“Полиці забиті, люди стоять у тамбурі...” - кажуть тернополяни, котрі добираються потягами

“Полиці забиті, люди стоять у тамбурі...” - кажуть тернополяни, котрі добираються потягами
Вагонів у міжміському поїзді “Шепетівка – Івано-Франківськ” не вистачає, скаржиться тернополянка. Захищаючи свої права вона дійшла до Києва.

Людям, які добираються цим потягом, постійно доводиться їздити у тисняві. Хоча залізничники кажуть, що кількість вагонів вони визначають відповідно до пасажиропотоку. До того ж, у Тернопільській дирекції Львівської залізниці нашого кореспондента запевнили, що нічого про тисняву у вагонах не знають. Утім, для них додати вагон на вихідні, коли у пасажирів виникає найбільше проблем, не є проблемою.

“Відбувається казнащо...”

У редакцію “RIA плюс” звернулася Анастасія Шимчук (20 р.). Дівчина щотижня у вихідні їздить потягом “Шепетівка-Івано Франківськ”. По роботі їй доводиться подорожувати залізницею й в інших напряках. Однак Шепетівський тернополянка вважає найжахливішим, бо плацкарт щоразу значно переповнений. Тому вона й поскаржилася у Київ. 

-          Ми з друзями написали колективне звернення в Міністерство транспорту та в  “Укрзалізницю”, - каже пані Шимчук. – Описали ситуацію та попросили в ній розібратися. Сподіваюся, буде якась реакція. До речі, ще на початку весни, вагонів у потязі було значно більше, тож проблем там не виникало. Я не розумію, навіщо їх забрали, якщо потреба є.

Причиною “перегрузки” вагонів, на думку дівчини, є також пасажири, яких провідники пропускають у вагони без квитків.

- Пасажирів стільки, що люди стоять у проходах і тамбурі, - розповідає Анастасія Шимчук. – Вагони - старі, іноді навіть дихнути нема чим. Повірте, п'ять годин у тисняві і задусі – каторга. Причому у будні - все нормально, але у вихідні, коли студенти масово їдуть додому, а чимало пасажирів добираються у гості чи на відпочинок, відбувається казнащо.

“Можемо дати ще один вагон...”

Вагонів у потягу поменшало, як зазначають залізничники, бо зменшився пасажиропотік. Резервні вагони в цьому напрямку додають лише влітку та взимку. Причому відбувається таке щороку традиційно.

-          Коли пасажирів меншає, відповідно, і місць у потязі потрібно менше, - розповідає начальник сектору пасажирських перевезень Тернопільської дирекції Львівської залізниці Наталія Супрун. – Можливо, у вихідні й справді є перенавантаження, проте мені про це не повідомляли. Прикро, якщо люди в тисняві їдуть. Я обов’язково зясую ситуацію з цим потягом. Власне, для нас не буде проблемою додати ще один вагон.

Пані Супрун зазначила, що в подібних випадках не варто відразу скаржитися у вищі інстанції. Можна спершу звернутися безпосередньо в Тернопільську дирекцію Львівської залізниці за номером 47-23-05. Там усі скарги пасажирів вивчають, а потім, за погодження керівництва залізниці, приймають необхідні рішення.

- Окрім того, начальники потягів мають вказівку на станціях, де не має квиткових кас, брати пасажирів і обілечували через касові апарати, - пояснила пані Супрун. – Так, Шепетівський потяг, прямує через значну кількість зупинок, де люди не можуть придбати квиток.

Втім, Наталія Супрун зазначила, що з'ясує, чому у потязі - надмірна кількість пасажирів. Проте жінка переконана: якщо з’явиться додатковий вагон, проблема із “зайвими” людьми, обілечиними в потязі, зникне.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (11)
  • Anonymous
    та наші поїзди то ціла країна чудес, бардак, непродумана робота, підтримка "зайців" в власних цілях, ну як в справжній країні 3-го світу
  • Anonymous
    народ , як ви не розумієте, що пяний провідник - це атребут УЗ.
  • Anonymous
    хіба дерекція не може підняти свої сраки з крісел і підійти перед посадкою і подивитись.ІВАНЕ-ПУСТЕ три вагони люди в тамбурах.сумки на головах.А ЦІНУ ПІДНЯЛИ!!!!
    Anonymous reply Anonymous
    Таке саме з приміськими поїздами на Заліщики, Іване-Пусте і Чортків і в зворотньому напрямку. Там шести вагонів не вистачило б, а ті козли дають аж по три вагони в вихідні. Тим часом поїзд гусятин-Чортків може мати 6 вагонів і три пасажири.
    Anonymous reply Anonymous
    їхала я в тому поїзді Шепетівка-Івано-Франківськ,то не поїзд а кошмар якийсь-провідник пяний
    Anonymous reply Anonymous
    П"яні провідники- це невід"ємний атрибут цього поїзда! ))
    Anonymous reply Anonymous
    Я колись мав можливість заміщати провідника в тому поїзді.Так як його штормило не подитячому я відкривав двері на зупинках
    Anonymous reply Anonymous
    А тернопіль - львів є такий? як ситуація у вихідні там?) хочу знати, треба буде їхати.
    Anonymous reply Anonymous
    Стандартна восьмивагонна електричка
    Anonymous reply Anonymous
    З дерев"яними лавками...
    Anonymous reply Anonymous
    є ше з мякими, але рідше ...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
08:00 В Україні збільшили мінімальну страхову виплату за ушкоджене здоров’я 22:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 7 січня 22:00 У Дністровському каньйоні зимують лебеді-шипуни play_circle_filled 21:00 У Подолянах відбудеться щорічний конкурс вертепів Від читача 15:20 Зловмисники можуть "продавати" в інтернеті товари, яких насправді не існує, за частковою передплатою або повною оплатою наперед. 20:00 «Нульовий курс» в університетах Тернополя: у кого і коли приймають заявки 19:00 Як на Тернопільщині відзначили Хрещення Господнє: добірка із соціальних мереж play_circle_filled photo_camera 18:00 Житель Тернопільщини постраждав від шахраїв при купівлі генератора 17:32 Перші свята після полону: повернувся додому і став хрещеним донечки побратима 16:30 Хуртовини і ожеледиця: на Тернопільщині 7-9 січня ускладниться погода 16:00 На Кременеччині незаконно зрубали 374 дерева — збитки перевищують 3 мільйони гривень 15:10 У Тернополі суд розглядатиме справу про державну зраду солдата, який пішов воювати за росію 14:45 Тернополяни відзначають Водохреще на «моржатнику» photo_camera 14:15 Чому відключення тривають по 6 годин поспіль та навіщо потрібні графіки, пояснили в Обленерго 13:35 Отруєння чадним газом: у Кременецькому районі загинула літня жінка 12:54 Чин Йорданського водосвяття провели на набережній Тернопільського ставу 12:30 Померла вчителька 19-ї школи Алла Ждаха 11:40 У Тернопільській громаді оголошено «жовтий» рівень небезпеки через негоду: як триває прибирання міста 11:10 У тернопільських церквах освятили воду та провели служби на Водохреще photo_camera 10:50 У Тернополі 6 січня з кранів тече освячена вода
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up