Спорт

З рахунком 2:0 7 травня перемогли у 16-му турі аматорського чемпіонату України теребовлянська "Нива" та "Чортків-Педуніверситет".

У 29-му турі Першої футбольної ліги ФК "Тернопіль" вдома 8 травня прийматиме футбольний клуб "Полтава".

З 7 до 9 травня у Тернополі на полі СК "Політехнік" вдруге відбувся дитячий турнір з футболу "Кубок Чемпіонів".

Новим головним тренером теребовлянської "Ниви" керівництво клубу призначило колишнього футболіста і тренера тернопільської...

Перенесена гра 13-го туру аматорського чемпіонату України з футболу між тернопільською "Нивою" та "Оскаром" з Підгір'я пройде на стадіоні у Великих Гаях 25 травня.

Весняний чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед спортсменів-інвалідів Тернопільщини відбувя 19 травня у парку Національного Відродження .

Анастасія Меркушина через операцію на оці пропустила перший навчально-тренувальний збір збірної України з біатлону.

Двома програшами завершився 18-ий тур аматорського чемпіонату України для тернопільської і теребовлянської "Ниви", що відбувся 21 травня.

Дві команди тернопільської школи-ліцею №6 під керівництвом Володимира Смолки стали чемпіонами України з флорболу серед школярів.

У 32-му турі Першої ліги футбольний клуб "Тернопіль" на виїзді у Миколаєві зазнав нищівної поразки від місцевого клубу – 7:1.

Команда тернопільської комплексної дитячо-юнацької спортшколи №1 стала переможцем традиційного турніру з волейболу серед юнаків "Кубок Галичини", що відбувся у Тернополі.

У 32-му турі Першої ліги футбольний клуб "Тернопіль" 21 травня зіграє виїзний поєдинок проти ФК "Миколаїв".

Василь Макух та Владислав Кравчук стали чемпіонами України з легкої атлетики серед юнаків.

Більше пів сотні борців греко-римського стилю беруть участь у традиційних змаганнях пам'яті Євгена Ворка, що 19 травня відбуваються у Тернополі.