Тернополяни відвезли на Схід тепловізор і речі. Допомогти воякам можете і ви!

Тернополяни відвезли на Схід тепловізор і речі. Допомогти воякам можете і ви!
Військовим на Сході потрібна форма, берци, спальники, тепловізори та інші речі. Тернополяни, які возять необхідні речі воякам, просять усіх небайдужих допомогти коштами. Адже захисникам України на Сході катастрофічно бракує військового спорядження.

Дядько тернополянина Назара Чорнія вже довгий час возить для військових на Схід речі. За його словами, найбільше там потрібна форма, взуття, білизна, засоби гігієни, продукти та військове спорядження. Усю зібрану допомогу передають прямо в руки воякам. Для цього на Схід вони їздять щотижня.

- Зокрема мій дядько та ще декілька підприємців якраз от придбали військовий тепловізор, завдяки якому можна бачити вночі, - розповідає Назар. - Цей пристрій може дуже допомогти військовим у сутичках і врятувати не одне життя. Наразі вони вже доставили його на Схід.

Ціна одного такого пристрою - 50 800 гривень. Але для української армії потрібен не один такий пристрій. Тому всіх небайдужих просять допомагати не лише продуктами та речами, а й коштами.

- Наша армія, напевно, би не прожила так довго, якби не допомога небайдужих українців, - додає Назар Чорній. - Тож чоловіки, які возять речі для військових - теж герої. По Східній Україні вони їздять без охорони і військового супроводу від блок-поста до блок-поста. Там якщо не зупинитись, то сепаратисти розстрілюють авто. А якщо зупинятись, то всі речі забирають, а людей в полон. Тож сміливістю волонтерів можна захоплюватись.
Тернополяни, які мають можливість допомогти, можуть звертатись до Назара Чорнія. Чоловік пояснить, куди потрібно приносити речі та кошти, оскільки як такого пункту збору наразі немає.

- Мій брат на ринку має місце, тому туди також можна приносити речі та продукти, - додає Назар. - Але до нього краще телефонувати і він пояснить, куди приходити.

Довідка

Контактний номер Назара Чорнія — 067-15-16-116. Контактний номер брата Назара Івана — 097-340-78-02.

 

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 У Тернополі триває збір теплих речей і смаколиків для захисників: як долучитись 21:30 Графік відключення світла в Тернополі та області на 30 грудня 21:00 За неправильну обрізку дерев на Злуки: орендар заплатить штраф 20:00 Від 600 до 10 000 гривень за добу: скільки коштує оренда квартири у Тернополі на новорічне святкування Від читача 15:24 35 років Державній службі зайнятості. Живи та працюй в Україні 19:00 Новорічне меню з доставкою: які святкові страви пропонують ресторани Тернополя та скільки коштують 18:30 Трагічно обірвалося життя парамедика Романа Крутія з Тернопільщини 18:00 Учениці тернопільської художньої школи здобули перемоги на міжнародних і всеукраїнських конкурсах photo_camera 17:45 Якщо фітнес-клуб, то «Алігатор» (новини компаній) 17:20 Герой-тернополянин Дмитро Чорнота отримав високу державну нагороду 16:45 Територія, на яку вивезли уламки зруйнованих будинків стала місцем небезпечних трюків водіїв 16:10 Збив жінку на смерть — у крові водія було понад 3,5 проміле. Що на це сказав суд? 15:40 Померла працівниця Пенсійного фонду з Тернополя Зоя Командирчик 15:15 Депутатів Тернопільської обласної ради скликають на сесію перед Новим роком 14:45 У згорілому будинку на Чортківщині виявили бездиханне тіло 14:12 На Чортківщині виявили нарколабораторію, де було канабісу на дев'ять мільйонів гривень 13:30 Ветерани та ветеранки змагалися у турнірі зі стрільби з лука 13:00 Нетвереза і без посвідчення: у Заліщиках 18-річна водійка перекинула Toyota. Є потерпілі 12:25 Телефонний дзвінок коштував 122 тис. грн: на Тернопільщині жінка стала жертвою банківських шахраїв 11:45 В аварії неподалік Великого Глибочка загинули жінка та двоє 17-річних підлітків
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up