Боєць Руслан Карпець на лікуванні більше року. Потрібна допомога

Боєць Руслан Карпець на лікуванні більше року. Потрібна допомога
Досі на лікуванні перебуває боєць з Тернопільщини Руслан Карпець. Після важких травм в АТО хлопець вже 15 місяців лежить на лікарняному ліжку. Наразі позитивних зрушень дуже мало. Тому бійцеві і далі потрібні кошти на лікування.

Руслан Карпець родом із Кременця. Травмувався він 15 вересня 2014 року. Під час обстрілів градами в Дебальцево Руслан отримав сильні поранення. Йому відірвало руку, травмована ліва нога та роздроблена стегнова кістка. Хлопця врятував бронежилет, який йому передав священик. Боєць вже переніс ряд операцій. 

Нині Руслан Карпець перебуває на лікуванні у відділенні невідкладної допомоги у військовому госпіталі в Києві. Весь час біля сина перебуває його матір Оксана Карпець. 

- П’ять місяців Руслан був на лікуванні у Німеччині, - каже вона. – Там йому декілька разів оперували ногу. Проте зараз Русланові додалась ще одна проблема – у нього хвора підшлункова. Окрім того, синові потрібен протез руки. Ми дуже надіємось, що нас включать у державну програму протезування. 

Довідка
Кошти на лікування бійця Руслана Карпця можна перераховувати за реквізитами:
р/р 4149497812974337
на ім’я Карпець Оксана
для юридичних осіб Приватбанк МФО 305299 код ОКПО 14360570
р/р 29244825509100
Для поповнення картки
4149 4978 1297 4337
Довідки за телефонами: 
(097)-213-33-47; (067)-114-24-81.

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Особистий кабінет пацієнта у смартфоні: як тернополянам створити його та які послуги доступні 21:00 Парасольки та вітрівки: прогноз погоди у Тернополі на 17–19 квітня 20:00 За кермом — «під шафе». Начальника районного ТЦК оштрафували на 17 тисяч 19:00 Сезон розсади: що і за скільки продають на тернопільському ринку play_circle_filled photo_camera Від читача 22:00 Хто може брати участь у громадських роботах? 18:00 Євро вдруге побив рекорд, долар росте: курс валют на 17 квітня 17:00 Електронну Книгу пам’яті полеглих захисників створили у Чортківській громаді 16:30 У Тернополі відбувся показ фільму «На драйві» за участю творчої команди play_circle_filled 15:49 Судитимуть суддю Підгаєцького райсуду за смертельну аварію у селі Фрага photo_camera 15:10 Під час зрізання дерева загинув 28-річний чоловік 14:50 Ярмарок для фронту: у Тернополі збирають на авто для сил безпілотних систем play_circle_filled photo_camera 14:20 До дня заснування Тернополя відкрили три виставки 13:42 Під видом реконструкції знищили культурний шар і звели багатоповерхівку — підозра забудовнику та ще трьом особам play_circle_filled photo_camera 13:15 Поліцейська з Тернополя захистила титул чемпіонки України з важкої атлетики 12:45 В аварії на Тернопільщині постраждала кермувальниця скутера 12:30 В аварії у Почапинцях постраждали водійка і її 3-річна дитина 11:45 На Тернопільщині ліквідували масштабні займання сухої трави та пожежі в житлових будинках photo_camera 11:04 Суд виніс вирок тернополянину, який облаштував наркопритон у власній квартирі 10:00 У Тернополі встановлять меморіальні таблиці двом загиблим Героям 09:41 «Контінентал» створює осередки здорового довкілля для комах в урбанізованих середовищах (новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up