Із Тернопільщини офіційно виїхало 1219 осіб

Із Тернопільщини офіційно виїхало 1219 осіб
Чисельність населення Тернопільщини продовжує скорочуватись. Як повідомили в Головному управлінні статистики в області, протягом 2009 року кількість мешканців нашого краю зменшилась на 4467 людей.

Це відбулось в основному за рахунок природного скорочення – померло 3248 жителів. Решта людей за місце проживання обрала іншу область чи країну.
Таким чином, на 1 січня 2010 року на Тернопільщині проживала 1 мільйон 88 тисяч 900 людей.
Тим не менш, статисти відзначають у нашому краї незначне зростання народжуваності і зниження смертності. Але приріст населення все одно залишаться негативним.
 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    є новий празидент будуть нові природження .скоро лишаться одні памятники на цвинтарах.з такими гетьманами УКРАЇНИ
    Anonymous reply Anonymous
    А як же мають вирости Байківці за розрахунком Чижмаря? Як у "Мертвих душах"?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:22 У Тернополі збирають допомогу для військових 16:30 Продовжили терміни подачі документів до військових навчальних закладів 15:55 16-річного хлопця затримали за підозрою у вбивстві бабусі 15:30 Літній табір організовує обласна бібліотека для дітей Від читача 08:57 Тернополянин Арсеній Кардаш віце чемпіон світу з пауерліфтингу 15:00 Грози та шквальний вітер: на Тернопільщині оголосили штормове попередження 14:35 Робота в Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 10 червня) 14:20 Водій встановив іноземні номерні знаки, щоб уникнути відповідальності за порушення ПДР 13:15 Майже 32 га земель заповідника сільрада на Тернопільщині отримала незаконно — прокуратура 12:39 Житель Чорткова дістав смертельне ножове поранення під час застілля зі знайомим 12:00 Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії photo_camera 11:10 Зникла пенсія і з'явився кредит на 70 000 гривень — тернополянка підозрює сина 10:40 П'яний водій на Миру влетів в огорожу — є травмовані 10:30 Потрійна аварія в селі Дружба: водій Mercedes-Benz Sprinter був п'яним 10:10 У Тернополі промивають водопровідні мережі: графік по мікрорайонах на тиждень 09:30 Померла Валентина Гордієнко — ревматолог міської лікарні №2 09:00 На Сумщині загинув Герой з Кременеччини Юрій Тимошенко 08:00 Усі учні з 1 вересня отримуватимуть безоплатні обіди: будуть опорні кухні та доставка до невеликих шкіл 22:00 Ветерани-поліцейські з Тернопільщини вибороли призові місця на чемпіонаті з жиму лежачи 21:00 Костянтин Грубич назвав Тернопіль столицею півоній та поїхав на уроки блогерства від отця Філюка play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up