Спорт

Спорт

Олександра Меркушина здобула бронзову нагороду в індивідуальній гонці на 10 км з біатлону.

У шведському місті Естерсунд цими днями проходить чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону. У змаганнях, які триватимуть до 29 січня, взяли участь представники дев’ятнадцяти країн світу. Серед них Тарас Радь та Володимир Черниш – вихідці з Тернопільської області.

21 січня стартував 16 зимовий Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2023. Серед учасників, які представляють Україну – двоє кременчан.

«Золото» Юліанни Туницької – це перша золота медаль в історії України на Чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів.

Із дев’яти претендентів, контракт запропонували лише нашому земляку.

Представник Тернопільського «Інваспорту» Тарас Радь стає переможцем Кубку Світу з лижних перегонів та біатлону, здобуваючи «золото» у біатлоні на дистанції 12,5 км.

Лідер збірної України з санного спорту, уродженець міста Кременець Андрій Мандзій уперше в кар’єрі фінішував у ТОП-10 на етапі Кубка світу. Це найкращий результат України щонайменше з 2009 року. Давайте разом привітаємо нашого земляка з його спортивним успіхом!

Учасник Тернопільської футзальної ліги здобув почесну нічию у Кубку України.

Українці продовжують здобувати перемоги та прославляти свою Батьківщину в усьому світі.