Спорт

Спорт

Очільник Асоціації Андрій Павелко проінспектував стан Тернопільського міського стадіону та взяв участь у церемонії нагородження "THE BEST 2019".

Заключну гонку у рамках другого етапу Кубка світу з біатлону тернополянка провела 15 грудня.

Тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина прийшла на фініш другою у фінальних заїздах жіночого супер-спринту другого етапу Кубка IBU. Заїзди відбулися 12 грудня в італійському Ріднау.  

Гравець «Поділля» з Васильківців Сергій Гуменюк отримав титул "Містер Футбол 2019". Конкурс на найвродливішого футболіста року проходив впродовж останнього місяця на офіційному сайті Асоціації футболу Тернопільщини. 

Титулована тернопільська біатлоністка виступить на другому етапі Кубка світу з біатлону, що 13 грудня стартує у австрійському Хохфільцені.

Доторкнутися та сфотографуватися з трофеєм, що цьогоріч здобула збірна України до 20-ти років, 12-13 грудня усі охочі зможуть у центральному холі ТРЦ "Подоляни".

Баскетбольний клуб "Тернопіль-ТНЕУ" отримав чергові перемоги у чемпіонаті України серед чоловіків.

Фінальна частина Кубку України серед спортсменів з вадами слуху відбулася з 3 до 7 грудня на спортивній базі "Святошин" у Києві.

Заключна гонка першого етапу Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді відбулася 8 грудня.

Учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Катерина Кухарчук посіла перше місце у змаганнях з силового триборства.

keyboard_arrow_up