Огляди

Огляди

Ми звикли говорити, що страх, злість, тривога — негативні емоції, щось погане. Насправді, це нормальні почуття, як і будь-які інші. Аж до того моменту, коли людина повністю занурюється в цю тривогу.  Медичні центри, салони краси, фітнес-клуби, спа-салони, клуби Тернополя пропонують вам позбутися стресу і тривожності та розслабитися у складні часи. Кожного дня стрес впливає на наше здоров'я та душевний стан. Відомо, що постійний стрес та недосипання викликають ряд захворювань та провокують хронічну депресію. На жаль, ми живемо у такому світі, де важко назавжди забути, що таке роздратування, хвилювання та постійні недосипання. Через стрес може змінитися поведінка людини: можливі спалахи гніву, тяга до алкоголю, переїдання чи голодування. Часта зміна настрою, особливо, в гіршу сторону: дратівливість, тривога, гнів. Фізично людина може відчувати біль у грудях, головний біль, сонливість, розлад шлунка. Всі ці ознаки — це лише невелика частина симптомів, до яких призводить стрес. Якщо ви відчуваєте емоційний дискомфорт, психологи допоможуть знайти рівновагу, масажисти розслабитися, у фітнес-центрах зможете оздоровитися, косметологи — зроблять вас кращими, СПА-процедури — розслабленими, допоможуть відволікти вас від буденності. Масажний кабінет Ігора Гладуна SPA-салон "Фенікс" Салон здоров‘я та краси "CANSELY" Студія масажу Тисліцького Фітнес клуби GET FIT Естет студія "Міра краси" Центр Психології Тетяни Білінської Art House Home Прем'Єр-Клуб Тернопіль

Історія української державності тісно пов’язана з утворенням та розвитком війська. Наші воїни – щирі патріоти рідної землі, у різні роки сміливо захищали її від ворогів й боролись за суверенітет. У цій фотопідбірці пропонуємо вам зазирнути у минуле й глянути, як виглядали солдати, пов’язані з Тернополем, у часи воєнних конфліктів.

Війна внесла корективи у наше буденне життя. Зокрема, національний колорит наразі став ключовою темою у творчості багатьох митців. Вони через слово, музику, рукоділля, картини й скульптуру передають красу України та народну ідентичність. Фотографія не є винятком.

Батьки часто питають: «Куди віддати дитину для розвитку її талантів». Даний огляд Вам в цьому допоможе. Навчальний центр «Інтелектуал» Комп'ютерна Академія IT STEP Мистецький клуб «Художник» Центр розвитку дитини «Дитячий клуб» Студія танцю «STAR DANCE» Мовна школа «MojaPolska»

Тернопільські заклади відновлюють повноцінну роботу. Працює доставка. Мережа закладів "Автопорт" Доставка піци від La Farina Сервіс доставки Korzyna "Midori" Стейк-Хаус "М'ясо" Магазин "Шинкарик" Кафе-піцерія "Тернопіль-вечірній" "KASHKA"

Ми зібрали найбільш корисні додатки, які стануть у нагоді тернополянам та тим, хто переїхав до міста з інших регіонів. Дивіться список та встановлюйте ті, що можуть спростити життя. 

За понад місяць війни російська армія та керівництво росії неодноразово ставали героями жартів. До Дня сміху ми зібрали підбірку мемів.

У цей складний час ми не маємо права припиняти свою діяльність! Ми маємо працювати вдвічі більше аби перемогти! Пропонуємо вашій увазі огляд компаній, які працюють у час воєнного стану. Медичний центр "Віасан" PROTON CLINIC Стоматологія "Bioma Clinic" Стоматологія Олексюка Ортопедичний центр "Терно-Топ" Магазин – ательє "Територія взуття" Стоматологія "Допомога" "WOWdepil" Мережа закладів "Автопорт" HOME EXPRESS (меблевий гіпермаркет)

Увага всього світу прикута до подій в Україні.

В умовах воєнного часу для громадян є два шляхи для отримання вогнепальної зброї: стати представником територіальної оборони, або отримати відповідний дозвіл на користування та володіння нею. У цьому матеріалі ми розповімо покроково, як діяти.

keyboard_arrow_up