Тернополянин скаржиться, що машини-пилососи халтурно прибирають вулиці

Тернополянин скаржиться, що машини-пилососи халтурно прибирають вулиці
  • Тернополянин поскаржився, що після прибирання вакуумного пилососа на Злуки стало ще брудніше.
  • В ЖКГ зазначають, що таке буває через переповнений резервуар, але машина згодом повертається та прибирає.

Читач «20 хвилин» поскаржився, що вакумний пилосос не прибрав належним чином пил на вул Злуки.

- Йшов сьогодні у справах в центр і помітив цю халтуру, - пише тернополянин. - До речі, вже неодноразово помічав, що ці машини не збирають за собою сміття хоча і називаються - самохідні дорожні вакумні пилососи. Вони просто розмітають його, і воно знову успішно осідає на дорогу.

Відео дня
v class="embed-responsive embed-responsive-16by9">
 

В управлінні ЖКГ зазначають, що на вулицях Тернополя працює чотири вакуумних самохідних пилососи фірм «Хофман» і «Свінго». Спеціальний пристрій спереду машини поливає поверхню, а пилосос  втягує вже зволожену пилюку. «Хофмани» дещо більші, призначені для прибирання проїжджих частин, а «Свінго» - для тротуарів. Ця техніка призначена для пилу, а основний бруд перед пилососами забирає інша машина - «Скандія».

- Коли наповнюються резервуари для пилу, то всмоктувач вже не спрацьовує, тому буває таке, що залишаються  смуги пилу слідом за машиною, - каже заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський. - Але на підприємстві знають про цю особливість, тому техніка повертається у те місце, щоб прибрати залишений слід. Тернополяни можуть не хвилюватися з цього приводу, адже якість виконання прибирання контролює  відділ технагляду, і якщо є схожі проблеми – технагляд цю роботу не зараховує. 
Кожного дня відділом технагляду формується графік та маршрут, у відповідності до якого працюють самохідні вакуумні пилососи, а потім фахівці відділу здійснюють контроль за тим, як здійснені роботи.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (4)
  • Діонісій
    а нафіга взагалі таке чудо техніки ? він щітками чистить асфальт, а що він вакумний пилесос, по ньому не видно, від нього завжди пил стовпом стоїть, люди обходять його десятою дорогою, можливо, що купили наші мери звичайні коробочки, а гроші взяли, як за пилососи.

    якщо вони так швидко переповняються, то поруч треба вантажівку, яка той пил буде забирати з пилососа.

    бачив один раз , що він їхав з Лучаківського аж до надставної церкви і пилив так що капец,  

    а те що Соколовський пише, то все бла-бла-бла
  • Максим Косар

    ( відео зроблено через 24 години після попереднього )

    https://youtu.be/acqaQ6xvzIY

    Максим Косар reply Максим Косар
    Тому можна з впевненістю сказати,  що пилососи точно не повернулись доприбирати тротуар
    Piter Savka reply Максим Косар
    Я одного разу бачив як він прибирає. Все що всмоктав, все вилетіло на дорогу через вентиляцію, тільки роздмухав порохи, шо дихати не було чим. Таке враження шо в нього там не було фільтру, незнаю на чому він там, може на воді має бути. Ну короче халтура.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:50 BMW мчав зі швидкістю 174 км/год в населеному пункті 21:00 Історик «Хорват»: охороняв небо Тернополя, тепер на передовій photo_camera 20:00 300 доларів за відстрочку: судили головного спеціаліста мобілізаційного відділення 19:00 У Зарваниці відбудеться загальноукраїнська проща Від читача 09:00 Просимо всіх не байдужих,підписати петицію нашому Герою(посмертно) 18:15 На Тернопільщині оголосили штормове попередження через грози і шквали 18:00 «Маємо боротися за тих, чия доля невідома». Акцію-нагадування провели у Тернополі 17:00 Четверо випускників Чорткова отримають грошова винагороди за високі результати НМТ-2025 16:02 Збили велосипедистку на Збаразькій 15:00 Сформували календар матчів на сезон 2025/26: коли гратиме тернопільська «Нива» 14:00 Позбавлений права керування на 7 років знову сів за кермо — інцидент на Шумщині 13:00 Музей в Тернополі отримав цінну ікону, яку намагалися незаконно вивезти з України 12:00 Укрзалізниця розширює перелік поїздів із жіночими купе 11:15 Одружився захисник «Азовсталі» Михайло Діанов 10:00 Готуємо чізкейки з ягодами: класичні рецепти і без випічки 09:00 Хвилина мовчання на честь тернополянина Григорія Сипка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up