Мама просить допомоги на лікування однорічного синочка Дмитрика

Мама просить допомоги на лікування однорічного синочка Дмитрика
Допомоги на лікування потребує Дмитрик Галічевський з Підгороднього Тернопільського району. На операцію, лікування та реабілітацію хлопчика потрібно близько 25 000 грн.

- В Дмитрика вроджена вада розвитку нервової системи, оперована спинно-мозгова кила попереково-крижової ділянки, прогресуюча гідроцефалія, нижній млявий параперез із трофічними розладами, порушена функція тазових органів по перефиричному типу, вроджена двобічна клишоногість, дисплазія кульшових суглобів, сполучена водянка лівого яєчка, - розповідає мама дитини Ірина Галічевська. -  Дмитрикові потрібні обстеження та операція(шунтування голови) на гідроцефалію в Києві. На даний момент ми вже витратили всі свої заощадження, тому своїми силами вилікувати дитину не можемо. Тому я звертаюсь до вас за допомогою.

Зараз Дмитрик лікується у міській дитячій лікарні в Тернополі, продовжує жінка. Він потрапив до лікарні зі збільшенням шлуночків в головному мозку, які затискають мозок і можуть викликати судоми. Хлопчикові зробили МРТ, з його результатами він має їхати на консультацію до Києва. 

- Якщо вчасно не прооперувати, мій син може стати розумово-відсталим, а ще гірше - мозок може не витримати і він може померти, - каже мама. - Нам треба відвезти сина до Києва на операцію і краще з тим не затягувати, кажуть лікарі. Якщо можете допоможіть. Кожна ваша гривня для нас один крок до Києва. Хочу подякувати дуже багатьом людям за небайдужість та допомогу. Дай Боже, Вам здоров’я!

Довідка
Кошти на на лікування Дмитрика можна перерахувати за реквізитами: 

МФО-338545 Ощадбанк
Код ВКПО-09338500
Номер карточки Ощадбанку - 6706 3500 1682 8058.
Номер карточки ПриватБанку - 4149 4378 5552 8475
Телефон для довідок: 0980975113 (Ірина). 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Данислав Донец
    Шалом!

    Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!

    Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!

    Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!

    Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,

    Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!

    І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!

    Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!

    Радість в Господі, сила наша!

    Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.

    (Матф.5:4)

    Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!

    У Тебе всі часи і терміни!

    Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 Власникам покинутих автомобілів у Тернополі дали місяць, аби ті прибрали транспорт із вулиць 22:00 Іграшки від 4 грн, штучні ялинки до восьми тисяч. Яку новорічну атрибутику продають у Тернополі 21:00 Пластуни принесли Вифлеємський Вогонь на Пантеон Героїв Тернополя 20:02 10 тисяч доларів за «виїзд за кордон»: на Тернопільщині судили ексначальника сектору патрульної поліції Від читача 16:19 «Лікар дарує квартиру» та «200 грн за лайки»: кіберполіція і Борис Тодуров розкрили найпоширеніші медичні шахрайства 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області на 11 грудня 19:00 Оформлення та виплата більшості соціальних допомог переходить до Пенсійного фонду 18:00 У ставку на Кременеччині знайшли потопельника 17:09 Студенти, юристи та родини експолітиків: кому йдуть гроші за рекламу в найбільших телеграм-каналах Тернополя 16:40 Померла медичний директор лікарні на Тернопільщині Наталія Скочиляс 16:03 У Тернополі знесли будинок на Стуса, пошкоджений ракетним ударом play_circle_filled photo_camera 15:45 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 грудня) 15:35 Священники Свято Троїцького духовного центру здали кров для потребуючих 15:00 На Тернопільщині 85-річний чоловік отримав свій перший український паспорт 14:20 Виділили грошову допомогу родинам загиблих внаслідок ракетної атаки 19 листопада 13:40 У Кременці зіткнулися дві вантажівки: одного із кермувальників затримала поліція 13:00 Бригада швидкої врятувала чоловіка з раптовою зупинкою серця 12:30 У Чортківському районі жінка потрапила до лікарні з опіками — версії потерпілої і її доньки різні 12:00 На фасаді будинку у Тернополі буде стінопис із зображенням захисника Валерія Дорохова 11:16 У парку Здоров’я видалять аварійну березу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up