Чортків

Споживання електроенергії стаціонарним відділенням, залежно від метеорологічних умов, можна буде зменшити на 15%

На ярмарку продавали солодощі, пампушки, борщ, соління та багато інших різних смаколиків.

Вартість одного монітора пацієнта – понад 100 тисяч гривень.

У Чортківській громаді прийняли рішення про підвищення заробітної плати працівникам садочків на 25 % починаючи з жовтня місяця.

«Білий Хрест» – благодійний фонд, котрий допомагає виключно цивільним, у тому числі – людям з числа вимушених переселенців.

Всі події будуть транслюватися на сторінці міської ради у Facebook.

Чортківський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» може залишитися без просторого приміщення. Батьки б’ють на сполох, адже через це повноцінна реабілітація 18 дітей з інвалідністю на межі зриву.  Що Чортківська міська рада пропонує батькам і за яким призначенням влада планує використовувати приміщення центру реабілітації, де проведено капітальний ремонт, – читайте у матеріалі.

У Чорткові продовжують приходити до тями після ворожого ракетного обстрілу. Людям, які отримали поранення, обіцяють виплатити фінансову допомогу у розмірі 10 000. Цікаво, що кількість потерпілих, відколи з'явилося повідомлення, зросла. З цим це пов'язано? Розбираємось.

Перестало битись серце п'ятирічного Сашка Алєксєєва з Чорткова 18 грудня.  Дитина півроку провела у боротьбі за життя, перебуваючи в комі. Читачі "20 хвилин" допомагали рідним хлопчика коштами. Та, на жаль, врятувати дитину не вдалось. 

keyboard_arrow_up