Все починається з дитинства. І всі навички, закладені в дитинстві, проявляються впродовж усього життя. Тому дуже важливо, щоб наші діти могли максимально проявити всі свої задатки і таланти.  Пропонуємо Вам ознайомитися із компаніями, які запрошують діток на різноманітні гуртки та курси дитячого розвитку.    1. Школа іноземних мов "Поліглот"    2. Дитячий навчальний клуб "ВладМарк"    3. Мистецький клуб "Художник"

keyboard_arrow_up