Спорт

Спорт

Тернопільські волейболістки зупинилися за крок до здобуття трофею. "Галичанка" у фіналі Кубка України поступилася южненському "Хіміку".

Заключний матч на груповому етапі традиційного зимового турніру тернопільські футболісти провели 15 лютого.

Стартова гонка на цьогорічному чемпіонаті світу з біатлону ледь не принесла першу нагороду титулованій тернополянці.

Тернопільські волейболістки боротимуться за трофей із його багаторазовим володарем – южненським "Хіміком".

Міжнародний турнір з армспорту «Кубок Пушкарів», присвячений пам’яті Анатолія та Андрія Пушкарів, заслужених тренерів України з армспорту, відбудеться у Кременці з 28 лютого по 1 березня. За титул найсильніших змагатимуться учасники різного віку та статі. Усі охочі можуть долучитися до змагань або просто прийти вболівати за спортсменів.

З рахунком 3:0 на користь тернопільської "Ниви" завершився футбольний спаринг у Хмельницькому.

Ветеранська команда "Агрон-Агропродсервіс ветеран" серед 40-річних та старших гравців стала призером Міжнародного турніру на призи бургомістра Плонська.

Дмитро Підручний, Олена Підгрушна та Анастасія Меркушина боротимуться за нагороди світової першості.

Призерами турніру присвяченого пам‘яті загиблих воїнів АТО та ООС стали вихованці тернопільської спортшколи з греко-римської боротьби.

7-8 лютого на Тернопільщині відбулися ІХ зимові змагання “Снігохід 2020”. Учасниками стали понад 180 активних людей.