Кіборг Ігор Римар відійшов у вічність

Кіборг Ігор Римар відійшов у вічність
Кіборг з Тернопільщини 27-річний Ігор Римар помер 27 січня. Боєць, який отримав важкі травми під час оборони Донецького аеропорту, більше двох тижнів боровся за життя. Він переніс чотири операції. Тим часом односельці та всі небайдужі українці збирали кошти на його лікування та молилися за нього.

Ігор родом із села Трибухівці Бучацького району. Боєць 9 січня потрапив під мінометний обстріл в Донецькому аеропорту. У бою йому відірвало руку, розтрощило щелепу і гортань. Медики до останнього боролися за його життя, а рідні не втрачали віри, що Ігор одужає.
 
Сьогодні, о 12.00 у Києві, де лежав на лікуванні Ігор, має відбутися молебен за нього. А потім його повезуть на Тернопільщину до рідного села, повідомили у Трибухівській сільраді. Коли буде похорон героя, наразі невідомо. Про це ми повідомимо згодом. 

Колектив "20 хвилин" співчуває рідним та друзям Ігоря Римара. Вічна йому пам'ять…
Довідка
Допомогти родині загиблого бійця можна, перерахувавши кошти на картковий рахунок ПриватБанку на ім'я дружини - Кузь Олександри Іванівни: 4149 4978 1877 9896

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Тернопільщині водій підмінив частину добрив водою: відкрито кримінальне провадження 21:02 Співай тепер у Райськім саду… Пам'яті Степана Гіги 21:00 П'ять тонн мальків товстолоба запустили у Серет photo_camera 20:25 Помер відомий співак, Народний артист України Степан Гіга Від читача 19:03 Підтримка для вашого бізнесу від Тернопільського обласного центру зайнятості 20:00 У Тернополі вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній стації photo_camera 19:10 Графік відключення світла в Тернополі та області 13 грудня 19:01 «Прошу, не робіть з мене героя…» Що розповів військовий, який врятував 10-річну Софійку після ДТП 18:17 Сергій Надал на фронті передав обладнання для кількох підрозділів (пресслужба Тернопільської міської ради) 18:03 На Театральному майдані освятили різдвяну шопку: як усе відбувалося photo_camera 17:30 На Майдані Волі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» 17:00 У Тернополі зник 13-річний хлопчик. Допоможіть розшукати 16:40 «На місці алеї — вже пеньки». Тернополяни обурені масовою вирубкою дерев на Лучаковського 16:10 Викрадали і катували людей: справа шести військовослужбовців вже у суді 15:40 Розшукують чоловіка з Чорткова, який зник з дому 15:15 Автомобіль пошкоджений чи знищений через обстріли? Куди звертатися та хто має право на компенсацію 14:45 Патрульні спростували фейки про інцидент у Підволочиську 14:15 На Грушевського та Листопадовій оновлюють тротуари 13:40 Помер служитель церкви УГЦК брат Анатолій Старуселець 13:10 Сім'ї, які постраждали через ворожу атаку 19 листопада, отримали сертифікати на пральні машини photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up