Тернополяни питають за туалетним папером із зображенням Путіна

Тернополяни питають за туалетним папером із зображенням Путіна
Тернополяни останнім часом все частіше заходять у сувенірні крамниці щоб придбати щось на патріотичну тематику у подарунок чи просто для себе. Як розповідають продавці, особливо багато покупців буває напередодні Дня Прапора, Дня Незалежності та Дня Міста.

Вибір сувенірів із українською символікою та символікою нашого міста у крамницях Тернополя дуже великий. Продавці пропонують магніти на холодильник та брелки, футболки, різноманітні аксесуари, книги, посуд та ще безліч різних сувенірів.

Previous Next

- Останнім часом попит на такі патріотичні сувеніри дуже великий,- говорить продавець сувенірів на Центральному ринку Тетяна Зварич. - Питають за всім чим тільки можна. За магнітами, футболками, чашками. Майже щодня купують українські прапори. Дуже часто питають за туалетним папером із зображенням Путіна. На жаль, у нас його немає.

І справді знайти такий папір у Тернополі складно. Тернополяни зазвичай купують його у Львові, або ж замовляють в інтернет-магазинах.

- Скільки обходила крамниць, ніде немає, - каже Оксана Ткачук. - Знаю точно, що у Львові можна придбати. Там його ціна 15 гривень. Є з портретом Путіна, Януковича, з різними символічними надписами.

Серед тих сувенірів, що є у Тернополі, найбільше зараз купують футболки, кепки та рюкзаки із гербом України. Ціна таких сувенірних товарів від 55 до 240 грн. В одній із крамниць у Центрі міста можна придбати кухонні дощечки із зображенням Тернополя чи українською символікою. Такі дощечки власноруч розмальовує тернополянка Світлана Була. Їх ціна від 40 грн.

Ще тернополяни можуть придбати патріотичні прикраси із золота та срібла. У ювелірних крамницях пропонують підвіски, запонки, брошки та сережки у вигляді гербу України. Ціна таких “сувенірів” від 100 гривень за срібло, та від 270 гривень за золото. По місту можна знайти чимало патріотичних дрібничок. Наприклад, за 3 грн можна придбати надувні шарики із зображенням прапора та герба України. Або символічні наклейки по гривні.

- Люди питають за оригінальними сувенірами, - говорить продавець сувенірної крамниці пані Тетяна. - Нещодавно приходили дівчата питались за футболками та прапорами України на яких було б зображення Тернополя. Дівчата хотіли придбати такі речі до Дня міста. А так, то з сувенірів пов'язаних із Тернополем є досить багато.

Тернополяни, які не можуть знайти потрібну їм річ, самостійно роблять сувеніри. Олена Шевчук придбала звичайну футболку і намалювала на ній частину Тернополя та герб міста. Такий сувенір дівчина зробила собі до Дня міста. Альтернативою для тих, хто не вміє малювати, може стати нанесення зображень на футболки, яке роблять у багатьох магазинах нашого міста.  

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • 121
    Туалетний папір з Путіном і Януковичем є в магазині ІКЕА в центрі, нижче Гранду коло Фантазії.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:00 Як приготувати запашне та вітамінне варення з бузку 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Дмитра Козака і Віталія Добринського 22:00 Тернопільські борці здобули перемоги на міжнародному турнірі в Чехії 21:00 «Хочу, щоб у виробах була душа»: військовий після поранення створює авторський декор з металу та дерева photo_camera Від читача 18:02 У Києві відбувся Чемпіонат України з бойового мистетсва BJJ Gi-No-Gi де посіли призові місця учасники з м. Борщів Тернопільська обл. 20:34 Журналісти повідомили, що перший заступник начальника поліції Тернопільщини вніс заставу у 5 мільйонів 20:00 ​​​​​​Просять відремонтувати дорогу на Зеленій. Петицію розглянуть, якщо її підпишуть 500 людей 19:00 Кременецька академія імені Шевченка відзначила 220 років від дня створення 18:15 У тернопільському «Зоокутку» народилось оленя 17:31 Тернополяни скаржаться, що забрали тролейбус №5. У міськраді проблеми не бачать 17:00 Вулицю у Чернелові-Руському назвуть на честь загиблого Героя Василя Маційовського 16:00 Апеляція не допомогла: начальнику районного ТЦК залишили штраф і рік без водійських прав за п’яне водіння 15:34 У селах Чортківської громади встановлять майданчики для роздільного збирання відходів 15:00 У Тернополі оновлюють дорожню розмітку 14:20 Школярі висадили дерева на території майбутнього парку в Чорткові 13:30 Неподалік Тернополя посвятили відреставровану каплицю Матері Божої photo_camera 13:05 Куди піти, що побачити у вихідні 23-24 травня у Тернополі 12:05 На Теребовлянщині чоловік наловив мішок риби під час нересту — збитки на майже 250 тисяч гривень 11:30 За добу патрульні виявили шість кермувальників у стані сп’яніння 11:00 Житель Тернопільського району втратив 431 тисячу гривень, коли купував авто
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up