У зоні АТО загинув боєць з Чорткова Роман Рущак

У зоні АТО загинув боєць з Чорткова Роман Рущак
У четвер, 25 червня, Тернопільщина прощається з загиблим у зоні АТО 38-річним бійцем Романом Рущаком. Провести героя в останню путь прийшли друзі, рідні, сусіди та небайдужі чортківчани.

Стрілець гірсько-піхотного батальйону військової частини польової пошти 4673 Роман Рущак загинув під час перемир'я у понеділок, 22 червня, у селі Городище. 

Тіло бійця сьогодні рано-вранці зустрічали друзі, рідні та чортківчани з лампадками. Як розповів заступник голови чортківської райадміністраці Іван Віват, близько 10.30 Романа тільки привезли під під'їзд будинку, де проживав боєць, щоб з ним попрощались. А відтак Романа Рущака повезли до Собору Петра Павла, де відбудеться панахида та похорон. 

- Роман був моїм сусідом, - каже Мар'яна Зімбіцька. - Він був дуже хорошою, простою та привітною людиною. Він був стравжнім патріотом своєї країни. 

Редакція висловлює щирі співчуття рідним, близьким і друзям Романа. Вічная йому пам'ять...

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:05 ДТП і двоє загиблих: студента-переселенця спочатку засудили умовно, а тепер відправили за ґрати 16:00 Священники з Тернопільщини отримали відзнаки за волонтерське служіння 15:03 У Почаєві пес пошкодив дитині обличчя і зламав щелепу. Як суд покарав власника? 14:00 Зимова підтримка: скільком українцям уже погодили виплати Від читача 10:39 Дві команди з Тернопільщини стали призерами Табору підприємництва у Львові 13:00 Миколай прийшов, а дітей нема... Художник зі Львова намалював місце трагедії в Тернополі 12:00 Росіяни вночі знову били по енергетиці: що відомо про наслідки масованої таки 7 грудня 11:35 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 грудня (оновлено) 11:00 На відновлення енергосистеми можуть піти тижні: «Укренерго» про ситуацію з відключеннями 10:00 Тернопіль відвідав Міністр охорони здоров'я: представили нове медичне обладнання та нові відділення 09:00 Війна забрала життя Героїв Віталія Барладина та Петро Баблюх 21:00 Медик-волонтер з Тернопільщини Андрій Надкевич отримав почесну нагороду від Головнокомандувача 20:03 Через шість років після ДТП водія засудили за смерть подружжя. Осиротіли четверо дітей 19:03 Якою була варенична у центрі Тернополя: дивіться відео! play_circle_filled 18:00 Жительку Тернопільщини ошукали на 26 тисяч через фейкову «зимову підтримку»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up