Він і Вона

Ці свята не зазначені у традиційному календарі. Але вони існують.  

У весняний період змінюється гормональні біоритми людини, вважають метафізики. А вони і визначають сексуальну активність і реакції людини. Відтак існує залежність сексуальної та загальної активності організму від сезонних ритмів. Надмірна енергійність, зокрема, максимально проявляється навесні та на початку літа.

Проблеми, карантини та війна безсилі перед коханням. Про це на власному прикладі доводить тернопільський військовослужбовець Сергій Спільніченко та його обраниця Наталя Волянюк. Вони вже 10 років разом і лише шість місяців одружені. За цей час багато подолали та здобули. Але головне, що завжди разом, навіть якщо і на відстані в 1000 кілометрів.  Неймовірну історію кохання читайте далі у нашому матеріалі. 

Зіграли весілля за 40 хвилин і одразу поїхав на службу – це не епізод романтичного фільму, а неймовірна реальність українців. Саме в такому експрес-форматі одружилися тернополяни Микола Головенко та Олена Моцал. Він у формі, вона у ніжній білій сукенці. У руках букет троянд, а на обличчях усмішки. Та головне разом…Що ще може бути краще?

Пандемія, війна, нестабільне економічне становище – все це залишає свій відбиток на відносинах подружніх пар. Одні долають кризи разом і залишаються у шлюбі, а інші – обирають для себе розлучення. Як змінилася статистика розлучень через війну, куди звертатися, якщо бажаєте розірвати шлюб і чи можна сьогодні замовити послугу «Розлучення під ключ» — ми дізнавалися.

Якщо у вас є діти, це не означає, що інтимне життя потрібно ставити на паузу. Воно, як кажуть психологи, має бути повноцінним та яскравим. Хоча часом і можна опинитися в делікатній ситуації, коли несподівано з'явилися свідки бурхливого процесу. Що робити, коли дитина «застукала» вас у ліжку?

За допомогою масажу партнери можуть сказати один одному більше, ніж просто словами. Аби відчути насолоду сповна, експерти радять не соромитися, а виконувати всі рухи з почуттям, бажанням та фантазією.

Ідеального розміру бюсту немає, у кожного свій смак. Розмір грудей залежить від спадковості та гормонального фону жінки. А от креми, мазі та навіть активні заняття в залі не вирішать проблему малого бюсту, хіба зроблять форми більш апетитними.

 Навіть, коли на кожному кроці чигає небезпека — знайдеться місце коханню.

keyboard_arrow_up