Він і Вона

У рубриці "Він і Вона" ми часто пишемо для вас про щось ду-у-уже особисте. Чи знаєте ви про користь сексу, чи відомі вам ерогенні зони та що ви знаєте про оргазм і не тільки, перевірте свої знання.   

Ти – не ти, усе довкола – біль, добре там, де нас немає, усе сіре та одноманітне, проблеми-проблеми і ще раз проблеми. Такі думки і поведінку нерідко демонструють люди, які, на думку, багатьох психологів, є «пестицидами». На жаль, кожен із нас потрапляв чи живе у зоні «токсичності».

Ідеального розміру бюсту немає, у кожного свій смак. Розмір грудей залежить від спадковості та гормонального фону жінки. А от креми, мазі та навіть активні заняття в залі не вирішать проблему малого бюсту, хіба зроблять форми більш апетитними.

"Коли я це роблю, мені здається, ніби мене ріжуть ножем", — відверте зізнання тернополянки Олени, яка боїться інтимної близькості. Деякі жінки просто не можуть відчувати насолоди під час інтимного зв’язку зі своїм партнером. Що таке вагінізм, як подолати страх до болю та покращити свої сексуальні стосунки – відповіді у матеріалі .

Якщо у вас є діти, це не означає, що інтимне життя потрібно ставити на паузу. Воно, як кажуть психологи, має бути повноцінним та яскравим. Хоча часом і можна опинитися в делікатній ситуації, коли несподівано з'явилися свідки бурхливого процесу. Що робити, коли дитина «застукала» вас у ліжку?

Ці свята не зазначені у традиційному календарі. Але вони існують.  

У весняний період змінюється гормональні біоритми людини, вважають метафізики. А вони і визначають сексуальну активність і реакції людини. Відтак існує залежність сексуальної та загальної активності організму від сезонних ритмів. Надмірна енергійність, зокрема, максимально проявляється навесні та на початку літа.

Проблеми, карантини та війна безсилі перед коханням. Про це на власному прикладі доводить тернопільський військовослужбовець Сергій Спільніченко та його обраниця Наталя Волянюк. Вони вже 10 років разом і лише шість місяців одружені. За цей час багато подолали та здобули. Але головне, що завжди разом, навіть якщо і на відстані в 1000 кілометрів.  Неймовірну історію кохання читайте далі у нашому матеріалі. 

Зіграли весілля за 40 хвилин і одразу поїхав на службу – це не епізод романтичного фільму, а неймовірна реальність українців. Саме в такому експрес-форматі одружилися тернополяни Микола Головенко та Олена Моцал. Він у формі, вона у ніжній білій сукенці. У руках букет троянд, а на обличчях усмішки. Та головне разом…Що ще може бути краще?

Пандемія, війна, нестабільне економічне становище – все це залишає свій відбиток на відносинах подружніх пар. Одні долають кризи разом і залишаються у шлюбі, а інші – обирають для себе розлучення. Як змінилася статистика розлучень через війну, куди звертатися, якщо бажаєте розірвати шлюб і чи можна сьогодні замовити послугу «Розлучення під ключ» — ми дізнавалися.

keyboard_arrow_up