Огляди

Огляди

Традиційно остання п'ятниця листопада особлива великими знижками, які пропонують різноманітні магазини, адже це – "Чорна п'ятниця". Що ж реально можна купити дешевше, цікавилися «20 хвилин».

26 листопада тернополяни виявили в парку «Здоров'я» напівзруйновані мангали. Вони запитують, кому ті заважали та чи шукають вандалів. Ми адресували питання чиновникам і отримали дивну відповідь - нічого не знищено.

Аварії на неосвітлених пішохідних переходах в Тернополі трапляються досить часто.  Журналісти «20 хвилин» склали карту проблемних та аварійно-небезпечних ділянок доріг за версією тернополян. 

Олені, вівці, поні, лебеді, яких тільки тварин в парку «Топільче» немає. А їх тут понад пів сотні. І за всіма потрібен догляд, особливо перед настанням холодів. Журналісти «20 хвилин» перевірили, як живуть тварини в зоокутку та чи вистачить їм корму на зиму.

Чорна п’ятниця - це період (від одного дня до тижня) знижок до 90% у всіх роздрібних та інтернет-магазинах. Що дає можливість придбати навіть найдорожчі речі за ціною суттєво дешевшою від їх звичайної вартості.

Надземний перехід на вулиці 15 Квітня відкрили 19 листопада. Роботи з його встановлення тривали декілька місяців. Та чи насправді перехід такий же гарний, як його "малюють", перевірили журналісти "20 хвилин".  

Зранку 13 листопада кіоски на ринку «Південний» все ж почали демонтувати попри протести підприємців, що там працюють. Вони не згідні, адже право власності має бути непорушним. У міській раді пояснюють, що кіоски поставили на даній земельній ділянці неправомірно, до того ж, є відповідне рішення суду про їх демонтаж.

Якщо ви маєте бажання прогулятися Тернополем, але не маєте часу вдень, тоді зробіть це ввечері. Краса та барви Файного міста з заходом сонця розкриваються по-новому.  Дивіться фоторепортаж.

Настання перших холодів та опалювального сезону тернополяни очікують з пересторогою, адже не можна точно сказати, яку цифру вони побачать у своїх платіжках. Та чи сплачують вони найбільше? Ми порівняли тариф на опалення та гаряче водопостачання в Тернополі та сусідніх обласних центрах.

Незаконне сміттєзвалище на вулиці Промислова прибирають щорічно, але немов гриби після дощ, воно з'являється знову. Його утворюють тернополяни та підприємства, що знаходяться поруч. Кому прибирати та чи надовго затримається чистота, цікавилися «20 хвилин».

keyboard_arrow_up