"Битва за честь" повертається у Тернопіль


"Битва за честь" повертається у Тернопіль
Після трирічної перерви у Тернополі знову відбудеться масштабний турнір з фрі-файту – "Битва за честь". Дійство пройде 29 травня у палаці культури "Березіль".

Вперше такий турнір у Тернополі організували та провели у 2012-му році. Тоді змагання пройшли у міжнародному форматі за участі бійців з Молдови, Румунії та Білорусі. Цього разу організатори вирішили не запрошувати іноземних гостей. Натомість участь у "Битві за честь-2" приймуть найсильніші українські фрі-файтери.

Загалом протягом вечора на глядачів очікують 12 безкомпромісних боїв – 9 поєдинків у так званих "четвірках" та три одиночних поєдинки. "Четвірки" "Битви за честь" формувалися з спортсменів від Тернополя і переможців відбіркових турів змагань Сходу, Центру та Заходу України. Відтак, честь Тернополя захищатимуть Андрій Ярош у ваговій категорії 63 кг, Віктор Безпалько у категорії 69 кг та Микола Гринчук, який змагатиметься серед спортсменів у вазі до 74 кг.

Ще більш захоплюючими обіцяють бути поєдинки в одиночній категорії. Так у вазі 84 кг тернополянин Володимир Ізанський протистоятиме Олександру Карпову з Житомира. Важковаговик Ігор Слюсарчук з Тернополя зустрінеться з вінничанином Дмитром Лейбуком. У третьому одиночному поєдинку між собою змагатимуться два спортсмени з Івано-Франківська.

Додамо, що вхід на "Битву за честь" для вболівальників вільний. Однак, зал ПК "Березіль" вміщує лише 1000 місць. Тож увійти на змагання можна зі спеціальним запрошенням. Запрошення будуть доступні в "Березілі" при вході з 9 ранку 29 травня. Власне, змагальна частина стартує о 19.00.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
11:54 Масштабна ДТП біля Центрального ринку: зіткнулися вісім транспортних засобів 11:24 Спецоперація НАБУ та САП: виявили документ із планом дій щодо ситуації навколо Тимчасової слідчої комісії ВР play_circle_filled 11:06 У Бережанах під час пожежі житлового будинку загинув чоловік 10:55 На Текстильній зіткнулися Citroen та Daewoo: є травмований Від читача 13:07 Дропи: як не стати "грошовим мулом" для шахраїв 10:37 На Тернопільщині водій Opel Zafira врізався у вантажівку з напівпричепом 10:00 На Тернопільщині запрацює ще одна камера автофіксації порушень ПДР 09:30 Відстрочка для вчителів та інших педагогічних працівників у Резерв+: стартує тестування 09:28 НАБУ та САП проводять спецоперацію: що відомо? (оновлюється) 09:00 Бережани прощаються з військовим Андрієм Байдюком 08:00 Субсидія для людей з інвалідністю: хто має право та як отримати 22:00 Що ваша дитина думає про школу: тест від психолога 21:02 Боржники у Тернополі залишаться без каналізації: водоканал попередив про відключення 20:02 На підтримку Федорова у Тернополі організували автопробіг photo_camera 19:02 «Мріяв повернутися з фронту і варити каву»: дружина загиблого Олега Шелетина розвиває кавʼярню в Тернополі (Партнерський проєкт) photo_camera 18:10 Сонячну електростанцію встановили на даху педіатричного підрозділу тернопільської лікарні №2 17:45 Змили тривоги та сажу від сотень пожеж: на Тернопільщині рятувальники провели колегу на пенсію 17:15 На Mercedes заблокував авто ТЦК і допоміг працівнику втекти від мобілізації. Що на це сказав суд 16:42 Бережанська міськрада програла суд щодо землі з Ратушею та Замком Синявських 16:07 «Хвостате свято» вперше організовують у Тернополі: що підготували та як можна долучитися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up