Огляди

Огляди

І автомобілі, і сільськогосподарська техніка потребують якісного пального та якісних запчастин. Адже обираючи надійні запчастини від перевірених виробників, ви попереджаєте неполадки, які можуть виникнути, коли їх чекаєш менше за все.  Пропонуємо Вам огляд магазинів, де можна придбати якісні запчастини, які значно покращать роботу вашого авто і техніки. Компанії учасники: 1. Магазин "Shurup Plus" 2. Маріан-Агро, продаж сільськогосподарської техніки та запчастин 3. Магазин "Autoshop"

Задумались де придбати вікна та двері? Необхідну інформацію Ви зможете знайти у нашому огляді. Компанії учасники: 1. Компанія Максимум 2. Компанія "Danapris Doors" 3. Фабрика "Мілано" 4. Компанія "Viknar’off" 5. Компанія "Агатасталь"

Ці старовинні костели вразять вас своєю історією або архітектурою.

Багатьох з нас не покидає думка про відпочинок. Літо - сезон відпусток та подорожей. Редакція 20minut.ua підготувала для вас підбірку де можна відпочити в Тернопільській області та за її межами.  

Набридло гортати стрічку соцмереж тернополян та гостей Файного міста і бачити одні і ті ж локації? Невже у Тернополі красиві місця для позування на камеру закінчуються на Театральній площі та набережній Ставу? «20 хвилин» ламають стереотипи. Ми підібрали для вас ТОП-7 нестандартних локацій для фотосесії у нашому місті.     

Прибирання квартир (в тому числі прибирання після ремонту та нещасних випадків) – послуга популярна. Дійсно, навіщо витрачати кілька днів і масу зусиль, якщо клінінгова компанія впорається із завданням за декілька годин, а результат не залишить бажати кращого. Більш того, його персонал виконає роботу якісніше, наприклад, вимити вікна або скляні фасади на верхніх поверхах самостійно дуже важко, а то й неможливо.  1. Клінінгова компанія "Клінінг Аква" 2. Компанія "Універсальний Прибиральник" 3. Клінінгова компанія "Чисто з Нами" 4. Клінінгова компанія "ЦЕХ" 5. Клінінгова компанія "Прибиральник" 6. Клінінгова компанія "Рука чистоти"  

Все починається з дитинства. І всі навички, закладені в дитинстві, проявляються впродовж усього життя. Тому дуже важливо, щоб наші діти могли максимально проявити всі свої задатки і таланти.  Пропонуємо Вам ознайомитися із компаніями, які запрошують діток на різноманітні гуртки та курси дитячого розвитку.    1. Школа іноземних мов "Поліглот"    2. Дитячий навчальний клуб "ВладМарк"    3. Мистецький клуб "Художник"

Автомобіль вже давно перестав бути предметом розкоші, а став просто щоденною необхідністю. Проте кожен знає, що ця необхідність потребує догляду та обслуговування. Те, як часто потрібно звертатися за допомогою до автоспеціалістів, дуже часто залежить від професійності самих механіків. Відтак пропонуємо Вам огляд тернопільських СТО/дітейлінг центрів та тюнінг ательє, що гарантують якісне та професійне обслуговування Вашого автомобіля.     1. Автосервіс "Autobody"     2. Компанія "Grand Garage"     3. СТО "Автомісто"     4. СТО "Turbo West"     5. Компанія "ГБО на АВТО" ("OPTIMA Ukraine")     6. СТО "AutoRespect Ternopil"     7. ВСЕ для АВТОМОБІЛЯ, автозапчастини/сто     8. СТО "Атмосфера-центр"     9. СТО "СТО Тернопіль"     10. Детейлінг "ProAuto"     11. Автосервіс "AutoStart"     12. Компанія "СПРІНТ"     13. Бош Сервіс Автодром Тернопіль      14. Тюнінг студія "Chameleon"     15. Автосервіс "Форель"     16. СТО "Авто Віта Центр"     17. СТО "Auto-Volt-Servis"     18. СТО Автопалац

Для якісного ремонту потрібні якісні матеріали. Тому важливо, знати компанії, які пропонують хороші матеріали та надають відмінні консультації щодо застосування, функціонального призначення і правил експлуатації тих чи інших матеріалів для будівництва та ремонту. Пропонуємо Вам ознайомитися з оглядом провідних тернопільських компаній, які пропонують все, що Вам потрібно для якісного та надійного ремонту.     1. Будівельний супермаркет "АРС"     2. Приватне підприємство "ТРАНСБУД-1"     3. Мережа магазинів "Буд Plus"     4. "Фасад-Центр" гуртівня будматеріалів     5. ТОВ "ЕКОДІМ"     6. Натяжні стелі NewFoil     7. Компанія  "Альпійське Вікно"     8. Натяжні Стелі "De Luxe"     9. Компанія "Атлант-Дах"  

90-ті подарували Тернополю чимало «культових» закладів, але не менша їх кількість тоді ж і закрила свої двері для відвідувачів назавжди. Цього разу розповімо про заклад, що змінив чимало офіційних та неофіційних назв, найвідомішими з яких були «Коктейль Бар», «У пана Юзека» та «Чайка». Про це кафе писав Анатолій Дністровий. Неймовірно цікава історія, радимо до прочитання.

keyboard_arrow_up