Огляди

Огляди

У дев’яностих та 2000-х багато закладів відкривали не тільки в Центрі, але й у інших районах Тернополя. Місто розбудовувалося, розвивалося, люди змінювалися. Щоб привертати увагу відвідувачів, власники ресторанів шукали різні методи.

Мрієте про комфортне житло, у яке повертатиметесь із задоволенням? Обирайте зручну локацію, безпеку, надійність та якість. Представляємо вам підбірку житлових комплексів, які можуть похвалитися бездоганними характеристиками.     1. Будівельна компанія "Тернопіль Будконтроль"     2. Будівельна компанія "Перспектива ресурс"     3. Будівельна компанія "Добробуд"     4. Житловий комплекс  "ЩАСТЯ"      5. Будівельна компанія "МЕРКУРІЙ"     6. Будівельна компанія "Проф-Тер Буд"     7. Будівельна компанія "Інвест Родина"     8. ТОВ "Тернопільбуд"     9. Компанія "Престижбуд"     10. Будівельна компанія "КОМФОРТ ЖИТЛОБУД"     11. ОК ЖБК "Джентельмен Парк"     12. ПП "Авангард-БК"     13. Будівельна компанія "Там Де Дім" Дивіться огляд та довіряйте свої зміни професіоналам.  

Раніше в Тернополі точно було де поїсти і провести час. Заклади на будь-який смак та для всіх вікових категорій. А левова їх частка розміщувалася в Центрі. І якщо одні кафе люди згадують, ніби були там вчора, про інші пам'ятає хіба старше покоління.

Clubhouse – нова соціальна мережа, в яку «вривається» нове покоління з усього світу. Це унікальна мережа, в основі якої лежить голосове спілкування. Кого із популярних тернополян там вже можна зустріти? Тестуємо на собі цей модний додаток.

Минатимуть роки, одні гаджети відлітатимуть у забуття, інші набуватимуть популярності, та книги не втратять своїх поціновувачів. Так кажуть продавці у книгарнях. Ми поцікавилися, яку незвичну літературу можна придбати та за скільки. 

За останні два роки низка культових закладів закрили свої двері для відвідувачів назавжди. Причиною став карантин і не тільки... Ми зібрали для вас підбірку закладів харчування Тернополя, яких вже немає. Що тепер на їхньому місці? Читайте нижче.

Багатоповерхівки міста годі й уявити без ліфтів. Вони безперервно курсують, забираючи донизу та доверху квапливих жителів. Та в різних будинках і ліфти виглядають по-різному, одні чисті та доглянуті, а в інші страшно навіть заходити. Журналісти "20 хвилин" обійшли багатоповерхівки у різних мікрорайонах. І ось що ми побачили. 

У секс-шопи приходять як люди, яким понад 40+, так і молоді пари, аби урізноманітнити своє сексуальне життя. Одні речі, що тут продають, мають демократичну ціну, а інші вартують декілька тисяч. Ми склали власний топ з найдорожчих іграшок із тернопільських секс-шопів. 

Шукаєте стоматолога? Тут послуги надають якісно, та головне - безболісно! Зберігайте собі контакти. Стоматології у огляді: Стоматологічна клініка "Діамант" Студія естетичної стоматології "М'ята" Стоматологія "SLclinic/СЛ клінік" Стоматологія "ЕСТЕТ" "Стоматологія Олексюка"

Вино – це більше, ніж напій. Його п’ють, ним захоплюються,  колекціонують. Обрати смачне – нелегко, але можливо. Потрібно лишень мати базові знання та не спокушатися на вигідну ціну. Як обрати якісне вино та чи можна довіряти місцевих виробникам, читайте в тексті. А допоможе розібратися в питанні вибору винопоціновувачказ Тернополя Олена Штопко.

keyboard_arrow_up