У Тернополі знайшли "бомбу". Перекривали вулицю Хмельницького

У Тернополі знайшли "бомбу". Перекривали вулицю Хмельницького
Через "бомбу" правоохоронці та рятівники на годину перекрили дорогу на вул. Б. Хмельницького вранці 1 жовтня. Про замінування у міліцію повідомив тернополянин. Тролейбуси стояли, а маршрутки та авто об'їжджали дорогу біля залізничного вокзалу іншими шляхами. Пішоходи теж обходили цю дорогу. В результаті з'ясували, що це - муляж гранати.

Кореспондент "20 хвилин" прибувши на місце, побачила перекриту дорогу від залізничного вокзалу до мосту біля "шостого". Там уже працювали пожежники, правоохоронці та швидка. Як повідомили на місці події, на дорозі біля тротуару знайшли вибухонебезпечний предмет.

Previous Next

- Про бомбу на вулиці Хмельницького повідомив тернополянин, - повідомляє керівник прес-центру обласного управління ДСНС Сергій Данілін. - На місце відразу виїхали усі необхідні служби. 

Після прибуття спеціалістів з'ясували, що це - всього лиш муляж гранати.

- Це муляж гранати, який використовують у школах під час навчань, - коментує начальник сектору зв'язків з громадськістю обласної міліції Сергій Крета. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Олег
    Бімба
  • тойво
    треба було весь центр перекрити.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 На Набережній почистили аераційні фонтани перед новим сезоном 21:00 22-річна водійка Tesla отримала штраф за те, що їздила в центрі Тернополя вночі з вимкненими фарами play_circle_filled 20:01 Крафін з вишнею, паски без яєць або з сиром і цедрою: перевірені рецепти випічки до Великодня від тернополян 19:00 Тернопіль декорують до свята: велика команда творить святковий простір у центрі міста Від читача 20:51 Куди піти цього тижня в Тернополі? 18:06 Не робота, а пастка: 150 тисяч гривень перерахувала тернополянка шахраям 17:20 Відійшов у вічність колишній керівник департаменту культури Тернопільської ОДА Олексій Табачук 17:00 «Партнерство, що розвиває регіони: досвід Західного Хабу МХП» (новини компаній) 16:50 17 тисяч доларів за переправлення через кордон: затримали чоловіка з Тернопільщини 16:07 В аварії на Кременеччині загинув 45-річний чоловік: водій був п'яним 15:25 Штормове попередження через заморозки та вітри оголосили на Тернопільщині 14:50 Мертву жінку виявили перехожі в одному з сіл Тернопільського району 14:15 Судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини у «Дністровському каньйоні» на 1,7 мільйона 13:30 Смертельна аварія: 17-річний хлопець з Тернополя розбився на мотоциклі 13:00 Пошкодили банер із фотографією загиблого захисника на алеї пам’яті: встановили неповнолітніх порушників 12:57 Святковий Великдень разом із «Смаколик»: смачно, зручно, по-домашньому (новини компаній) 12:30 Сумна втрата для Теребовлі: на фронті загинув Богдан Галонський 12:05 ФК «Нива» повторно подав документи на проведення домашнього матчу і запрошує на відкрите тренування 11:45 Стрімкі пологи в дорозі: у кареті «швидкої» народився хлопчик 11:16 Розшукали водія-втікача, який на смерть збив велосипедиста на Кременеччині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up