Огляди

Огляди

Тернопільським студентам, які мають «Файну карту» та закінчили четвертий курс, заблокували її. Дехто скаржиться на те, що про заблокування картки не попереджали. Чи можна продовжити термін дії «Файної карти», читайте в матеріалі.

Індивідуальне опалення у квартирі – задоволення не з дешевих, однак на ньому можна потім добре заощаджувати. 

Правильним доповненням кафе або ресторану в теплу пору року є літня тераса. Особливо вигідно виділяється та літня тераса в Тернополі, про яку попіклувались озеленювачі та освітлювачі. Починаючи з весни, коли сонце вже гріє, але ще не пече, приємно посидіти надворі з чашкою кави і тістечком, розуміючи, що далі буде тільки краще. Потім приходить літо, і літня тераса стає способом сховатись від сонця, все ще знаходячись на свіжому повітрі. А восени відвідувачі не поспішають обирати приміщення, намагаючись зловити останнє тепле проміння. Це список ресторанів і кафе в Тернополі, що можуть похизуватись літньою терасою. 

Колір води у Тернопільському ставі змінився на на зелений чи бірюзовий понад берегами Ставу. З'явився неприємний запах. «20 хвилин» з'ясували, що стало причиною таких змін та чи безпечна тепер вода у водоймі.

До Дня молоді міський голова Тернополя Сергій Надал запросив молодь на «зустріч без краваток». Зустріч відбулася у неформальній обстановці на "Єлісях", де будь хто міг поставити питання, що його цікавлять.

Майже на пів року тернополяни залишилися без кінотеатру. Після довготривалої перерви в місті планують знову показувати кіно на широкому екрані, щоправда, уже в оновленому «Палаці Кіно». Як виглядає новий «старий» кінотеатр, подивилися журналісти «20 хвилин».

Журналісти "20 хвилин" ще раз перевірили громадський транспорт на дотримання карантинних вимог. Нагадаємо, минулого тижня ми були зафіксували чимало порушень. Цього ж разу спостерігали за реакцією людей, коли в транспорт заходили працівники поліції.

Тернополяни спостерігали гибель великої риби ще з середини весни. Проте точної причини екологи назвати не можуть і досі. Найбільш імовірно, що риба захворіла на хілодонельоз, каже еколог Леонід Бицюра.

В інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги багато хворих на коронавірус, про це 22 червня повідомив директор заклад Ярослав Чайківський.

Попри карантин, святкувати весілля можна, проте з певними обмеженнями. Наприклад, групами до десяти осіб та при дотриманні усіх епідеміологічних вимог.

keyboard_arrow_up