Огляди

Огляди

Прибирання квартир (в тому числі прибирання після ремонту та нещасних випадків) – послуга популярна. Дійсно, навіщо витрачати кілька днів і масу зусиль, якщо клінінгова компанія впорається із завданням за декілька годин, а результат не залишить бажати кращого. Більш того, його персонал виконає роботу якісніше, наприклад, вимити вікна або скляні фасади на верхніх поверхах самостійно дуже важко, а то й неможливо.  1. Клінінгова компанія "Клінінг Аква" 2. Компанія "Універсальний Прибиральник" 3. Клінінгова компанія "Чисто з Нами" 4. Клінінгова компанія "ЦЕХ" 5. Клінінгова компанія "Прибиральник"  

Все починається з дитинства. І всі навички, закладені в дитинстві, проявляються впродовж усього життя. Тому дуже важливо, щоб наші діти могли максимально проявити всі свої задатки і таланти.  Пропонуємо Вам ознайомитися із компаніями, які запрошують діток на різноманітні гуртки та курси дитячого розвитку.    1. Школа іноземних мов "Поліглот"    2. Дитячий навчальний клуб "ВладМарк"    3. Мистецький клуб "Художник"

Автомобіль вже давно перестав бути предметом розкоші, а став просто щоденною необхідністю. Проте кожен знає, що ця необхідність потребує догляду та обслуговування. Те, як часто потрібно звертатися за допомогою до автоспеціалістів, дуже часто залежить від професійності самих механіків. Відтак пропонуємо Вам огляд тернопільських СТО/дітейлінг центрів та тюнінг ательє, що гарантують якісне та професійне обслуговування Вашого автомобіля.     1. Автосервіс "Autobody"     2. Компанія "Grand Garage"     3. СТО "Автомісто"     4. СТО "Turbo West"     5. Компанія "ГБО на АВТО" ("OPTIMA Ukraine")     6. СТО "AutoRespect Ternopil"     7. ВСЕ для АВТОМОБІЛЯ, автозапчастини/сто     8. СТО "Атмосфера-центр"     9. СТО "СТО Тернопіль"     10. Детейлінг "ProAuto"     11. Автосервіс "AutoStart"     12. Компанія "СПРІНТ"     13. Бош Сервіс Автодром Тернопіль      14. Тюнінг студія "Chameleon"     15. Автосервіс "Форель"     16. СТО "Авто Віта Центр"     17. СТО "Auto-Volt-Servis"     18. СТО Автопалац

Для якісного ремонту потрібні якісні матеріали. Тому важливо, знати компанії, які пропонують хороші матеріали та надають відмінні консультації щодо застосування, функціонального призначення і правил експлуатації тих чи інших матеріалів для будівництва та ремонту. Пропонуємо Вам ознайомитися з оглядом провідних тернопільських компаній, які пропонують все, що Вам потрібно для якісного та надійного ремонту.     1. Будівельний супермаркет "АРС"     2. Приватне підприємство "ТРАНСБУД-1"     3. Мережа магазинів "Буд Plus"     4. "Фасад-Центр" гуртівня будматеріалів     5. ТОВ "ЕКОДІМ"     6. Натяжні стелі NewFoil     7. Компанія  "Альпійське Вікно"     8. Натяжні Стелі "De Luxe"     9. Компанія "Атлант-Дах"  

90-ті подарували Тернополю чимало «культових» закладів, але не менша їх кількість тоді ж і закрила свої двері для відвідувачів назавжди. Цього разу розповімо про заклад, що змінив чимало офіційних та неофіційних назв, найвідомішими з яких були «Коктейль Бар», «У пана Юзека» та «Чайка». Про це кафе писав Анатолій Дністровий. Неймовірно цікава історія, радимо до прочитання.

Ми продовжуємо серію публікацій про культові заклади Тернополя. Цього разу розказуємо про "Нічлаву" – перший джаз-клуб міста. Він працював хоч і не довго, але точно залишив свій слід у Тернополі.

Здоров'я - наше найбільше багатство. Про це відомо усім: і дітям, і дорослим. Тому дуже важливо дбати про власне здоров'я та здоров'я наших рідних і близьких, підтримувати його, а за потреби звертатися за допомогою до спеціалістів. Пропонуємо Вам огляд медичних центрів Тернополя, які надають професійні та якісні послуги.    1. Медичний центр "Оксфорд Медікал Тернопіль"    2. Медичний центр "Клініка професора Стефана Хміля"      3. Проктологія Веселовського    4. Кабінет "Подолог Здорова стопа"    5. Центр відновлення здоров'я    6. Центр сучасної проктології "PROTON CLINIC"    7. Приватний гінеколог Благуляк Тетяна Валеріївна    8. Тернопільський міський центр лікування гриж живота    9. Центр здоров'я "Медея"    10. Центр апаратної та естетичної косметології "Вітамін"    11. Лікувально-діагнозтичний центр "Румед-Т"    12. Гінекологічний кабінет "Оксімед"    13. Санаторій "Барвінок"    14. "Кабінет УЗД Савки Оксани Володимирівни"

Чортків – місто зі старовинною архітектурою, зі своїм характером, з унікальними пам’ятками, які для чортківчан стали буденністю. Як живе райцентр з багатовіковою історією? Чи легко туди дістатися та на що можна подивитися? Чи комфортний Чортків для життя? Про інфраструктуру і не тільки розповідаємо в рамках нового проєкту редакції – «Район, як є».

Шукаєте ідеальне місце для святкування дня народження, весілля, хрестин чи іншої важливої для вас події? Хочете, аби атмосфера, кухня та інтер’єр були на найвищому рівні? Пропонуємо вам огляд закладів, які стануть чудовим варіантом для приємного та душевного проведення часу у колі рідних та близьких людей. Тут ви знайдете все, що вам подобається – від вдалої локації до прекрасної організації свята    1. Ресторан "Водограй"    2. Ресторан "Astra"    3. Ресторан "Панорама"    4. Ресторанний комплекс "Калушка"

У дев’яностих та 2000-х багато закладів відкривали не тільки в Центрі, але й у інших районах Тернополя. Місто розбудовувалося, розвивалося, люди змінювалися. Щоб привертати увагу відвідувачів, власники ресторанів шукали різні методи.

keyboard_arrow_up