Фото дня: відкрили виставку про зникаючий Тернопіль

Фото дня: відкрили виставку про зникаючий Тернопіль

Спільну виставку мистецького подружжя Люби та Володимира Поворозників відкрили у Тернопільському художньому музеї.

Поворозники навчались у ТНПУ ім. Гнатюка. В них є досвід оформлення книжок. Володимир працює у графіці, Люба - у живописі. Беруть участь у виставках з 2012 року. Ця виставка у художньому музеї - це їх перша персональна виставка.

Previous Next

- Тут представлено 47 полотен Люби. Це переважно пейзажі та натюрморт. Картини надзвичайно емоційні, кольорові, вивірині композиційно, - розповідає заступник директора музею Ольга Ваврик. - Володимир представив 35 картин з графічної серіі «Зникаючий Тернопіль». Автор зображає старі будиночки міста, які з часом можуть бути зруйновані, а на їх можуть поставити багатоповерхівки.

Відео дня

Виставка триватиме приблизно місяць. Вхід для учнів та студентів - 5 грн, для дорослих - 10 грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
20:00 Експерт пояснив чому росіяни почали запускати дрони вдень і навіть на Західні області play_circle_filled 19:02 ДТП біля Синяви: четверо загиблих, з них двоє дітей з однієї родини. Що ще відомо 18:00 Охочі можуть збивати дрони й отримувати 100 000 гривень на місяць 17:30 У тернопільської молоді запитали як вони хочуть відзначати свій день Від читача 17:11 Служба зайнятості у смартфоні 17:00 У Тернополі патрульні розшукали 92-річного чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 16:30 На Микулинецькій обмежать рух через ремонт дороги 16:03 Затопило цокольні приміщення, двір перетворився на болото: наслідки підтоплення на Галицькій photo_camera 15:30 Шукають свідків ДТП біля поліклініки, в якій під колесами вантажівки загинула жінка 14:50 На Тернопільщині затримали посадовця комунальної установи за вимагання 50 тисяч гривень photo_camera 14:20 Тернополянка Іванна Дяченко стала чемпіонкою Європи з веслування на байдарках і каное 13:40 Через аварію в Підгородньому четверо людей опинились в лікарнях 13:15 Підпалив релейну шафу, готував теракт — підозрюють жителя Чортківського району на Тернопільщині 12:36 ДТП на Будного: збили пішохода 12:25 У Києві застрелили полковника СБУ 12:00 Ворожі канали поширюють фейк про «крематорій у Тернопільській області» 11:30 Відкачують воду, є підтоплення на кількох вулицях: наслідки негоди у Тернополі photo_camera 11:02 Біля «Подолян» перекрили дорогу. Що роблять і коли рух транспорту відновлять? 10:25 На Львівщині масові підтоплення будинків. Є попередження про паводки на Тернопільщині 09:31 Третю ніч поспіль на Тернопільщині негода залишає десятки сіл без світла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up