Огляди

Огляди

Микола Петришин офіційно перебував на своїй посаді майже сім днів. Пішов нібито за власним бажанням, хоча всі ми спостерігали за скандалом, який розгорівся у перші дні його "керування" прокуратурою. Ми проаналізували всі призначення на цю посаду від проголошення незалежності України. Скільки днів керували, що відомо про кожного з них - нагадали у тексті. 

Багато людей задумуються про зміну автомобіля або ж купівлю свого першого залізного "друга". Із зменшенням вартості розмитнення,стало популярним пригон авто з Європи,а також з США. Але,багато людей ніколи не стикались з цим і не знають, що робити покроково .У цьому питанні допоможуть компанії, які професійно займаються пригоном автомобілів з інших країн.  Пропонуємо огляд кращих автодилерів Тернополя.

Попри велику кількість населення, Тернопіль може похвалитися тільки двома підземними переходами, що розміщуються на дорогах з інтенсивним рухом машин. Як «підземки» виглядають зараз, перевірили «20 хвилин».

Через пандемію коронавірусу та посилення карантину у лікарнях Тернополя під забороною опинилася планова госпіталізація хворих. Оскільки ситуація погіршилася, а кількість хворих щодня зростає, то в усіх лікарнях розгорнули ліжка для лікування хворих на коронавірус. Відповідно, деякі відділення довелося перепрофілювати. А в лікарні швидкої допомоги, наприклад, взагалі створили госпіталь. НЕ приймали тут навіть у невідкладних станах.  Яка ситуація зараз - читайте в тексті. 

Діти у спортивній школі можуть навчатися безкоштовно, адже вона є комунальним закладом. Окрім того, учні СДЮСШ «Екстрім» є багаторазовими призерами Всеукраїнських змагань.

Тернополяни збирають підписи для встановлення «лежачого поліцейського» біля пішохідного переходу навпроти 6-ої школи.

Літній сезон вже закінчився і в магазинах та на ринку діють знижки на літні речі, щоб розпродати їх та звільнити місце для осіннього сезону. Журналісти  «20 хвилин» поцікавилися, чи вигідно зараз ходити на шопінг та що можна вдало купити. 

Відповідно до вимог «червоної зони», у Тернополі мали б заборонити роботу кафе та ресторанів, а також торговельно-розважальних центрів. Втім, вони залишаються відкритими. Як працюють - подивилися журналісти "20 хвилин". 

Дедалі більше країн, котрі постраждали від коронавірусу не так сильно відкривають свої кордони для туристів. Та багато європейських країн залишаються закритими для українських туристів. Які країни є найпопулярнішими для відпочинку серед тернополян, куди вже можна виїхати на роботу та за яких умов ви зможете подорожувати в ту чи іншу країну, цікавилися «20 хвилин».

Залізничний та автовокзали станом на четверте вересня працюють у звичному режимі, та чи надовго. Чи варто очікувати змін вже найближчими днями?

keyboard_arrow_up