Чортків

«Білий Хрест» – благодійний фонд, котрий допомагає виключно цивільним, у тому числі – людям з числа вимушених переселенців.

Всі події будуть транслюватися на сторінці міської ради у Facebook.

Чортківський центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Дорога в життя» може залишитися без просторого приміщення. Батьки б’ють на сполох, адже через це повноцінна реабілітація 18 дітей з інвалідністю на межі зриву.  Що Чортківська міська рада пропонує батькам і за яким призначенням влада планує використовувати приміщення центру реабілітації, де проведено капітальний ремонт, – читайте у матеріалі.

У Чорткові продовжують приходити до тями після ворожого ракетного обстрілу. Людям, які отримали поранення, обіцяють виплатити фінансову допомогу у розмірі 10 000. Цікаво, що кількість потерпілих, відколи з'явилося повідомлення, зросла. З цим це пов'язано? Розбираємось.

Перестало битись серце п'ятирічного Сашка Алєксєєва з Чорткова 18 грудня.  Дитина півроку провела у боротьбі за життя, перебуваючи в комі. Читачі "20 хвилин" допомагали рідним хлопчика коштами. Та, на жаль, врятувати дитину не вдалось. 

У Чорткові почали готуватися до 500-річчя міста яке припадає на 2022 рік.

З 11 травня у великих і менших містах України почалися перші послаблення карантину. Чортків не став винятком.

Із історичного перформенсу, польової кухні та джаз-концерту в Чорткові 18 травня відбулось відкриття літнього туристичного сезону.  Чим ще дивуватиме Чортків туристів цього літа дізнавалась журналістка "20 хвилин".

Чортківський підприємець, який раніше побив журналіста, вирішив кулаками провчити за громадську позицію відомого піцайоло Віталія Колошиця. Про конфлікт із місцевим підприємцем, чортківчанин розповів на своїй сторінці у Facebook.   Як повідомляють в поліції, справу внесено до реєстру досудових розслідувань та кваліфіковано як хуліганство. 

keyboard_arrow_up