З «Східного» через залізничний вокзал їздитиме 4-та маршрутка

З «Східного» через залізничний вокзал їздитиме 4-та маршрутка
Однією з значних змін у маршрутній мережі є створення нового маршруту зі «Східного» через залізничний вокзал і «шостий». Нові маршрути планують створити ще до «Епіцентру» та «Нового ринку».

Про деякі зміни і маршрутній мережі розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв”язку Ігор Мединський.

- У проекті нової маршрутної мережі на нижню зупинку вул. Коновальця курсуватиме не 28 маршрутка, як раніше, а 21, - повідомляє Ігор Мединський. - 21 маршрут курсуватиме з нижньої зупинки на Коновальця, на проспект Злуки через «Універсам», Текстильну, через залізничний вокзал до «Нового ринку».

З «Нового ринку» 21-а маршрутка їхатиме через вул. Острозького, попри автовокзал, до «рогатки» , через вул. Гоголя на залізничний вокзал, до «шостого» і назад на Коновальця.

- Ще є зміни у маршруті до «Епіцентру», - продовжує пан Мединський. - Раніше туди курсував 28А, а тепер буде 26. Цей маршрут буде з вул. Будного, Лучаківського і до «Нового ринку».

Окрім цих маршрутів до «Нового ринку» курсуватиме 22А та 20А. У них ідентичний маршрут з 22 та 20 відповідно, але вони ще заїжджатимуть на «Новий ринок». Щодо тролейбусів, то, за словами Ігора Мединського, буде узаконено маршрут 4 та 5 тролейбуса.

- 5 маршрут курсує уже зараз через вул. Довженка, а 4 курсуватиме за старим своїм маршрутом, - каже чиновник. - Ще одна із таких вагомих змін - зі «Східного масиву» курсуватиме 4 маршрутка на залізничний вокзал.

Вона їхатиме з Лесі Українки на вул. Малишка, Глибоку, Глиняну, на проспект С. Бандери, повертатиме біля ТНТУ на вул Б. Хмельницього (залізничний вокзал). Звідти на Бродівську, поворот на вул. За рудкою, Котляревського, Чехова, Новий світ. Розвертатиметься на вул. Циганська і назад через вул. Крушельницька, Замкову, Руську, Острозького, Пирогова, Гоголя і знову на Л. Українки.

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=ziKVbyUZHugU.k5mvSvxYAyHc&usp=sharing

- Ми постарались максимально виконати усе те, про що просили люди, - каже Ігор Мединський.

Детальніше про зміни у маршрутній мережі Ігор Мединський розповість під час онлайн-чату на сайті “20 хвилин”. У коментарях ви можете залишити свої запитання стосовно маршутної мережі під статтею за цим посиланням і під час чату на них відповість пан Мединський.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Анонім
    Чому 6 тролейбус не їздить?
  • marijka
    Напишіть нормальний розклад руху і маршрут всіх тролейбусів і маршруток, а то  трошки там написали, трохи там і не зрозуміло що і куди буде їхати.
    Анонім reply marijka
    Анонім reply marijka
    Детальніше про зміни у маршрутній мережі Ігор Мединський розповість під час онлайн-чату на сайті “20 хвилин”. У коментарях ви можете залишити свої запитання стосовно маршутної мережі під статтею за цим посиланням і під час чату на них відповість пан Мединський.

    написали ж тут
  • Наталя ★
    З "Канади" створіть більше маршрутів. Стільки нових будинків, а їздить тільки 21 і 29.
    оля reply Наталя ★
    І обидва на базар, ще б на Дружбу щось.
  • Анонім
    А як люди мають з Ювілейного та Чалдаєва на Аляску добратись?!

    Створіть такий маршрут. Дякую за тролейбус 3, який зєднує Аляску і Злуки.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 На Стуса знайшли ще одне тіло під завалами. Кількість жертв зросла до 28 22:00 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю на честь загиблого захисника Івана Хоміва 20:45 Графік відключення світла в Тернополі та області на 20 і 21 листопада 20:21 Після ворожого удару по Тернополю невідомо про місцеперебування 14 людей Від читача 12:21 Шахраї створюють фейкові чат-боти в Telegram, маскуючи їх під служби підтримки банків 20:00 «На щиті» повернувся до рідного дому Герой з Тернопільщини Михайло Дідух 19:36 Ворожий обстріл забрав життя 21-річного тернополянина Андрія Вегери 18:58 Тіло загиблої знайшли на руїнах будинку на вулиці Стуса 18:50 Проігнорував світлофор й врізався в бетонну плиту: патрульні затримали п'яного водія Opel 18:07 У Тернополі триває рятувальна операція: всі екстрені служби цілодобово працюють на місці удару photo_camera 18:00 Виділили кошти на поховання загиблих від ракетної атаки по Тернополю 17:27 Тимчасово не курсують тролейбуси до масиву «Сонячний» 17:02 На вулиці Василя Стуса продовжують розбирати завали: під ними можуть залишитися люди photo_camera 16:38 Тернопільські школи працюють у штатному режимі. Тепло відновлюють там, де дозволяють рятувальники 16:10 «На щиті»: в Україну повернули 1000 тіл photo_camera 16:00 Кімнати вигоріли, стіни чорні: що всередині будинку на 15 Квітня, де стався приліт photo_camera 15:38 Через значні опіки одну із постраждалих відправляють у Львів. Загалом у лікарнях понад півсотні людей 15:30 Потрібні одяг, засоби гігієни та побутові речі: де в Тернополі працюють пункти допомоги постраждалим 15:23 Міська влада Тернополя організувала позачергове оформлення документів для потерпілих: куди звертатися тернополянам (пресслужба Тернопільської міської ради) 14:43 З підвалів відкачують воду, люди виносять вціліле майно: що відбувається на 15 Квітня photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up