Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Партнер рубрики Дороги і транспорт

На понад 5 млн грн. поповнять бюджет порушники швидкісного режиму.   Яка з п’яти камер, розташованих у місті, зафіксувала найменше порушень, а де «шумахерів» в десятки разів більше, аніж на інших ділянках дороги? Де у Тернополі можуть з’явитись нові камери вже у 2022-му році?

Дорожньо-транспортна пригода з летальними наслідками трапилася 19 січня на Кременеччині. 

18 січня о 22.04 районна бригада швидкої виїжджала у м. Теребовлю, на місце ДТП.

18 січня об 11.18 районна бригада швидкої виїжджала на Кременецьку трасу, біля с. Ліски, на місце ДТП.

Сильний снігопад та ожеледиця наробила клопоту у Тернополі. 17 січня сталось чимало дорожньо-транспортних пригод.  Патрульні закликають бути уважними та обережними під час дорожнього руху. 

Водій сам повідомив поліцію, ті — рятувальників, аби допомогли витягнути вантажівку. На місці працюють поліцейські. За попередньою інформацією, в ДТП потерпілих немає.  

Водій зобов‘язаний мати із собою й на вимогу поліцейського надавати для перевірки водійське посвідчення, реєстраційний документ на транспортний засіб та поліс страхування. Водій має виконувати розпорядження поліції, надані в межах його компетенції. Адже дуже часто керманичі не дотримуються саме цих зобов’язань і навіть люблять посперечатись з поліцією на дану тему, каже адвокат. Водій має право на на відшкодування витрат у разі надання транспортного засобу працівникам поліції та охорони здоров’я.  

Вантажівка «вдарила» AUDI, та відлетіла і зачепила Fiat. В цій ДТП офіційно двоє потерпілих. Побачивши ДТП, водій бензовозу пригальмував. В нього врізалась Honda. Травми отримала жінка, і її везуть в лікарню до Тернополя.

Розвантажити міста від трафіку – пріоритетне завдання дорожньої сфери на найближчі роки.

Погодні умови та порушення ПДР — причини травмувань людей на дорогах Тернопільщини, зазначають в поліції.

keyboard_arrow_up