Спорт

Спорт

Україна шість разів брала участь в Літніх Паралімпійських іграх та п'ять – у Зимових. А спортсмени з Тернопільщини зробили вагомий внесок у спортивні здобутки нашої команди на цих важливих змаганнях. І хоч представництво наших паралімпійців у команді України невелике, однак кожен зі спортсменів завойовував медалі. «20 хвилин» пригадали, як виступали на Паралімпійських іграх спортсмени з Тернопільщини.

Дітей віком 10-18 років запрошують до участі у велосипедних перегонах "Круті віражі", що відбудуться у суботу, 31 липня  

На Олімпійських іграх-2020, що проходять в Токіо, Україну представлять 158 спортсменів з різних куточків України. Серед них є і представниця Тернопільщини – легкоатлетка Наталія Стребкова. «20 хвилин» пригадали, які ще спортсмени з Тернопільщини виступали на Олімпійських іграх та якими були їхні успіхи.

Уже за місяць, 22 серпня,  у Вінниці втретє відбудеться напівмарафон.  Минулого року через пандемію коронавірусу масштабний спортивний захід довелось перенести, а його проведення у 2021-му довго залишалось під питанням.  Які зміни підготували цьогоріч організатори й що потрібно для участі?

Упродовж чотирьох днів, 22-25 липня, у Тернополі на міському пляжі «Циганка» пройдуть турніри з пляжних видів спорту – волейболу, регбі, кросфіту та самбо.

У середу, 14 липня, о 17 годині відбудеться урочисте відкриття нового сучасного універсального спортивного майданчика на вул. Київська, 9-11.

На змагання з велоспорту запрошують любителів MTB віком від 18 років!

Тернопільська легкоатлетка Наталія Стребкова виборола Олімпійську ліцензію на участь у Літніх Олімпійських Іграх.

Матч 1/8 фіналу Швеція – Україна відбудеться 29 червня у шотландському Глазго.

keyboard_arrow_up