Тернополян та бійців АТО запрошують на безкоштовні ІТ-курси

Тернополян та бійців АТО запрошують на безкоштовні ІТ-курси
На курси запрошують усіх бажаючих, зокрема демобілізованих бійців АТО, малозабезпечені сім’ї, молодих батьків, студентів та учнів, які хочуть навчатись у сфері ІТ. Для проходження курсів потрібна реєстрація. Початок навчання з 1 березня.

Презентація проекту у Тернополі відбулась у «Бункермузі» у середу, 20 січня.

- Ці курси для бажаючих навчитись ІТ-технологій , - говорить керівник благодійного фонду MagneticOne.org Ольга Гордієнко. - В першу чергу це можуть бути демобілізовані воїни АТО, малозабезпечені сім’ї, молоді батьки, студенти та учні, які хочуть навчатись у даній сфері. Керівники благодійного фонду BrainBasket вважають, що саме ці категорії залишаються до кінця, а інші з часом відсіюються.

Previous Next
Previous Next
Previous Next

Орієнтовно курси розраховані на людей віком від 22 до 40 років. Проте учні старших класів також можуть відвідувати курси. Заняття проводитимуть у декількох бібліотеках міста. Одна з них - Центральна міська бібліотека, що на вул. Руська.

- Заняття проходитимуть двічі на тиждень у вечірній час, - каже Ольга Гордієнко.  – Стартують курси з 1 березня. Щоб зареєструватись потрібно заповнити анкету на сайті благодійного фонду BrainBasket. У ній потрібно вказати свої дані та рівень знань англійської мови, адже курси проводитимуть англійською.

Довідка

Подати заявку на участь у курсах можна тут.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Ветерани війни гідно представили Тернопіль на першому в історії Чемпіонаті України з ампфутболу photo_camera 21:00 На черговій сесії розглянуть проєкт бюджету Тернопільської громади 2026 рік 20:00 Переселенка з Херсонщини, яка виховує дитину з ДЦП, просить допомогти із житлом. Влада мовчить 19:03 В Україні запустили застосунок «112» для виклику екстрених служб play_circle_filled Від читача 14:50 Застосунок 112 вже доступний для завантаження: МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який працюватиме без мобільного зв’язку 18:13 Смертельна аварія біля села Кровинка 17:45 Під час виконання бойового завдання героїчно загинув екіпаж вертольота Мі-24 17:20 У забудовника з Чорткова через суд прокуратура вимагає 1 млн 183 тис грн на розвиток громади 16:40 Демонтували дитячий майданчик та розчистили територію: що роблять у парку «Здоров’я» photo_camera 16:15 Біля будівлі Тернопільської облради почали облаштовувати безбар'єрний маршрут 15:40 Тернопільські медики повернули до життя пацієнта після зупинки серця 15:15 Патрульні з TruCAM працюватимуть у нових місцях: перелік 14:35 Звільнені з полону військові отримають 90 днів додаткової відпустки: ВР ухвалила закон 14:05 Розмахувала ножем та нівечила автівки: жінка на Дружбі тримає в страху садочок та людей 13:30 Чоловіку з Монастирищини оголосили підозру в умисному вбивстві дружини. Він зізнався 12:51 «У підвал страшно зайти, а під час тривоги нікуди тікати». Люди вимагають реакції влади та поліції 12:25 Обирають серцем, бо довіряють! «Фокстрот» – найкращий бренд 2025 з побутової техніки в Тернополі (новини компаній) 12:10 Копійки тепер будуть шагами: Рада підтримала законопроєкт 11:40 Авто-примара з Польщі: шахраї виманили у жителя Тернопільщини понад 150 тисяч гривень 11:10 Двоє дорослих та дитина досі перебувають у лікарнях після атаки на Тернопіль 19 листопада
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up