Та найгірше, кажуть тернополяни, що ніде управи на такого перевізника не можна знайти. Бо що міськраді, що в управлінні транспорту фактично не реагують на зауваження та скарги пасажирів. Обіцяють розібратись і все – без результату.
- Як вартість проїзду, то вони підняли, - каже тернополянка Ірина Бойко. – Обіцяли і форму, і відсутність шансону, і контроль, і дотримання графіку. А як послугу надавати, то вже як пану захочеться – хочу їжджу, хочу не їжджу. Мало того, що до 23-ї рідко які маршрутки їздять, так 31-ша взагалі до 18-ї не збирається їздити. А на що? Встигають і до того касу зібрати…
Так, більше семи років маршруткою №31 користується Людмила В. Її обурює той факт, що водії нарікають на збитковість маршруту у другій половині дня, а самі ж просто своєю їздою відштовхують пасажирів.
- 17.30 – це максимум, до якої вони можуть їздити, - каже вона. – Хоча вони кажуть, що до 18.00. Але то брехня. Бо скільки ми не чекали о 18.00 на той автобус, його не було. Як їдуть у зворотному напрямку, то кажуть людям не заходити, бо, мовляв, з’їжджають. Якби вони їздили так, як треба, то б і пасажири були.
Найгірше у цій ситуації, що, приміром їй, добратись від Жовтої церкви на Дружбу більше нічим, додає жінка.
- На маршруті – постійно сварки. Люди весь час обурюються. А поскаржитись нема куди. Як нормальний водій, то ще скаже, а що я зроблю, дзвоніть до підприємця. А до нього ніколи додзвонитись не можна. А як ненормальний, то ще й відсварюється. Телефонувала до заступника начальника управлінні транспорту. Той порадив…їздити з пересадками. Люди, ви що? А може хтось стільки грошей не має, щоби кожного дня ще пересідати? Якщо дали маршрут, то хоча б хай до 19.30 їздить. А як його не влаштовує, то шукайте іншого перевізника.
Скаржиться на маршрутку і тернополянин Андрій Гоцко.
- Живу на Карпенка, часто є необхідність їхати на Микулинецьку, але... Після шостої шансу побачити 31-й на зупинці нема, - каже він. - Те саме й в зворотному напрямку. Я розумію, що їздити після 18-ї не рентабельно, але ж 31-і гарно "набивають касу" вдень, бо ж маршрут популярний і завантажений. Зрештою є графік руху, який офіційно чи не до 22-ї години. Це все прописано в угоді з міською радою, але певно транспортні чиновники мають свої "подяки" за непомічання порушень!
В управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку міськради кажуть, що також у курсі проблем із 31-м маршрутом. Його обслуговує КП міськради "Міськавтотранс". Однак частині проблем мають пояснення.
- Ситуація яка – по цьому маршруту курсує тільки чотири-п’ять машин, а розраховано на дев’ять, - каже начальник управління Ігор Мединський. - Орендодавці, які здавали свої машини в оренду КП «Міськавтотранс», забрали їх, з’їхали через збитковість маршруту. Зрозуміло, що дуже важко в таких умовах, а ще у заторах, і у цьому русі дотриматись ідеального розкладу руху.
Щоби змінити ситуацію, в управлінні шукають додаткові автобуси. Але досі безрезультатно. Однак щодо передчасного з’їзду, каже пан Мединський, будуть розбиратись. Адже ці маршрутки таки мають курсувати до 22-ї.
- Я дав доручення директору КП «Міськавтотранс» Мирославу Сновиді здійснити диспетчерський контроль і забезпечити дотримання розкладів, - додає очільник.
Тернополяни ж про з’їзд маршруток можуть повідомляти у диспетчерську службу 53-71-10. Також – в управління транспорту за тел. 52-15-14 та на довідку міськради 15-80.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
2019 рік
Анонім
David Starr
Sunny reply David Starr
Анонім
Анонім reply Анонім
Анонім reply Анонім
Анонім reply Анонім