Замовити тролейбус на вечірку чи весілля у Тернополі можна за 300-500 грн

Замовити тролейбус на вечірку чи весілля у Тернополі можна за 300-500 грн
В 500 гривень обійдеться оренда на півтори години великого тролейбуса-гармошки, півтори години вечірки в меншому тролейбусі коштуватимуть 300 гривень.

Останнім часом тролейбуси модно орендувати для дівич-вечорів та на весілля.

- Час оренди рахується з часу виїзду в депо і до часу приїзду тролейбуса, - зазначив прес-секретар КП „Тернопільелектротранс” Віталій Попович. – Щодо часу оренди особливих обмежень немає, але до 21 години тролейбус має повернутися в депо. Зазвичай, за цей час тролейбус робить велике коло містом.

Кажуть, що для вечірок, дівич-вечорів чи весіль, зазвичай беруть тролейбуси в кращому стані – тож переважно замовляють нові гармошки, які останнім часом з’явилися в Тернополі - популярні в Тернополі тролейбуси щастя.

  • Краще тролейбус замовляти для свята чи вечірки на вихідні, бо тоді набагато менше транспорту на вулицях, і є вільні машини, які не працюють на маршрутах, - зазначив Віталій Попович.

Найчастіше тролейбуси для святкувань винаймають коли починається і завершується навчальний рік, розповідають в депо. Також популярна оренда транспорту в вересні-жовтні, коли є організовані поїздки школярів в ляльковий чи драмтеатр, тоді буває по 3-4 таких замовлення на день.

Замовити тролейбус на вечірку можна, звернувшись в приймальню КП „Тернопільелектротранс”, за тел. 43-62-88.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у Google

Коментарі (1)
  • Анонім
    фест, почалося з дівич-вечора, а тепер під фотографією висить ціна оренди... некоректно то все є... і взагалі якось "фу"

    збирались шоб гарно провести час, а не щоб потім фото виставляли при всіх інформаціях щодо тролейбусів...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
09:40 Центр Теребовлі розрили: бруківку прибрали, буде нове покриття 09:00 Тернопільщина втратила Героїв Михайла Скоробогатого та Івана Карабаника 08:00 Частині пенсіонерів та пільговиків потрібно змінити банк до 15 вересня 22:00 «Петрик П’яточкин у кіно»: що відомо про фільм Від читача 10:54 Звернення стосовно нової розмітки і знаків дорожнього руху біля шостої школи м.Тернопіль. 21:00 Земельний спір на Бучаччині: прокуратура вимагає повернути майже 5 га лісу 20:00 Обрали єпископа-помічника Бучацької єпархії УГКЦ 19:00 35-річну тернополянку підозрюють у крадіжці телефона в неповнолітнього 18:00 В Україні запровадили День Військ зв'язку та кібербезпеки 8 серпня 17:00 Майже 200 п'яних водіїв виявили на дорогах Тернопільщини минулого місяця photo_camera 16:15 Рівень середньої зарплати на Тернопільщині у червні зріс на 9,7%: де платять найбільше та найменше 15:35 Вступники почали отримувати рекомендації до зарахування на бакалаврат: як перевірити та що робити далі 15:02 У Тернополі зафіксували температурний рекорд 14:30 Школяр з Тернопільщини у свій День народження отримав медаль 14:00 Судитимуть водія Opel за смертельну ДТП з трьома авто поблизу Кам'янок 13:30 Горів балкон в багатоповерхівці на Бандери 12:54 Під час святкової служби у соборі Різдва Христового дівчині викликали «швидку» play_circle_filled 12:30 Призначили уповноваженого з питань безбар’єрності в Тернопільській громаді 12:00 У Тернополі планують встановити 12 сонячних станцій у школах і садках 11:29 В амбулаторії №6 Тернополя розпочав роботу новий сімейний лікар
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up