У Тернополі автобусів на цвинтар додадуть

У Тернополі автобусів на цвинтар додадуть
1 листопада на кладовище у Підгородньому з Тернополя курсуватимуть маршрутки через кожні 2-2,5 хвилини.

Про це повідомив начальник управління транспорту і зв'язку Ігор Мединський.
- 11-й, 27-й і 30-й маршрути курсуватимуть у Підгороднє в повному обсязі, - повідомив пан Мединський. - Загалом це 28 одиниць транспорту. Як свідчить досвід попередніх років, такої кількості транспорту достатньо, щоб забезпечити належне перевезення пасажирів. У район Підгороднього маршрутки їздитимуть через кожні 2-2,5 хв. Не виключено, що також у цей день дамо один додатковий маршрут Центр-Підгороднє.
Зараз у село їздить кожен другий автобус маршрутів №№11, 27 і 30.
- Десять днів тому я видав наказ, щоб кожна друга машина з маршрутів №№11, 27 і 30 їхала до Підгороднього, - повідомив пан Мединський. - Тобто із 28 автобусів цих маршрутів, 14 їздять на кладовище.
За словами чиновника, зробили це для того, щоб тернополяни, які напередодні 1 листопада їздять на цвинтар впорядковувати могили рідних, зручно могли добратися в район Підгороднього.
 

Василь СОЛТИС, 096-725-70-22 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Зараз на у село їздить хоть перечитуйте що пишите, писаки!
  • Anonymous
    Щось назва по дебільному написана!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
19:00 На Тернопільщині вводять обмеження руху для вантажівок 18:10 Багажник грошей за «непридатність»: судитимуть жителя Тернополя за неправомірну вигоду 17:26 Біля кооперативного коледжу ремонтують тротуар: знижують висоту бордюрів photo_camera 17:02 Річка Тайна потемніла, купа мертвої риби: підозрюють скиди з території спиртзаводу Від читача 12:33 День слідства - професійне свято тих, хто щоденно бореться за справедливість. Сьогодні нагородив кращих у професії. 16:24 Собака Беррі вистрибнув з палаючої квартири на 10 поверсі в Тернополі: збирають кошти на лікування play_circle_filled photo_camera 15:57 Муніципальна оренда житла: хто та коли може скористатись новою послугою 15:23 Випускникам Галицького коледжу вручили дипломи: як усе відбувалося photo_camera 15:05 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 2 липня) 14:52 Вулицями Чорткова ходив 20-річний чоловік з чотирма сотнями патронів до автомата 14:20 Нечистоти в річку Золота Липа: директора КП звинувачують у службовій недбалості 13:47 На Тернопільщині стартувала вступна кампанія до закладів професійної освіти 13:09 У Чорткові деякі вулиці без води: прокладають нову мережу photo_camera 12:35 Із задимленої квартири на Вишневецького рятувальники звільнили 15-річну дівчину 12:00 Помер колишній головний тренер «Ниви», відомий футболіст Юрій Дубровний 11:46 На Бандери зіткнулися три авто. Рух ускладнений 11:10 На Вишневецького пожежа у багатоповерхівці: що відомо photo_camera 10:36 Мешканці Микулинецької та Молодіжної, які постраждали від ракетної атаки в Тернополі, отримають виплати 10:30 Застосунок «е-Тернопіль» увійшов до шортлиста премії Mobile-First Award 2025 (пресслужба Тернопільської міської ради) 10:05 З липня державні допомоги призначатиме Пенсійний фонд
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up