Наше минуле

Вулиця Новий Світ є однією з найдовших у Тернополі. Її протяжність приблизно 1,3 км. Журналісти «20 хвилин» відтворили фото 2015 року та порівняли зміни!

Активним студентом Української державної гімназії в Тернополі був на початку ХХ ст. майбутній глава УГКЦ патріарх Йосиф Сліпий. Уже тоді він відзначився як патріот і здібний до науки юнак. 17 лютого 2024 року відзначають 132-річницю з дня народження Патріарха Йосифа!

Микулинецька вулиця є однією з найдовших у Тернополі. Її протяжність 4,2 кілометри. Журналісти «20 хвилин» відтворили фото різних років з одного ракурсу. Дивіться, що змінилося!

Будинок №15 розташований на перехресті вулиць Соломії Крушельницької та Юліана Опільського. Раніше його стіни були приховані за рекламними банерами. Тепер його мають демонтувати.

Вулиця Гетьмана Сагайдачного – одна з центральних вулиць Тернополя. Ми відтворили зимові фото 1996 року та порівняли зміни.

Вулиця Медова – одна з центральних вулиць міста. Журналісти «20 хвилин» відтворили фото 2015 року та порівняли, що змінилося за 8 років.

Україна внесла ще один елемент до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини.

Журналісти «20 хвилин» відтворили фото зимового Тернополя 1996 року з одного ракурсу. Дивіться та порівнюйте, як змінився центр міста!

Ми продовжуємо серію публікацій «З одного ракурсу» де ми відтворюємо старі фотографії Тернополя та порівнюємо зміни. На черзі – вулиця Шашкевича. Дивіться, як вона змінилася!

Ця вулиця у центральній частині Тернополя названа на честь українського греко-католицького священника та громадського діяча о. Стефана Качали. Ми відтворили фото з цієї вулиці та порівняли зміни!

keyboard_arrow_up