У Тернополі чоловіків-біженців просять взяти до рук зброю

У Тернополі чоловіків-біженців просять взяти до рук зброю
Тернопіль частково перестає приймати чоловіків зі Сходу, які разом з родинами переселяються до нас. Боєздатні чоловіки повинні брати до рук зброю і захищати свої домівки.

Принаймні так вважає голова правління благодійного фонду "Вікно життя" Ірина Жигунова, яка допомагає у поселенні біженцям зі Сходу. Жінка каже, що це - її особиста думка, а не офіційна.

- Жінок та дітей я, як зустрічала, так і зустрічаю, - каже вона. - І поселяю, і надаю потрібну допомогу. А чоловікам кажу, де їхнє місце. Вони можуть привезти родину сюди, ми надамо їм ночівлю у готелі. А потім нехай їдуть назад і захищають свій край. Залишитися можуть хіба інваліди чи важкохворі.

Пані Жигунова додає, що сьогодні їй подзвонила сім'я з Донецька, з питанням чи приймають тут чоловіків. Вони їдуть сюди і вже десь поблизу Дубна. Сказали, що в них двоє жінок та троє чоловіків віком  - 14, 25 та 40 років.

- Жінок я, звісно, поселю, - каже співрозмовниця. - А з чоловіками хочу провести бесіду, хочу заглянути їм в очі  і пояснити, що вони мають захищати свої домівки, а не втікати.

Водночас, голова комітету з питань переселенців ГО "Автомайдан" Сергій Чайковський повідомив, що їхня організація наразі відкрита до усіх біженців незалежно від статі.  Мовляв, відмовляти їм ніхто не має права. 

- Так ми сказати не можемо, - каже він. – Приміром,  до нас звернувся чоловік з третьою групою інвалідності, ми ж не можемо йому заборонити їхати сюди.

Але до чоловіків-біженців доводиться придивлятися особливо, додає Сергій Чайковський.

- Де гарантія, що під прикриттям біженця до нас не може приїхати сепаратист чи ті тушка? - каже він.

Нагадаємо, на Львівщині чоловіків-біженців зі Сходу повертають назад. Зокрема, таке рішення уже ухвалили у містечку Дрогобич. Його мер вважає — тоді як хлопці із Західних областей проливають кров у боротьбі із сепаратистами, втікачам відсиджуватися у тилу неприпустимо.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (60)
  • Anonymous
    тож так. дати донбаським зброю і повернути хати захищати. )))))
  • Anonymous
    гірркіна можаєва і інший зброд бандитів вважаєш теж українцями і кого влаштовувала ця влада прокурорів беркут і суддів а також депутатів регіоналів коли ж нарешті почнеш аналізувати чи може ти прокурор чи суддя
  • Anonymous
    п.парапете с пропеллером!Я також згідний з вами.
  • Anonymous
    У ваших словах справді є частка правди!Вони спілкувалися російськоюмовою?Так.Відвідували навчаючу неповажати свою рідну мову УПЦ МП?Тепер мають.За Партію Регіонів голосували? До речі, які раніше "круті" були депутати в Севастополі, коли нехотіли віддававти римо-католикам костел!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:15 У Тернополі затримали чоловіка з предметом, схожим на зброю 18:10 Не тому, що сусід уже посадив: як зрозуміти, коли настав час братися за картоплю для гарного врожаю 17:20 На Тернопільщині у найближчі дні прогнозують заморозки та штормовий вітер 16:47 «Покупець» зателефонував і залишив без грошей: на Тернопільщині жінка втратила майже 28 тисяч гривень Від читача 13:26 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога. 16:10 У парку Нацвідродження з'явиться спортивний комплекс 15:30 Гнатюка не влаштовує вирок суду і він йде в апеляцію. Вбивство випускниці розглянуть у Хмельницькому 15:00 У Тернополі провели обшуки в магазині мережі U420: виявили наркотики, замасковані під солодощі і напої photo_camera 14:45 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 22 квітня) 14:30 У Бережанах відвідувач кафе вчинив стрілянину 14:14 В Україні хочу змінити правила іспитів для водіїв 13:30 Пройшов пекло війни і опинився під кулями на власному подвір’ї: вирок у справі ветерана з Настасова 13:00 Вісім камер, які розпізнають номери автівок, з'являться у Тернополі. Вартують понад 604 тисячі 12:39 Тернопіль передав три автомобілі Renault Duster для бійців спецпідрозділу «Артан» (пресслужба Тернопільської міської ради) 12:20 Знову карантин? В Україні зафіксовали перший випадок субваріанту коронавірусу «Цикада» 11:50 Аварія на Коновальця: авто на швидкості врізалось у дерево, є постраждалі 11:10 Прокуратура вимагає від «Лісів України» майже 2 млн грн за незаконну вирубку на Тернопільщині 10:45 Через ремонт дороги змінили маршрут тролейбуса №8 10:10 Майстерність, що конвертується у Starlink: у перший день виставки з молотка пішли дві картини photo_camera 09:30 Ворог вночі бив безпілотниками по Україні: є жертви
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up