Спорт

Спорт

Найкращий результат показала Анастасія у вправах на колоді, отримавши 12.800 балів та ставши сьомою у світі в цьому виді.

Участь можуть взяти всі охочі мешканці міста.

У Тернополі відбудуться змагання з велосипедного спорту МТВ «Ternopil Hell Race 2» серед спортсменів та аматорів віком від 13 років

Новий наставник уже провів перше тренування команди.

У суботу, 2 жовтня тернополян запрошують взяти участь у велопробігу «Екозвички бадьорого ранку»

23-26 вересня у місті Сомбатгей, Угорщина, відбулися представницькі змагання зі спортивної гімнастики, які стали заключними перед чемпіонатом світу в Японії. Гімнастка Анастасія Бачинська на етапі Гран-прі завоювала 3 медалі.

В понеділок, 13 вересня тернопільська «Нива» зустрінеться з футбольним клубом «Альянс» з смт Липова Долина, що на Сумщині. Обидві команди в один і той же рік підвищувалися в класі, та за підсумком минулорічного сезону розташувалися вони в різних частинах турнірної таблиці.

В Одесі завершився Чемпіонат України серед чоловіків. Тернополянин переміг у вазі 67 кілограмів.

1-5 вересня у місті Полтава проходив V етап Чемпіонату України з картингу «ROTAX MAX CHALLENGE».

У змаганнях, які проходили в Одесі з 19-24 серпня, взяли участь 84 спортсмени у віковій категорії від 7 до 60 років з 11 областей України, якими було представлено 150 автомоделей.