У Тернополі поліція проводить профілактичну роботу з ромами

У Тернополі поліція проводить профілактичну роботу з ромами

Тернополяни у соцмережах розповідають, як були свідками того, що поліція забирала в машину малих ромів – 7-8 років, діти плакали. Люди цікавляться куди їх повезли?

Як повідомив начальник сектору комунікації Головного управління національної поліції в Тернопільській області Сергій Крета, у місті триває профілактична робота з ромами.

- Такі заходи ми провидимо через численні заяви від тернополян про крадіжки, які вчиняють роми, - каже він. – Ми доставляємо їх у міський відділок поліції, щоб встановити їх особу та ідентифікувати за відбитками пальців на причетність до злочинів. Якщо вони ні до чого не причетні, відпускаємо.

 За словами пана Крети, поліція затримує для з’ясування особи і малих, і дорослих ромів.

Відео дня

- Якщо діти безпритульні – то наша мета встановити їх особу та знайти батьків, - каже Сергій Крета. - Ніхто дітей не ображав і не бив.

До речі, дуже часто причетними до пограбувань квартир є саме маленькі роми, додає співрозмовник. Вони з легкістю проникають у відчинені кватирки помешкань на першому поверсі.

- Так минулого року був такий випадок, що хлопчик проліз у кватирку, відчинив повністю вікно, запустив дорослих і вони обікрали квартиру, - пригадує Сергій Крета. – Цього року теж обікрали квартиру на першому поверсі і є підозра, що це зробили роми. Тому ми все перевіряємо.

Загалом забрати ромів із вулиць міста взагалі, поліція не може, адже це є порушенням прав людини. Ці люди зазвичай мають реєстрацію , отримують допомогу на дітей. А те що вони кочують містами – це їх спосіб життя, сформований віддавна.

Нагадаємо, нещодавно троє чоловіків, схожих на ромів, серед білого дня вчинили пограбування у селищі Велика Березовиця Тернопільського району та у Збаражі.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Діонісій
    було колись в Тернополі, ще за савдепії, що позбирали ту всяку шушеру, посадили на поїзд і випровадили з міста кудись, так і зара треба зробити.
    Анонім reply Діонісій
    А може і ти шушера...все відносно.
  • Анонім
    ну, ну....)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:20 Що можна купити на Овочевому ринку: дивіться актуальні ціни photo_camera 16:50 Бучацька міська рада відповідатиме за незаконну порубку дерев в лісовому урочищі 16:15 Заморозки прогнозують на Тернопільщині у найближчі дні 15:45 Порізані шини знайшли власники шести авто на Алясці та Східному: хто це зробив Від читача 17:30 Житель Збаража запустив власне виробництво квасу 15:20 «Як шкода, така краса була…»: тернополяни обурені вирубкою дерев у центрі міста. А що думаєте ви? photo_camera 14:45 У дитячому садку №1 у Тернополі замінюють вікна та утеплюють фасад 14:04 Чоловіка, який понад добу сидів у заблокованому авто, тепер розшукує поліція 13:40 Випускника ЗУНУ, молодого пілота, Максима Солов’я посмертно нагородили орденом «За мужність» 13:10 Майже мільйон віддали двоє тернополянок шахраям, бо боялись «ув'язнення» 12:50 У Чорткові п'яний водій наїхав на 21-річну жінку, яка переходила дорогу 12:30 Тендер на шкільні автобуси за 38 мільйонів провели на Тернопільщині 11:38 Передумали? У ТЦК кажуть, що тепер залучають бойові підрозділи до оповіщення в Тернополі 11:00 Українські танцівники з «Гранде» міста Тернополя тріумфували на International Dance Festival 2025 у Великій Британії 10:41 Судитимуть 19-річного жителя Чортківщини за підготовку теракту на залізничному перегоні 10:15 Тепер усі можуть позбутись спам-дзвінків: як заблокувати нав'язливі номери 09:35 Уряд підвищив вартість газу для чотирьох видів споживачів 09:00 У Бережанах в останню путь провели Захисника Євгенія Салабуна 08:00 Замість штампів у паспортах — відбитки пальців і фото. Як працює нова пропускна система на кордоні 21:02 Аварія біля «Орнави». Є потерпіла
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up