Спорт

Спорт

Поки тернополяни святкують вихід «Ниви» до Першої ліги України з футболу, місто не залишається без спортивних змагань. ФК «Львів» обрав тернопільський стадіон для проведення своїх домашніх матчів. У чому причина переїзду та чи довго львів'яни «гостюватимуть» в Тернополі, цікавилися «20 хвилин».

Перший міський Кубок з тач-регбі відбувся 13 червня на стадіоні 23-ї школи. Участь у ньому взяли чотири місцеві команди.

У Тернополі функціонує близько 50-ти спортивних майданчиків: переглянути місцезнаходження найближчої спортивної локації в різних мікрорайонах Тернополя жителі міста можуть на інтерактивній карті, доступній в мережі Інтернет.   Карту спортивних майданчиків у Тернополі опублікували на сайті міської ради.  

Тернополян запрошують до участі в турнірі з пляжного волейболу серед аматорських команд, який відбудеться у неділю, 14 червня.

Виконком УАФ 29 травня затвердив проведення фіналу Кубка України сезону 2020/2021 в Тернополі. Про точну дату цієї події поки не йдеться.

На офіційному сайті УАФ 26 травня повідомили, що в 2020 році фінал Кубка України з футболу відбудеться 8 липня у Львові, а не в Тернополі, як передбачалося раніше. Причини такого перенесення називають різні.

"Водну арену Тернопіль" на річці Серет розпочали будувати ще в 2017 році. Сьогодні там ще триває будівництво, але незабаром там проведуть чемпіонат світу.

Відсьогодні дозволено проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб.

18 травня перестало битися серце колишнього півзахисника ФК "Ниви" (Тернопіль)  Федора Федоровича Чегіля.  

Карантин - не привід залишати традиційні для багатьох тренування. Це доводять тернопільські спортсмени, які підтримують свою форму вдома та допомагають іншим відеоуроками.  Ми зібрали онлайн-тренування тернопільських тренерів, які зроблять заняття спортом вдома легким та цікавим. 

keyboard_arrow_up