На Тернопільщині робили свічки без дозволу

На Тернопільщині робили свічки без дозволу
Два підпільних цехи, де виготовляли свічки, закрили податкові міліціонери в одному із сіл Тернопільщини.

У цехах було 13 верстатів для виготовлення свічок та працювало дев’ять фізичних осіб, повідомили в управлінні податкової міліції ДПА в Тернопільській області.
З підпільних цехів вилучили обладнання, 1,5 тонни парафіну, 76 ящиків кришок для підсвічників, у кожному з яких було по 1200 шт. Також вилучили готову продукцію орієнтовною вартістю 90 тис. грн.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (6)
  • Anonymous
    Який в сраці дозвіл на виготовлення свічок. Впевнений це не ті свічки робили що їх в задницю від температути чи від геморою запихають. Працювали люди, заробляли гроші собі і своїм сім"ям, хай би й працювали, вони ж не подукти харчування робили, не зброю та наркотики. Уряд скоро дозвіл на секс введе, адже продуктом сексу може стати новонароджена проститутка а проституція в нас заборонена.
  • Anonymous
    Цікаво, а куди дінеться "готова продукція вартістю 90 тис. грн."?
    Anonymous reply Anonymous
    на похорон новій владі
    Anonymous reply Anonymous
    в церкву
  • Anonymous
    і що доброго зробила податкова - закрила цех - тепер на ринку звичайну маленьку свічкуу можна було взяти по 10 коп - оптом на кілограм, а от у церкві вона вже коштує 1 грн, то після великої операції податківців - свічки будуть по скількb?
  • Anonymous
    Нащот свічок небуло дозволу.А нащот зміни назви вулиці з черняховського.на вулицю вояків крут.Людей хтось запитував ?чи їм цей гіморой був потрібний з переписуванням всіх документів.НІ.То про які дозволи говориться.В діло йдуть хабарі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Послугу єМалятко повернули в Тернопільській та ще шести областях 21:03 Спортивні майданчики, укриття і не тільки: за які проекти «Громадського бюджету» можна проголосувати photo_camera 20:02 Хто такі рекрутери і чи мають стосунок до ТЦК: що розповіли для «20 хвилин» у бойових бригадах 20:02 Горіла квартира у центрі Тернополя: що відомо Від читача 14:53 ⚠️ Увага! Шахраї викрадають Facebook-акаунти через підроблені листи 19:01 Від вимагання грошей до відмови в лікуванні: на які медзаклади Тернопільщини скаржилися пацієнти 18:05 Безкоштовно навчатимуть, як створити власний виріб на 3D-принтері 17:30 Скільки коштують лампадки та квіти напередодні поминальних днів у Тернополі photo_camera 17:00 Шість шкіл у Тернополі отримають фінансування на протипожежний захист 16:20 У Тернополі стажер викрав з каси магазину понад 20 тисяч гривень 15:45 Тернополянин пропонував силовикам $1000, щоб не їхати до військкомату 15:15 9 депутатів сільради на Тернопільщині внесуть до Реєстру корупціонерів через несвоєчасні декларації 14:30 Шахрайські чат-боти пропонують «допомогу» з реєстрацією авто чи отримання посвідчення водія: як захиститися 14:21 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 29 жовтня) 14:03 Курс долара зріс у банках та обмінниках Тернополя: огляд цін photo_camera 13:15 У Тернополі встановлять меморіальну таблицю захиснику Андрію Гребеняку 12:45 Нові правила відстрочки від мобілізації: головне про автоматичне продовження, Резерв+ та ЦНАП 12:27 Завершується вступна кампанія до вишу у Вінниці: «Промавтоматика» дає гранти на навчання на кафедрі автоматизації та робототехніки (новини компаній) 12:00 На дитячому майданчику в Тернополі виявили снаряд 11:15 Графіки погодинних відключень 29 жовтня запровадили в кількох областях
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up