- Наразі ми розглядаємо декілька проектів, - розповідає начальник міського управління у справах сімї, молодіжної політики та спорту Микола Круть. - Є варіанти створити майданчик в парку ім. Шевченка або в парку Національного Відродження.
Окрім того є питання стосовно матеріалів, необхідних для облаштування, зазначив пан Круть.
- Потрібно вибирати якісні метеріали, якщо ми хочемо, щоб майданчик служив довше, і щоб подбати про безпеку молоді, - каже пан Круть. - В будь-якому випадку, роботи почнуться не раніше, аніж у квітні. Тож будемо намагатися відкрити екстрим-парк або до 1 червня, або до Дня молоді.
Нагадаємо, тернопільська молодь вже не перший рік просить у міської влади виділити їм місце, де б вони могли кататися, не заважаючи жителям міста. Навіть створили соціальний ролик, який пояснює необхідність екстрим-парку в місті.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 18 від 30 квітня 2025
Читати номер
Не мер а просто скарб, таке враження що з нього недоторканість зняли.