- Найперше ми звертаємося до земляків, які зараз перебувають за кордоном, - розповідає медик-волонтер з Кременця Віктор Панфілов. - Оскільки медикаменти, які нам необхідні, важко знайти в Україні. А за кордоном із цим набагато легше. Мова йде про кровоспинні препарати, такі як целокс, гемостоп та QuikClot.
Окрім того збирають активісти також і кровоспинні пластини та допоміжні засоби.
- Також необхідні джгути-турнікети, аміачні серветки та спиртові серветки для обробки ран, каже він. - За кордоном їх знайти і придбати простіше.
Тож активісти закликають усіх небайдужих допомогти або з придбанням препаратів за кордоном, або фінансово.
Довідка:
Медикаменти та кошти можна приносити за адресою: м. Кременець, вул. Дубенська, 1, 2-ий поверх, клініка “Оберіг” з 9.00 до 12.00 год (приміщення колишнього ДТСААФ).
Кошти також можна переказувати на картку Приватбанку 5168 7572 3851 3719.
Детальніше за тел.: 067-77-92-748.
№ 19 від 7 травня 2025
Читати номер