- Дітки були дуже задоволені подарунками, які ми привезли, адже для них це справжнє свято, - кажуть представники автоклубу. - Дуже дякуємо усім, хто долучився до нашої акції і допоміг організувати свято для дітей.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 25 від 24 червня 2026
Читати номер