Спорт

Спорт

У чеському місті Рачіце завершився перший етап Кубка світу сезону 2022 з веслування на байдарках і каное, участь в якому брала тернополянка Іванна Дяченко.

Футбольний сезон 2021\2022 для тернопільської «Ниви» був чи не найкращий з часів, коли команда ще виступала у Вищій лізі українського футболу. А в останнє це було ще в 2001-му році. У нинішньому сезоні «Нива» грала у Першій лізі (це другий за силою дивізіон українського футболу) і на зимову паузу, за підсумками першої частини сезону, пішла на п’ятому місці у турнірній таблиці. Тобто, у безпосередній боротьбі за право підвищитися у класі та вперше більш, ніж 20 років повернутися до еліти українського футболу. «20 хвилин» дізналися, де російське вторгнення застало клуб та гравців, чим команда займається після 24-го лютого та чи є загроза існуванню «Ниви»?

20 травня з нагоди відзначення Дня Європи у Тернополі заплановано провести спортивний захід для дітей.

Українська збірна взяла участь у XXIV літні Дефлімпійські іграх, які проходили у бразильському місті Кашіас-ду-Сул з 1 по 15 травня.

Тернополян та гостей міста запрошують цікаво провести дозвілля разом із сім'єю.

Фінал турніру з дворового мініфутболу серед дітей віком 10-12 років відбудеться 31 травня.

Впродовж травня на універсальних спортивних майданчиках міста відбудуться турніри з дворового міні-футболу серед дітей віком 10-12 років.

Чемпіонат відбувався в Іспанії, учасниками були біля 1000 атлетів з 45 країн Європи.

keyboard_arrow_up