Причому, додають люди, колишньому керівнику допомагали працівники ДСО.
- О 5.30 ми стояли тут, чергували, бо не знали чого чекати, - розповідає електрозварювальник підприємства Микола Трачук. – Нас було шестеро. Приїхав Євген Омелянович (екс-директор), два юристи. Ми сказали – приїде наш директор, підходьте о 8.00. Один із них відійшов, передзвонив, і тут з’явилось, напевне, чоловік 30 – «тітушок». Підбігли до нас, пшикнули газовим балончиком, нам погано стало. І тоді тітушкам дали вказівку, щоби розкидали нас і ламали двері.
Далі, як розповіли робітники, екс-директор із тітушками та працівниками ДСО зайшли в адмінприміщення та зачинили двері із середини.
- Це рейдерське захоплення діється ще від четверга, - розповідає працівник Надія Баран. - О cьогодні, о п’ятій ранку, старий директор прийшов подивився, що тут ще людей мало, та й виламали двері. Наших же - повалили на землю. Наших людей не впускали, хоча ми офіційно працюємо, ми є власниками.
Загалом же конфліктна ситуація на підприємстві, як розповіли працівники, виникла через бажання екс-директора повернути собі підприємство. Колектив же його не хоче бачити на цій посаді, оскільки за його керівництва підприємство просто знищувалось.
- За звільнення Рожука проголосували єдиноголосно на загальних зборах у листопаді 2012 року, - розповідає директор Василь Чупровський. – Йому висловили недовіру! Тепер же Рожук сам собі зробив незаконні збори, не дає реєстру учасників зборів, йдуть судові процеси.
За словами пана Чупровського, підприємство було доведено екс-директором до банкрутства. Людям не платили зарплати, мали борг перед пенсійним фондом, тощо. Після зміни керівництва, робота на підприємства налагодилась, зробили дві зміни, почали виплачувати зарплатню.
- А тепер ось – проявився апетит, - додає пан Чупровський. - Рейдерські атаки, такими незаконними методами, бандитськими, намагається відібрати.
Обурювали працівників й те, що невдовзі після приїзду «гостей», прибула й міліція. Одначе у ситуацію вона не втручалась. Деякі роз’яснення людям дав очільник управління МВС в Тернопільській області Олександр Богомол. Той пояснив, що наразі завдання міліції – не допустити бійок. А щодо корпоративного спору – рішення має винести суд. Також, після перемовин із «гостями», запросив працівників потрапити на свої робочі місця. Працювати ж за таких умов люди відмовились, одначе усередину таки зайшли. Найбільший інтерес викликала бухгалтерія: там уже з документами підприємства працювали нові бухгалтера.
В Тернополі на диво не все поділили. На протязі тижня гаряче навколо ТОВ "Домобудівник", що знаходиться по вул. Лозовець...
Posted by Олександр Богомол on 17 червня 2015 р.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 15 від 9 квітня 2025
Читати номер
Anonymous
Анонім reply Anonymous
Якщо все законно то вирішують все судовиконавці за судовим рішенням а не тітушки..
І не пиши дурниць, не баламуть народ
Ще й Надала чогось сюди приплів)))
Anonymous reply Анонім
Прикінцеві положення ЗУ " Про внесення змін до деяких законів України щодо кількості учасників товариства з обмеженою відповідальністю" - "Товариства з обмеженою відповідальністю, створені до набрання чинності цим Законом, зобов'язані привести свої статути в частині максимальної кількості учасників товариства з обмеженою
відповідальністю у відповідність із цим Законом до 1 січня
2012 року".
Ну і хто кого плуиає і перекручує факти?
Вчи законодавство і буде тобі щястя. Якщо тоюбі Чупровський навішав лапші на вуха, то візьми виделку і зніми.
По судовиконавцям. У Чупровського є рішення суду про визнання рішення зборів недійсним щодо перетворення ТОВ в ПрАТ? - нема. То чому Чупровський не допускав ліквідаційну комісію до документів?
А Надала я не приплів. Просто вмію робити висновки із певних подій. 1 . Чупровський завів на підприємство фірму "МАКСИМА", погугли і будеш знати кому вона підконтрольна.
2. Чупровський побіг до Надала. З якого дива?
Анонім reply Anonymous
Знання законів будеш показувати в суді коли будеш захищати Рожука, тут лапша не пройде.
А щодо охорони то по твоєму весь Тернопіль що користується послугами Максима - його тітушки?
Наскільки я знаю послуги Максима просто значно дешевші ніж ВДСО та й кантора не така корумпована.
А до Надала ходив колектив товариства бо він мер, міліція ж не захистила їх від тітушок.
Люди просто шукають захисту від бандитів.
Anonymous reply Анонім
Анонім
Анонім
Анонім reply Анонім
Анонім reply Анонім
Анонім reply Анонім
Анонім
А шо тут дивного? Перед виборами охочі потрапити до міськради кандидати співпрацюють з бр итоголовими - хто проводить всі "правильні" пікети? які "патріотичні" організації підтримують людей заставного? Робіть висновки, бо після виборів братки схочуть відового ставленика уважухи( https://www.youtube.com/watch?v=AvO-rlqGm7Y