У Збаражі палицею забили до смерті АТО-шника

У Збаражі палицею забили до смерті АТО-шника

Покійний був мобілізований під час 5 хвилі і повернувся до додому лише наприкінці липня. 16 серпня його поховали у рідному селі Решнівка

Учасника АТО вбили у Збаражі.

Підозрюваного у вбивстві затримали за два дні. У скоєному він зізнався.

Тіло чоловіка виявили місцеві мешканці 14 серпня близько 19.15 на березі річки Гнізна у м. Збараж, на вул. Княгині Ольги.

Відео дня

Як нам стало відомо, загиблим виявився 46-річний Володимир Гакало, уродженець с. Решнівка, що на Збаражчині. До війська був призваний під час 5 хвилі мобілізації 26 квітня 2015 р. Лишень 21 липня він демобілізувався, став на облік до військкомату. Мав статуси учасника АТО і учасника бойових дій. Був неодруженим, не працював, проживав разом з батьком.

Чоловіка поховали вчора, 16 серпня, у рідному селі. Про це повідомила голова Колоденської громади Лариса Голубенна.

  • Підозрюваний у вбивстві вже затриманий, - розповів начальник Збаразького відділення Підволочиського відділу поліції Нацполіції в області Віталій Присяжнюк. – У скоєному він зізнався. Вбивство розкрили за два дні.

Тіло загиблого чоловіка виявили на березі. Частина була у воді. Тому версія, що це потопельник, відпала одразу. На тілі – чисельні ушкодження. Правоохоронці запідозрили, що смерть чоловіка – насильницька. Невдовзі це підтвердила й експертиза. І встановила: всі травми – від ударів тупим предметом.

Поблизу – в річці – знайшли палицю, якою до смерті забили 46-річного Володимира.

  • Щодо підозрюваного – він вже був судимим за крадіжки, - розповів Віталій Присяжнюк. – Звільнився з місць позбавлення волі у цьому році. Сам виходець зі Збаража, але тривалий час проживав в Тернополі.

В Збаражі, кажуть поліцейські, чоловік скоїв низку крадіжок акумуляторів з авто. І саме перед скоєнням вбивства йому повідомили про підозру.  

  • Конфлікт виник через грошові кошти – потерпілий ніби був винен підозрюваному певну суму, - розповіли у поліції. – У день вбивства вони разом вживали алкогольні напої. Потім почалась бійка…  

Все тіло, грудна клітка, плечі Володимира були потовчені. Експерти констатували: помер чоловік від ушкоджень внутрішній органів.

  • Підозрюваного виявили за показами свідків – чимало людей бачили, що в той день вони разом пиячили, - розповіли у поліції. – Чоловіка одразу затримали. Він не опирався.

Дані цієї події внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження порушене за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу – умисне вбивство.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:21 У Дії невдовзі можна буде оформити статус безробітного та оформити допомогу 16:50 Покупець смартфона забрав товар і не заплатив. Йому загрожує кримінал 16:10 Суд арештував дві ділянки біля заказника «Серетський». В чому причина 15:40 Оголосили підозри двом чоловікам з Тернопільщини за «схему» переправки за кордон Від читача 17:34 Дружина військовослужбовця відкрила салон краси завдяки гранту від держави 15:20 Чоловік з дружиною організували продаж наркотиків на Тернопільщині 14:47 Знову оновили графік відключення світла в Тернополі та області на 31 жовтня 14:27 Нова відстрочка з'явилась у Резерв+ 13:50 Світло молитви в темряві війни: у Тернополі відслужили панахиду за загиблими захисниками 13:15 Судитимуть керівника спиртзаводу на Тернопільщині за несплату 21 млн податків 12:35 9-річну дівчинку, яка вийшла на майданчик шукали з поліцією 12:10 Дайвінг на Тернопільському ставі: затримали двох чоловіків за незаконну риболовлю 11:20 Для кого військових квитків більше не буде: з 1 листопада в Україні з'явиться новий обліковий документ 10:50 Жінка з Кременеччини віддала «сирійському другу з мережі» 220 тисяч гривень 10:05 Вибух на Укрпошті в Києві: затримали 40-річного тернополянина, якого підозрюють у відправці посилки 09:34 До міських кладовищ у Тернополі 1 листопада курсуватиме більше громадського транспорту 09:00 Тернопільщина прощається з Героями Юрієм Допірою та Сергієм Козачуком 08:00 На протипожежну безпеку тернопільські школи отримають додаткові гроші. Одна з них понад — 1,6 млн 22:00 Укрпошта безплатно доставлятиме речі загиблих Героїв до їх домівок 21:00 Перетворив хобі на терапію для фронтовиків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up