Він і Вона

У рубриці "Він і Вона" ми часто пишемо для вас про щось ду-у-уже особисте. Чи знаєте ви про користь сексу, чи відомі вам ерогенні зони та що ви знаєте про оргазм і не тільки, перевірте свої знання.   

Другий шлюб може бути успішним, якщо люди усвідомили свої помилки після першої невдачі та готові змінювати життя в кращу сторону. Якщо цього не зробити, то наступати на одні й ті ж граблі можна багато разів.

Чи буває ерекція, коли не хочеш сексу? Так буває. І трапляється навпаки. Пояснюють спеціалісти. Як можна чоловікові повернути свою природну силу і що на неї впливає - адресували ці запитання експертам, і ось що вони відповіли.

У воєнних умовах день весни та жіночності в Україні ніхто не святкує. Тернопіль – не виняток. Однак, зафіксувати на фото чоловіків із букетами на вулицях міста нам таки вдалося. Дивіться, які світлини вийшли.

У педагогічних колективах Тернопілля гендерна ситуація дійсно варта уваги. Вчителів-чоловіків є катастрофічно мало. У яких навчальних закладах області їх найменше? Які предмети зазвичай викладають чоловіки? Ми дізнались.

Ранні шлюби – для одних – щаслива історія романтичного кохання на все життя, для інших – граблі, які набивають перші гулі та додають розуму.

У різні моменти свого життя партнери шукають різноманітні способи розпалити вогонь кохання. Але інколи експерименти можуть мати неочікувані та досить неприємні наслідки. Про це і не тільки говоримо з нашими експертами у матеріалі з рубрики  «Він і Вона».

Стосунки часто починаються з сексу. Як стверджують експерти, у такому випадку вони здебільшого є нестабільними. Перше побачення може стати останнім, якщо люди одразу опиняються в ліжку.

Афродизіаками є всі продукти, багаті на білок, для чоловіків надзвичайно корисне м'ясо. Жінкам допоможе їжа рослинного походження. Фізичні навантаження допоможуть привести організм в тонус та створити відповідний сексуальний настрій.

Мова танцю наскільки багатогранна, що здатна розповісти про людину майже все. Партнери, які танцюють разом, стають ближче один до одного, викликають довіру та симпатію. Зрештою, танці дозволяють розслабитися та підвищити сексуальне лібідо.

keyboard_arrow_up