У Тернополі зустріли тіло бійця Миколи Юречка

У Тернополі зустріли тіло бійця Миколи Юречка

Житель села Баворів Тернопільського району 42-річний Микола Юречко помер в Дніпропетровській області. У військкоматі кажуть, що у чоловіка були проблеми зі здоров'ям.

- Тіло Миколи Юречка зустріли у Тернополі вранці 10 червня, - повідомляє старший офіцер групи для роботи з особовим складом та громадськістю обласного військкомату майор Олена Величанська. - Він помер не в АТО. Їх уже вивели в Дніпропетровську область. 

Коментарі (6)
  • Анонім
    1294 особи не бойові втрати, слова Матіоса. В АТО загинуло по приблизних підрахунках волонтерів 10000 осіб. Поранених в районі 50000 осіб. А статутусу війни немає.
    Анонім reply Анонім
    Ха ха ха то що москаль не надає статусу війни то наш парайло якого так захищають бо тоді буле контроль по грошах а зараз він помаленько всьо тягне на Панаму і в один прекрасний день туди втіче як той щур і дурні украйонці знов не будуть знати де шукати бо в Україні нема мудрих людей одні матолки.Скакали і вискакали парайла мордоворота.Сотня загинула що змінилося долар піднявся продукти подорожчали і газ.А ще парайло офшори відкрив
    Анонім reply Анонім
    Чому ж іншого в президенти не вибрали? І взагалі, яка альтернатива, без фантазій про ідеал?

    А чоловіка шкода звісно, Вічна Пам'ять!
    Анонім reply Анонім
    Я так думаю в Україні є ще трохи патріотів шановний ше трохи сє зостало ну то знают що яйценюк крав по страшному що зробили зліз з трибуни сів на крісло то так його вигнали позор недоробленим украйонцам.Надіюсь скоро їм буде.Якби не було але пута якось керує такою великою державою а в нас що прийщов до вдади не до труєний щур люди стояли с.аки повідморожували  кого щур притєгнув до влади .Звідти потрібно починали люстрацію.Чого воно не здохло від тої трійки мало підсипали.
  • Анонім
    А хто там дивиться на твоє здоров'я.План треба ж виконати і звітувати перед керівництвом!
  • Анонім
    Хай з богом спочиває.питання лиш до тих, хто взяв на службу чоловіка,у якого були проблеми зі здоров'ям чому ,як і хто винен?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
21:00 «єКнига»-2026: що читають 18-річні українці 20:00 Тернопіль у День міста: 10 фото зі святкування photo_camera 19:00 «Дзвони Лемківщини» об’єднали Україну та світ: на Тернопільщині відбувся ювілейний фестиваль photo_camera 18:00 Сучасні верстати, нові навички та співпраця з бізнесом: як два коледжі Тернопільщини використають понад 15 млн грн субвенції Від читача 15:52 Жінки у підготовці до миру: що стримує та що посилює їхню роль, дослідження 17:00 Підозріла операція: псевдобанкіри виманили у жінки зі Збаража майже 69 тисяч гривень 16:07 «Борщу багато не буває»: у Тернополі учасники «МастерШеф» готували для містян play_circle_filled photo_camera 15:10 Маленького їжачка винесли з вогню рятувальники: напоїли водою та врятували життя 14:34 У Тернополі на «Алеї Зірок» відкрили нові відзнаки на честь двох військових бригад play_circle_filled photo_camera 14:03 Кров, що рятує життя: тернопільські нацгвардійці стали донорами крові 13:00 Їхні імена назавжди залишаться в історії Тернополя: рідні Героїв отримали почесні відзнаки photo_camera 12:08 У вишиванках та з молитвою: у Тернополі відбулася святкова літургія photo_camera 11:04 Новий теплохід «Йота» вийшов у перші випробувальні рейси з пасажирами play_circle_filled photo_camera 10:00 Бігли заради допомоги військовим: у Тернополі провели благодійний Run Day play_circle_filled photo_camera 09:00 «Серце Файного. Код Нескорених»: у Тернополі відкрили виставку пам'яті Героїв 08:00 15 серпня — День міста Тернопіль. Напишіть у коментарях, за що ви найбільше його любите
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up