Огляди

Огляди

За перший рік війни на зарплати працівників 21 підрозділу Тернопільської ОВА виділили понад 71 мільйон гривень. А хто отримав решту – ще 5 мільйонів? «20 хвилин» мають відповіді на запити від усіх структурних підрозділів ОВА. Окрім керівництва, бо те і далі ігнорує запитання журналістів. Розповідаємо, скільки працівників там є та які суми одержали у 2022 році. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Шукаєте авто у Тернополі? Тоді обов'язково ознайомтеся з нашим оглядом автодилерів. У проєкті ми розповідаємо про найпопулярніші автосалони міста, а також про їхні пропозиції та послуги.

З 30 січня у Тернопільській області діє програма обміну старих лампочок на нові енергоощадні. Спочатку скористатись нею могли тільки громадяни, але з червня проєкт розширили і на заклади та установи. Про нові зміни, як наразі працює програма в області, хто та де може отримати LED-лампочки – розповідаємо у матеріалі. А також даємо відповіді на кілька поширених запитань від читачів. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Під час війни стали популярними коворкінги – комфортні простори, де можна орендувати робоче місце. Попитом вони користувались, коли вимикали світло восени-взимку 2022 року. Цьогоріч також прогнозують можливі блекаути. «20 хвилин» дізнались, чи є у Тернополі коворкінги, де можна попрацювати з безперебійною електроенергією та Інтернетом.

На корпусі будь-якої батарейки є міні-зображення перекресленого сміттєвого контейнера. Це означає, що викидати її у смітник не можна. Батарейки містять різні агресивні кислоти, ртуть і свинець. При розкладанні вони забруднюють ґрунт, отруюють воду та повітря. Куди у Тернополі принести використані батарейки? Розповідаємо!

Журналісти «20 хвилин» дізналися, як місцева влада готує Тернопіль та область до можливих блекаутів. Розповідаємо про реальні кроки, які вже зробили.

Меблі є невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру. Вони створюють атмосферу комфорту та затишку, а також відображають індивідуальність господаря. У Тернополі є безліч магазинів меблів, які пропонують широкий вибір сучасних, стильних та якісних меблів.

Журналісти «20 хвилин» 19 жовтня вдруге надіслали запит у Тернопільську ОВА щодо зарплат, премій та інших доплат працівників, отриманих за 2022 рік. Оскільки перший запит там проігнорували.  У відповіді ОВА знову не вказали ні зарплати голови Володимира Труша, ні його заступників. Але зазначили загальну суму виплат. Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

З 1 жовтня до 9 листопада включно ФОП-и ІІІ групи повинні заповнити податкову декларацію єдиного податку за ІІІ квартал. Цьогоріч таку звітність вперше подають за оновленою формою. Як підприємцям Тернополя подати квартальну звітність? Покрокові поради читайте у нашому матеріалі! Здійснено за підтримки Асоціації «Незалежні регіональні видавці України» у рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

   Плодові дерева, формуючи врожай, витрачають дуже багато поживних речовин. Крім того, протягом вегетації їх могли пошкоджувати шкідники та уражувати хвороби. Тому підготовка дерев до зими включає проведення підживлення, обробку від зимуючих стадій шкідників та хвороб, а також обрізку, захист від гризунів, вологозарядний полив. Усі ці заходи необхідні рослинам для того, щоб добре пережити несприятливі погодні умови.

keyboard_arrow_up