Тернопільські борці стали переможцями і призерами міжнародного турніру в Чехії
П’ять медалей на міжнародному турнірі в Чехії вибороли вихованці Тернопільської дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби.
Про це повідомили в Тернопільскій міській раді.
— З 5 по 7 червня у місті Острава (Чехія) тривав міжнародний турнір з греко-римської боротьби Ročník Ostravský Hajcman, який зібрав спортсменів із Чехії, Сербії, Швеції, Румунії, Польщі та Словаччини. Гідно представили Тернопіль вихованці «КДЮСШ з греко-римської боротьби», які вибороли п’ять нагород різного ґатунку, — йдеться у повідомленні.
Результати тернопільських спортсменів:
2015–2016 р. н.
- 43 кг – І місце – Марчук Ілля (учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов);
- 47 кг – І місце – Калиновський Ілля (учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов);
- 47 кг – ІІІ місце – Небор Матвій (учень Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 ).
2013–2014 р. н.
- 35 кг – ІІІ місце – Збаразький Давид (учень Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов);
2011–2012 р. н.
- 52 кг – І місце – Білий Роман (учень Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 ).
Наставник спорсменів — заслужений тренер України Андрій Телебан.
Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що тернополянин Матвій Кротюк здобув «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.